| نام محصول | دریچه بیش از حد جریان |
|---|---|
| حفره | حفره T-19A |
| فشار نامی | 420 بار |
| جریان نامی | 480 لیتر در دقیقه |
| میزان نشت داخلی | در 200 میلی لیتر در دقیقه در 100 بار برای یک پورت |
| نام محصول | شیر چک یک طرفه |
|---|---|
| سوراخ حفره | سوراخ حفره ای استاندارد VC08-2 |
| فشار نامی | فشار نامی 350 بار |
| جریان نامی | جریان اسمی 30L/Min |
| اصل کار | نوع دریچه چک یک طرفه |
| نام محصول | شیر چک یک طرفه |
|---|---|
| حفره | VC08-2 ، CV10 ، CV12... |
| فشار نامی | 350 بار |
| جریان نامی | 30 لیتر در دقیقه |
| اصل کار | شیر چک یک طرفه |
| نام محصول | شیر چک یک طرفه |
|---|---|
| حفره | VC 06، VC08-2، CV10، CV12، CV16 |
| فشار نامی | 250 بار |
| جریان نامی | 30 لیتر در دقیقه |
| اصل کار | شیر چک یک طرفه |
| نام محصول | دریچه بیش از حد جریان |
|---|---|
| حفره | حفره T-19A |
| فشار نامی | 420 بار |
| جریان نامی | 480lpm |
| میزان نشت داخلی | در 200 میلی لیتر در دقیقه در 100 بار برای یک پورت |
| نام محصول | شیر چک یک طرفه |
|---|---|
| حفره | VC 06، VC08-2، CV10، CV12، CV16 |
| فشار نامی | 250 بار، 350 بار، 420 بار |
| جریان نامی | 30 لیتر در دقیقه، 75 لیتر در دقیقه، 95 لیتر در دقیقه |
| اصل کار | شیر چک یک طرفه |
| نام محصول | شیر چک یک طرفه |
|---|---|
| حفره | VC 06، VC08-2، CV10، CV12، CV16 |
| فشار نامی | 250 بار، 350 بار، 420 بار |
| جریان نامی | 30 لیتر در دقیقه، 75 لیتر در دقیقه، 95 لیتر در دقیقه |
| اصل کار | شیر چک یک طرفه |
| نام محصول | شیر چک یک طرفه |
|---|---|
| حفره | VC 06، VC08-2، CV10، CV12، CV16 |
| فشار نامی | 250 بار، 350 بار، 420 بار |
| جریان نامی | 30 لیتر در دقیقه، 75 لیتر در دقیقه، 95 لیتر در دقیقه |
| اصل کار | شیر چک یک طرفه |
| نام محصول | دریچه گاز یک طرفه |
|---|---|
| فشار نامی | 350 بار |
| حداکثر فشار حداکثر | 35 مگا پاسکال |
| نوع سوپاپ | شیر برقی |
| مواد سوپاپ | اتوی استیل |
| تولید - محصول | 8 راه 2 دریچه سولناید موقعیت |
|---|---|
| فشار اسمی | 60 بار |
| جریان نامی | 25 لیتر در دقیقه؛ |
| محدوده دمای عملیاتی | -20°C-+90°C |
| استفاده از محدوده تمیز | استفاده از محدوده تمیز |