| نام محصول | دریچه بیش از حد جریان |
|---|---|
| حفره | حفره T-19A |
| فشار نامی | 420 بار |
| جریان نامی | 480 لیتر در دقیقه |
| میزان نشت داخلی | در 200 میلی لیتر در دقیقه در 100 بار برای یک پورت |
| نام محصول | شیر تسکین / شیر سرریز |
|---|---|
| حفره | T-18A |
| فشار نامی | 420 بار |
| جریان نامی | 760 lpm |
| دمای کار | -40 °C تا 120 °C (سطح استاندارد از لاستیک نیتریل) |
| نام محصول | KSQMV-B دریچه ی یک طرفه، دریچه ی گاز یک لوله ای، دریچه ی تخلیه ی گاز یک طرفه |
|---|---|
| فشار نامی | 350 بار |
| حداکثر فشار حداکثر | 35 مگا پاسکال |
| نوع سوپاپ | نوع لوله ای |
| مواد سوپاپ | فولاد |
| نام محصول | LD1-25-1DTTR-10 پارکر به جای شیر قفل هیدرولیک با شیر تسکین دوگانه |
|---|---|
| درخواست | قطعات یدکی هیدرولیک |
| نوع اتصال | نوع نصب لوله ای و صفحه ای |
| دریچه ی بلوک | فولاد QT500-7 |
| رسانه ها | شیر کنترل روغن |
| نام محصول | شیر توپی BKH SAE ساخته شده در بلوک شیر فولادی چین، شیر توپی هیدرولیک QT500-7 با اندازه رزوه G1/2 G3/ |
|---|---|
| انواع | دریچه فشار بالا دو راه، دریچه توپ سه راه / دریچه توپ مستقیم VH2V / دریچه توپ HBKH / دریچه توپ مستقیم |
| فشار نامی | 315 بار |
| جریان نامی | 20 لیتر در دقیقه یا جریان درخواستی |
| اصل کار | شیر توپی فشار قوی |
| نام محصول | شیر قفل هیدرولیک VRSD با بهترین قیمت دریچه بازرسی عملکرد پایلوت ساخته شده در چین شیر چک قفل دوبل ساخ |
|---|---|
| درخواست | صنعتی/تجاری/مسکونی |
| نوع اتصال | صفحه / لوله / فلنج |
| ویژگی ها | ضد خوردگی/ضد نشتی/بادوام |
| رسانه ها | روغن مایع |
| نام محصول | شیر چک یک طرفه |
|---|---|
| حفره | VC08-2 ، CV10 ، CV12... بستگی به انتخاب شما دارد |
| فشار نامی | 350 بار |
| جریان نامی | 30 لیتر در دقیقه |
| اصل کار | شیر چک یک طرفه |
| نام محصول | KLCD G3 / 8DE-A دو شیر بازکننده بر روی بدن شیر فولاد با G3 / 8 اندازه رشته شیر فوق مرکز |
|---|---|
| فشار نامی | 350bar / 210bar، نوع QT500-7/ 6061-T6 |
| حداکثر فشار حداکثر | 35Mpa/ 21MPa، بسته به نوع ماده |
| نوع سوپاپ | سوپاپ مرکز / شیر تعادل / شیر مرکز دوگانه، شیر مرکز کنترل تک |
| مواد سوپاپ | فولاد QT 500-7 |
| نام محصول | شیر قفل یک طرفه VRSE، شیر چک هیدرولیک G1/4 G3/8 |
|---|---|
| درخواست | سیستم هیدرولیک |
| نوع اتصال | نوع لوله ای یا نوع نصب صفحه |
| ویژگی ها | ضد خوردگی/ضد نشتی/بادوام |
| رسانه ها | روغن مایع |
| نام محصول | مجموعه شیر قفل هیدرولیک یک طرفه VRSL با دریچه چک پایلوت سایز کوچک G1/4 G3/8 G3/4 G1/2 |
|---|---|
| درخواست | سیستم هیدرولیک |
| نوع اتصال | لوله ای یا صفحه ای |
| امکانات | مواد فولادی |
| رسانه ها | روغن مایع |