| نام محصول | کامیون پمپ / ماشین آلات صنعتی شیر مرکزی تک کارتریج، شیر تعادل دوگانه با نخ روغن G1/2 |
|---|---|
| فشار نامی | 360 بار یا آلومینیوم 220 بار طبق درخواست |
| حداکثر فشار حداکثر | فشار 36 Mpa |
| نوع سوپاپ | سوپاپ overcenter / valve counterbalance |
| مواد سوپاپ | معمولا با مواد فولادی QT500-7 |
| نام محصول | منیفولد شیر هیدرولیک 12 ولتاژ 24 ولتاژ شیر برقی متناسب , گروه شیر بدنه شیر فولادی |
|---|---|
| فشار نامی | بدنه آلومینیومی 210bar |
| حداکثر فشار حداکثر | فولاد یا آلومینیوم: 35 مگاپاسکال / 21 مگا پاسکال |
| نوع شیر 1 | شیر برقی هیدرولیک |
| نوع شیر 2 | شیر کاهنده فشار کارتریج |
| نام محصول | شیر منبع روغن بیل هیدرولیک، کیت تامین روغن پایلوت، بدنه شیر آلومینیومی با الگوی موج |
|---|---|
| فشار نامی | ۳۵۰ بار / ۲۱۰ بار |
| حداکثر فشار حداکثر | 35Mpa/ 21MPa، بسته به نوع ماده |
| نوع شیر 1 | شیر برقی هیدرولیک |
| نوع شیر 2 | شیر کاهنده فشار کارتریج |
| نام محصول | طراحی سیستم هیدرولیکی سفارشی ، انبوه کننده های دریچه با دریچه سولنایدبدن فولادی با شیر کاهش دهنده مت |
|---|---|
| فشار نامی | فشار 350 بار برای فولاد |
| حداکثر فشار حداکثر | فشار 210 بار برای آلومینیوم |
| نوع شیر 1 | شیرهای برقی را وصل کنید |
| نوع شیر 2 | pressure reduce valve. شیر کاهش فشار proportional solenoid valve شیر برقی مت |
| نام محصول | بدنه شیر فولادی با منیفولدهای شیر هیدرولیک شیر برقی تناسبی کاهنده فشار |
|---|---|
| فشار نامی | 350bar / 210bar به نوع جنس بدنه شیر بستگی دارد |
| حداکثر فشار حداکثر | 35Mpa/ 21MPa |
| نوع شیر 1 | شیر برقی |
| نوع شیر 2 | شیر کاهنده فشار کارتریج |
| نام محصول | منیفولدهای شیر هیدرولیک، جریان نامی 400 لیتری شیر برقی هیدرولیک برقی با بلوک فولادی |
|---|---|
| فشار نامی | 350bar / 210bar به نوع جنس بدنه شیر بستگی دارد |
| حداکثر فشار حداکثر | 35Mpa/ 21MPa |
| نوع شیر 1 | شیر برقی |
| نوع شیر 2 | شیر کاهنده فشار کارتریج |
| Product Name | customized hydraulic system design |
|---|---|
| Rated pressure | 361bar pressure for steel |
| Maximum peak pressure | 221 bar pressure for aluminium |
| valve type 1 | plug in solenoid valves |
| valve type 2 | pressure reducing valve/proportional solenoid valve |
| نام محصول | طراحی سیستم هیدرولیک سفارشی |
|---|---|
| فشار نامی | فشار 360 بار برای فولاد |
| حداکثر فشار حداکثر | فشار 220 بار برای آلومینیوم |
| نوع شیر 1 | وصل در شیرهای برقی |
| نوع شیر 2 | شیر کاهنده فشار شیر برقی متناسب |
| نام محصول | منیفولدهای شیر موجود OEM ODM با سیستم هیدرولیک بانک سوپاپ اسلوئنوئیدی از گروه دریچه کاهش فشار متناسب |
|---|---|
| فشار نامی | برای 6061-6T: بدنه آلومینیومی 210 بار |
| حداکثر فشار حداکثر | فشار مواد 35Mpa/21MPa، فولاد یا آلومینیوم متفاوت است |
| نوع شیر 1 | شیر برقی |
| نوع شیر 2 | شیر کاهنده فشار کارتریج |
| نام محصول | منیفولدهای شیر هیدرولیک، با شیر خلبان بیل مکانیکی بدنه شیر فولادی دیافراگمی، کیت تامین روغن پیلوت |
|---|---|
| فشار نامی | ۳۵۰ بار / ۲۱۰ بار |
| حداکثر فشار حداکثر | 35Mpa/ 21MPa، بسته به نوع ماده |
| نوع شیر 1 | شیر برقی هیدرولیک |
| نوع شیر 2 | شیر کاهنده فشار کارتریج |