| مواد | VRDD دریچه چک کارتریج دوگانه با دریچه قفل هیدرولیک دو کارتریج |
|---|---|
| درخواست | قطعات یدکی ماشین آلات |
| نوع اتصال | لوله ای یا روغن بسته شده |
| امکانات | ضد خوردگی/ضد نشتی/بادوام |
| رسانه ها | نوع روغن مایع |
| نام محصول | منیفولدهای شیر هیدرولیک سفارشی با بدنه دریچه آلومینیومی، منیفولدهای شیر هیدروفورس ساخت چین |
|---|---|
| فشار نامی | ۳۵۰ بار / ۲۱۰ بار |
| حداکثر فشار حداکثر | 35Mpa/ 21MPa |
| نوع شیر 1 | شیر برقی |
| نوع شیر 2 | شیر کاهنده فشار کارتریج |
| نام محصول | منیفولدهای شیر هیدرولیک، بلوک شیر هیدرولیک فولادی، بدنه شیر QT500-7 با درمان سطح آلیاژ نیکل روی |
|---|---|
| فشار نامی | ۳۵۰ بار / ۲۱۰ بار |
| حداکثر فشار حداکثر | 35Mpa/ 21MPa |
| نوع شیر 1 | شیر برقی |
| نوع شیر 2 | شیر کاهنده فشار کارتریج |
| نام محصول | منیفولدهای شیر هیدرولیک آلومینیومی 6061-T6 / بلوک شیر با پشتیبانی OEM ODM، بدنه شیر ضد زنگ با شیر بر |
|---|---|
| فشار نامی | 350bar / 210bar، نوع QT500-7/ 6061-T6 |
| حداکثر فشار حداکثر | 35Mpa/ 21MPa، بسته به نوع ماده |
| نوع شیر 1 | شیر برقی |
| نوع شیر 2 | شیر کاهنده فشار کارتریج |
| نام محصول | منیفولدهای شیر هیدرولیک آلومینیومی 6061-T6 / بلوک شیر با پشتیبانی OEM ODM، بدنه شیر ضد زنگ با شیر بر |
|---|---|
| فشار نامی | 350bar / 210bar، نوع QT500-7/ 6061-T6 |
| حداکثر فشار حداکثر | 35Mpa/ 21MPa، بسته به نوع ماده |
| نوع شیر 1 | شیر برقی |
| نوع شیر 2 | شیر کاهنده فشار کارتریج |
| نام محصول | بدنه شیر فولادی با منیفولدهای شیر هیدرولیک شیر برقی تناسبی کاهنده فشار |
|---|---|
| فشار نامی | 350bar / 210bar به نوع جنس بدنه شیر بستگی دارد |
| حداکثر فشار حداکثر | 35Mpa/ 21MPa |
| نوع شیر 1 | شیر برقی |
| نوع شیر 2 | شیر کاهنده فشار کارتریج |
| نام محصول | منیفولدهای شیر موجود OEM ODM با سیستم هیدرولیک بانک سوپاپ اسلوئنوئیدی از گروه دریچه کاهش فشار متناسب |
|---|---|
| فشار نامی | برای 6061-6T: بدنه آلومینیومی 210 بار |
| حداکثر فشار حداکثر | فشار مواد 35Mpa/21MPa، فولاد یا آلومینیوم متفاوت است |
| نوع شیر 1 | شیر برقی |
| نوع شیر 2 | شیر کاهنده فشار کارتریج |
| نام محصول | KSV12-24-0-N دریچه سولینوئید هیدرولیک حفاری ، سوراخ حفاری VC12 با دریچه سولینوئید رشته ای برای سیستم |
|---|---|
| سوراخ حفره | VC12-2 |
| مقاومت در برابر فشار | 350 بار (5075 psi) |
| جریان نامی | 76 لیتر در دقیقه |
| اصل کار | دو راه دو موقعیت دریچه سولناید |
| نام محصول | شیر برقی هیدرولیک دو سیم پیچ KSV10-40-0-N، شیر کنترل روشن/خاموش 4 طرفه |
|---|---|
| سوراخ حفره | حفره استاندارد V08-4 |
| مقاومت در برابر فشار | 350 بار (5075 psi) |
| جریان نامی | 11.40 لیتر در دقیقه |
| اصل کار | 2 موقعیت 4 راه |
| نام محصول | شیر برقی هیدرولیک دو سیم پیچ KSV10-40-0-N، شیر کنترل روشن/خاموش 4 طرفه |
|---|---|
| سوراخ حفره | حفره استاندارد V08-4 |
| مقاومت در برابر فشار | 350 بار (5075 psi) |
| جریان نامی | 11.40 لیتر در دقیقه |
| اصل کار | 2 دریچه برقی خاموش 4 جهت روشن |