| مواد | VRSL با سیستم هیدرولیک بدنه سوپاپ با اندازه کوچک با استفاده از شیر چک با کارکرد پایلوت |
|---|---|
| درخواست | کاربرد قطعات یدکی سیستم هیدرولیک |
| نوع اتصال | صفحه / لوله / فلنج در دسترس |
| امکانات | ضد خوردگی/ضد نشتی/بادوام |
| رسانه ها | نوع روغن مایع |
| مواد | شیر قفل هیدرولیک نوع فلنج VRSL-FL، شیر چک با جریان 50 لیتری G1/2 پایلوت |
|---|---|
| درخواست | قطعات ماشین آلات هیدرولیک |
| نوع اتصال | نوع نصب صفحه یا نوع لوله ای |
| امکانات | ضد خوردگی/ضد نشتی/بادوام |
| رسانه ها | نوع روغن مایع |
| نام محصول | شیر توپی مستقیم BKH با اندازه رزوه G1/2 G3/4، شیرهای قطع فشار بالا نوع BHK |
|---|---|
| انواع | دریچه فشار بالا دو راه، دریچه توپ سه راه / دریچه توپ مستقیم VH2V / دریچه توپ HBKH / دریچه توپ مستقیم |
| فشار نامی | 315 بار = 31.5MPA |
| جریان نامی | 20 لیتر در دقیقه |
| اصل کار | شیر توپی شیر قطع کن |
| نام محصول | سوپاپ قفل هیدرولیک KSPC-G1/4-FL با سوپاپ برگشتی با اندازه رزوه G1/4 |
|---|---|
| درخواست | موارد استفاده از سیستم هیدرولیک |
| نوع اتصال | دریچه قفل نوع لوله ای و صفحه نصب |
| دریچه ی بلوک | بدنه شیر فولادی QT500-7 ساخته شده است |
| بسته بندی | PE / کارتن / جعبه چوبی / پالت یا طبق درخواست |
| نام محصول | KLCD VBCD G3 / 4DE-A دریچه هیدرولیک overcenter ، با G1/ 2 G3 / 8 G3 / 4 G1 / 4 دریچه تعادل کارتریج د |
|---|---|
| فشار نامی | QT500-7 350bar / 6061-T6 210bar |
| محدوده جریان | از 20 لیتر تا 150 لیتر طبق درخواست شما |
| نوع سوپاپ | سوپاپ مرکز / شیر تعادل / شیر مرکز دوگانه، شیر مرکز کنترل تک |
| مواد سوپاپ | فولاد QT 500-7 یا 6061-T6 |
| نام محصول | شیر قفل هیدرولیک VRSD با بهترین قیمت دریچه بازرسی عملکرد پایلوت ساخته شده در چین شیر چک قفل دوبل ساخ |
|---|---|
| درخواست | صنعتی/تجاری/مسکونی |
| نوع اتصال | صفحه / لوله / فلنج |
| ویژگی ها | ضد خوردگی/ضد نشتی/بادوام |
| رسانه ها | روغن مایع |
| نام محصول | شیر تسکین / شیر سرریز |
|---|---|
| حفره | VC08-2 |
| فشار نامی | 420 بار |
| جریان نامی | 25 لیتر در دقیقه |
| اصل کار | دو موقعیت دو طرفه |
| مواد | دریچه اطمینان دوگانه سوپاپ اطمینان VRSD Pilot ساخت شیر قفل هیدرولیک چین |
|---|---|
| درخواست | صنعتی/تجاری/مسکونی |
| نوع اتصال | صفحه / لوله / فلنج |
| امکانات | ضد خوردگی/ضد نشتی/بادوام |
| رسانه ها | روغن مایع |
| نام محصول | KLCD G3 / 8DE-A دو شیر بازکننده بر روی بدن شیر فولاد با G3 / 8 اندازه رشته شیر فوق مرکز |
|---|---|
| فشار نامی | 350bar / 210bar، نوع QT500-7/ 6061-T6 |
| حداکثر فشار حداکثر | 35Mpa/ 21MPa، بسته به نوع ماده |
| نوع سوپاپ | سوپاپ مرکز / شیر تعادل / شیر مرکز دوگانه، شیر مرکز کنترل تک |
| مواد سوپاپ | فولاد QT 500-7 |
| نام محصول | KLCD VBCD G3 / 4DE-A دریچه هیدرولیک overcenter ، با G1/ 2 G3 / 8 G3 / 4 G1 / 4 دریچه تعادل کارتریج د |
|---|---|
| فشار نامی | QT500-7 350bar / 6061-T6 210bar |
| محدوده جریان | از 20 لیتر تا 150 لیتر طبق درخواست شما |
| نوع سوپاپ | سوپاپ مرکز / شیر تعادل / شیر مرکز دوگانه، شیر مرکز کنترل تک |
| مواد سوپاپ | فولاد QT 500-7 یا 6061-T6 |