| نام محصول | شیر برقی 6 طرفه هیدرولیک 2 حالته |
|---|---|
| فشار نامی | 250 بار |
| تمام رابط های رشته ای خارجی | JIS B2351G3/8 |
| سطح بدنه دریچه | درمان سطح آلیاژ روی نیکل |
| مواد سوپاپ | فولاد، آهن یا آلومینیوم |
| نام محصول | KSV08-30 |
|---|---|
| حفره | VC08-2 |
| فشار نامی | 35 مگا پاسکال |
| جریان نامی | 5 لیتر در دقیقه |
| اصل کار | دو موقعیت دو طرفه |
| نام محصول | شیر برقی تناسبی هیدرولیک، شیر کاهش دهنده فشار تناسبی KDPR08-33 |
|---|---|
| فشار نامی | 240 بار / 350 بار |
| نرخ جریان | برد A: 53 لیتر در دقیقه (14 گرم در دقیقه) |
| متوسط | مایع روغن |
| مشخصات الکتریکی | طبق درخواست |
| نام محصول | VBCD-SE-3VIE دریچه هیدرولیک overcenter ساخته شده در چین نوع سفارشی دریچه تعادل |
|---|---|
| فشار نامی | 351 بار / آلومینیوم 210 بار |
| حداکثر فشار حداکثر | فشار 35 MPa |
| نوع سوپاپ | دریچه تعادل یک طرفه |
| مواد سوپاپ | QT500-7 |
| نام محصول | شیر تسکین / شیر سرریز |
|---|---|
| حفره | VC08-2 |
| فشار نامی | 420 بار |
| جریان نامی | 25 لیتر در دقیقه |
| اصل کار | دو موقعیت دو طرفه |
| نام محصول | VRSL-FL با بدنه دریچه فولادی کارتریج هیدرولیک شیر برگشتی |
|---|---|
| درخواست | سیستم هیدرولیک |
| نوع اتصال | لوله ای یا صفحه ای |
| ویژگی ها | مواد QT500-7 |
| رسانه ها | روغن مایع |
| نام محصول | شیر سرریز متناسب معکوس (شیر مخروطی) برای کنترل پایلوت |
|---|---|
| حفره | VC08-2 |
| فشار نامی | 350 بار |
| جریان نامی | 5 لیتر در دقیقه |
| اصل کار | دو موقعیت دو طرفه |
| نام محصول | دریچه حفره هیدرولیک کاواتور KSF08-22-0-N ، سوراخ حفره VC12 با دریچه سولنوئید رشته ای برای سیستم هیدر |
|---|---|
| سوراخ حفره | VC08-2 |
| مقاومت در برابر فشار | 350 بار (5075 psi) |
| جریان نامی | 76 لیتر در دقیقه |
| اصل کار | دو راه دو موقعیت دریچه سولناید |
| نام محصول | دریچه حفره هیدرولیک کاواتور KSF10-22-0-N ، سوراخ حفره VC12 با دریچه سولنوئید رشته ای برای سیستم هیدر |
|---|---|
| سوراخ حفره | VC08-2 |
| مقاومت در برابر فشار | 350 بار (5075 psi) |
| جریان نامی | 76 لیتر در دقیقه |
| اصل کار | دو راه دو موقعیت دریچه سولناید |
| نام محصول | KSV10-23LP-0-N VC10-2 حفره هیدرولیک دریچه سولناید با دو راه دو موقعیت |
|---|---|
| حفره | VC10-2 |
| مقاومت در برابر فشار | 350 بار (5075 psi) |
| جریان نامی | 60 لیتر در دقیقه |
| اصل کار | دو راه دو موقعیت دریچه سولناید |