| نام محصول | شیر چک یک طرفه |
|---|---|
| حفره | VC08-2 ، CV10 ، CV12... |
| فشار نامی | 350 بار |
| جریان نامی | 30 لیتر در دقیقه |
| اصل کار | شیر چک یک طرفه |
| نام محصول | شیر چک یک طرفه |
|---|---|
| سوراخ حفره | VC08-2 ، CV10 ، CV12... حفره های مختلف در دسترس است |
| فشار نامی | 350 بار = 35 مگاپاسکال |
| جریان نامی | جریان 30 لیتر در دقیقه |
| اصل کار | شیر یک طرفه |
| نام محصول | ksf12-22-0-n دو طرفه حفره VC-10 دو طرفه با شیر هیدرولیک سونوئید |
|---|---|
| سوراخ حفره | VC10-2 |
| مقاومت در برابر فشار | 350 بار (5075 psi) |
| جریان نامی | ۶۰ لیتر در دقیقه |
| اصل کار | شیر برقی کارتریج |
| نام محصول | سوپاپ کارتریج برقی KSV08-31L-0-N، شیر برقی 3 طرفه هیدرولیک در شیر برقی |
|---|---|
| سوراخ حفره | VC08-3 |
| مقاومت در برابر فشار | 350 بار (5075 psi) |
| جریان نامی | 20 لیتر در دقیقه |
| اصل کار | شیر 3 طرفه 2 موقعیت |
| نام محصول | شیر برقی کارتریج رزوه ای استاندارد KSV08-33L-0-N با نیروی هیدروفورس 24 ولتی 12 ولت به جای شیر سه طرف |
|---|---|
| سوراخ حفره | VC08-3 |
| مقاومت در برابر فشار | 350 بار (5075 psi) |
| جریان نامی | 20 لیتر در دقیقه |
| اصل کار | دوشاخه شیر برقی 3 طرفه 2 |
| نام محصول | KSV08-58C-0-N با دریچه شیر برقی هیدرولیک کانکتور دو سیم پیچ ER یا DG با شیر برقی سه طرفه 5 پورت |
|---|---|
| سوراخ حفره | VC08-5 |
| مقاومت در برابر فشار | 350 بار (5075 psi) |
| جریان نامی | در حداکثر 8 لیتر در دقیقه و 207 بار (3000 psi)، حداکثر نرخ نشتی 164 میلی لیتر در دقیقه است. |
| اصل کار | 5 راه 3 دریچه سولینوئید موقعیت |
| نام محصول | دریچه باز کن یک طرفه مدل KCV08-20 |
|---|---|
| حفره | سوراخ حفره ای VC08-2 |
| فشار نامی | فشار ۳۵۰ بار |
| جریان نامی | 30 لیتر در دقیقه |
| اصل کار | شیر چک یک طرفه |
| نام محصول | شیر چک یک طرفه |
|---|---|
| حفره | VC08-2 ، CV10 ، CV12... |
| فشار نامی | فشار ۳۵۰ بار |
| جریان نامی | ۳۰ لیتر در دقیقه |
| اصل کار | شیر چک یک طرفه |
| نام محصول | KSP08-28S-0-N دریچه سولناید هیدرولیک، دریچه نسبت جهت دار با دکمه اضطراری DT04-2P |
|---|---|
| سوراخ حفره | VC08-2S |
| فشار نامی | 350 بار |
| توضیحات | دو نقطه توصیف: الکترومغناطیسی محرک متناسب، دو طرفه، نوع spool مستقیم عمل، هیدرولیک حلقه دار دریچه ها |
| مواد سوپاپ | فولاد |
| نام محصول | KPR58-38A-0-N انواع هیدرولیک دریچه کاهش فشار Hydrforce، کاهش فشار خورشید با سوراخ حفره VC08-3 |
|---|---|
| حفره | VC08-3 |
| فشار نامی | 390 بار (5700 psi) |
| جریان نامی | حداکثر 18 دور در دقیقه |
| اصل کار | شیر قرقره سه طرفه |