| نام محصول | منیفولدهای شیر هیدرولیک |
|---|---|
| فشار نامی | ۳۵۰ بار / ۲۱۰ بار |
| حداکثر فشار حداکثر | 35Mpa/ 21MPa |
| نوع شیر 1 | دریچه سولینوئید |
| نوع شیر 2 | شیر کاهنده فشار کارتریج |
| نام محصول | شیر برقی کارتریج شیر برقی KSV08-47C-0-N 3 موقعیت، 4 پورت مرکز بسته شیر برقی کنترل روشن/خاموش |
|---|---|
| سوراخ حفره | سوراخ استاندارد VC08-4 |
| مقاومت در برابر فشار | 350 بار (5075 psi) |
| جریان نامی | در حداکثر 11.4 لیتر در دقیقه و 207 بار (3000 psi)، حداکثر نرخ نشتی 278 میلی لیتر در دقیقه است. |
| اصل کار | شیر برقی 4 طرفه 3 موقعیت |
| نام محصول | منیفولدهای شیر هیدرولیک سفارشی با بدنه دریچه آلومینیومی، منیفولدهای شیر هیدروفورس ساخت چین |
|---|---|
| فشار نامی | ۳۵۰ بار / ۲۱۰ بار |
| حداکثر فشار حداکثر | 35Mpa/ 21MPa |
| نوع شیر 1 | شیر برقی |
| نوع شیر 2 | شیر کاهنده فشار کارتریج |
| نام محصول | منیفولدهای شیر هیدرولیک، بلوک شیر هیدرولیک فولادی، بدنه شیر QT500-7 با درمان سطح آلیاژ نیکل روی |
|---|---|
| فشار نامی | ۳۵۰ بار / ۲۱۰ بار |
| حداکثر فشار حداکثر | 35Mpa/ 21MPa |
| نوع شیر 1 | شیر برقی |
| نوع شیر 2 | شیر کاهنده فشار کارتریج |
| نام محصول | منیفولدهای شیر هیدرولیک آلومینیومی 6061-T6 / بلوک شیر با پشتیبانی OEM ODM، بدنه شیر ضد زنگ با شیر بر |
|---|---|
| فشار نامی | 350bar / 210bar، نوع QT500-7/ 6061-T6 |
| حداکثر فشار حداکثر | 35Mpa/ 21MPa، بسته به نوع ماده |
| نوع شیر 1 | شیر برقی |
| نوع شیر 2 | شیر کاهنده فشار کارتریج |
| نام محصول | منیفولدهای شیر هیدرولیک آلومینیومی 6061-T6 / بلوک شیر با پشتیبانی OEM ODM، بدنه شیر ضد زنگ با شیر بر |
|---|---|
| فشار نامی | 350bar / 210bar، نوع QT500-7/ 6061-T6 |
| حداکثر فشار حداکثر | 35Mpa/ 21MPa، بسته به نوع ماده |
| نوع شیر 1 | شیر برقی |
| نوع شیر 2 | شیر کاهنده فشار کارتریج |
| نام محصول | بدنه شیر فولادی با منیفولدهای شیر هیدرولیک شیر برقی تناسبی کاهنده فشار |
|---|---|
| فشار نامی | 350bar / 210bar به نوع جنس بدنه شیر بستگی دارد |
| حداکثر فشار حداکثر | 35Mpa/ 21MPa |
| نوع شیر 1 | شیر برقی |
| نوع شیر 2 | شیر کاهنده فشار کارتریج |
| نام محصول | منیفولدهای شیر هیدرولیک، جریان نامی 400 لیتری شیر برقی هیدرولیک برقی با بلوک فولادی |
|---|---|
| فشار نامی | 350bar / 210bar به نوع جنس بدنه شیر بستگی دارد |
| حداکثر فشار حداکثر | 35Mpa/ 21MPa |
| نوع شیر 1 | شیر برقی |
| نوع شیر 2 | شیر کاهنده فشار کارتریج |
| نام محصول | منیفولدهای شیر موجود OEM ODM با سیستم هیدرولیک بانک سوپاپ اسلوئنوئیدی از گروه دریچه کاهش فشار متناسب |
|---|---|
| فشار نامی | برای 6061-6T: 210bar |
| حداکثر فشار حداکثر | 35Mpa/ 21MPa |
| نوع شیر 1 | شیر برقی |
| نوع شیر 2 | شیر کاهنده فشار کارتریج |
| نام محصول | منیفولدهای شیر موجود OEM ODM با سیستم هیدرولیک بانک سوپاپ اسلوئنوئیدی از گروه دریچه کاهش فشار متناسب |
|---|---|
| فشار نامی | برای 6061-6T: بدنه آلومینیومی 210 بار |
| حداکثر فشار حداکثر | فشار مواد 35Mpa/21MPa، فولاد یا آلومینیوم متفاوت است |
| نوع شیر 1 | شیر برقی |
| نوع شیر 2 | شیر کاهنده فشار کارتریج |