| نام محصول | شیر ضد انفجار هیدرولیک KFBV-150/550، شیر لوکاک هیدرولیک سفارشی، شیر مرکز |
|---|---|
| فشار نامی | 550 بار |
| حداکثر فشار حداکثر | 55 مگاپاسکال |
| نوع سوپاپ | شیر ضد انفجار |
| مواد سوپاپ | فولاد، آهن، آلومینیوم |
| نام محصول | KFBV-150/550 دریچه ضد انفجار برای سیستم هیدرولیک، قطعات جایگزین هیدرولیک برای حفاری |
|---|---|
| فشار نامی | فشار 550 بار |
| حداکثر فشار حداکثر | فشار 55 Mpa |
| نوع سوپاپ | شیر ضد انفجار |
| مواد سوپاپ | فولاد، آهن، آلومینیوم |
| نام محصول | KFBV-150/550 شیر کنترل با کیفیت بالا با بدنه شیر فولادی شیر هیدرولیک ضدعفونی کننده |
|---|---|
| فشار | فشار نامی 55Mpa |
| حداکثر فشار حداکثر | فشار بالا 550 بار |
| نوع سوپاپ | سوپاپ اکسپوز |
| مواد سوپاپ | فولاد، آهن، آلومینیوم |
| نام محصول | بدنه شیر فولادی SBKH QT500-7 با شیر توپی فشار بالا آلیاژ روی نیکل تصفیه سطح |
|---|---|
| انواع | شیر توپی فشار قوی |
| فشار نامی | 315 بار |
| جریان نامی | 20 لیتر در دقیقه یا جریان درخواستی |
| اصل کار | شیر توپی فشار قوی |
| نام محصول | شیر برقی هیدرولیک استاندارد KSV10-34-0-N با کانکتور DG DIN43650، شیر هیدرولیک کنترل جریان |
|---|---|
| سوراخ حفره | VC10-3 |
| مقاومت در برابر فشار | 350 بار (5075 psi) |
| جریان نامی | 22.70 لیتر در دقیقه |
| اصل کار | شیر برقی 3 طرفه 2 |
| نام محصول | کامیون پمپ یا ماشین آلات صنعتی شیر مرکزی تک کارتریج، شیر تعادل دوگانه با نخ روغن G1/2 |
|---|---|
| فشار نامی | 360 بار / آلومینیوم 220 بار طبق درخواست |
| حداکثر فشار حداکثر | فشار 36 مگاپاسکال |
| نوع سوپاپ | سوپاپ overcenter / valve counterbalance |
| مواد سوپاپ | معمولا با مواد فولادی QT500-7 |
| نام محصول | شیر کنترل جریان برقی شیر برقی KSV08-30-0-N، شیر هیدرولیک برقی با سه حالت سه طرفه |
|---|---|
| سوراخ حفره | VC12-3 |
| مقاومت در برابر فشار | 360 بار (5075 psi) |
| جریان نامی | 22.70 لیتر در دقیقه |
| اصل کار | شیر برقی 3 طرفه 2 |
| نام محصول | دریچه Overcenter Single Cartridge ، سوپاپ دو برابر تعادل WIGH G1/2 |
|---|---|
| فشار نامی | 361 بار / آلومینیوم 221 بار طبق درخواست |
| حداکثر فشار حداکثر | فشار 360 بار |
| نوع سوپاپ | سوپاپ overcenter / valve counterbalance |
| مواد سوپاپ | معمولا با مواد فولادی QT500-7 |
| نام محصول | شیر بارگیری هیدرولیک KFBV-150/550، شیر ضد انفجار سنگین، شیر ضد انفجار |
|---|---|
| فشار نامی | فشار 55 مگاپاسکال |
| حداکثر فشار حداکثر | فشار بالا 550 بار |
| نوع سوپاپ | شیر ضد انفجار |
| مواد سوپاپ | فولاد، آهن، آلومینیوم |
| نام محصول | شیر کنترل جریان برقی KSV12-34-0-N، شیر هیدرولیک برقی با سه حالت سه طرفه |
|---|---|
| سوراخ حفره | VC12-3 |
| مقاومت در برابر فشار | 350 بار (5075 psi) |
| جریان نامی | 22.70 لیتر در دقیقه |
| اصل کار | شیر برقی 3 طرفه 2 |