| نام محصول | دریچه بیش از حد جریان |
|---|---|
| حفره | حفره T-19A |
| فشار نامی | 420 بار |
| جریان نامی | 480 لیتر در دقیقه |
| میزان نشت داخلی | در 200 میلی لیتر در دقیقه در 100 بار برای یک پورت |
| نام محصول | دریچه های هیدرولیک |
|---|---|
| حفره | VC10-2 |
| فشار نامی | 350 بار |
| جریان نامی | حداکثر 80 lpm |
| مواد سوپاپ | فولاد |
| محصول | شیر برقی هیدرولیک KQHF28H1-25/60 با کانکتور DG یا ER بدنه شیر فولادی 24 ولت 12 ولت |
|---|---|
| فشار اسمی | 60 بار |
| جریان نامی | 25 لیتر در دقیقه؛ |
| محدوده دمای عملیاتی | -20°C-+90°C |
| استفاده از محدوده تمیز | استفاده از محدوده تمیز |
| نام محصول | دریچه ایمنی بیش از حد |
|---|---|
| حفره | VC10-2 |
| فشار نامی | 350 بار |
| جریان نامی | حداکثر 80 lpm |
| مواد سوپاپ | فولاد |
| نام محصول | دریچه بیش از حد جریان |
|---|---|
| حفره | حفره T-19A |
| فشار نامی | 420 بار |
| جریان نامی | 480lpm |
| میزان نشت داخلی | در 200 میلی لیتر در دقیقه در 100 بار برای یک پورت |
| نام محصول | شیر تسکین / شیر سرریز |
|---|---|
| حفره | T-18A |
| فشار نامی | 420 بار |
| جریان نامی | 760 lpm |
| دمای کار | -40 °C تا 120 °C (سطح استاندارد از لاستیک نیتریل) |
| نام محصول | KPR58-38A-0-N دریچه کاهش فشار با سوراخ حفره ای VC08-3 دریچه کاهش فشار هیدرولیک استاندارد |
|---|---|
| حفره | VC08-3 |
| فشار نامی | 390 بار (5700 psi) |
| جریان نامی | حداکثر 18 دور در دقیقه |
| مواد سوپاپ | فولاد |
| نام محصول | KPRDB-LAN شیر فشار با سوراخ حفره استاندارد شیر کاهش فشار نوع کارتریج T-11A |
|---|---|
| حفره | T-11A |
| فشار نامی | 350 بار |
| جریان نامی | حداکثر 40 لیتر در دقیقه |
| مواد سوپاپ | فولاد |
| نام محصول | KFBV-150/550 شیر کنترل با کیفیت بالا با بدنه شیر فولادی شیر هیدرولیک ضدعفونی کننده |
|---|---|
| فشار | فشار نامی 55Mpa |
| حداکثر فشار حداکثر | فشار بالا 550 بار |
| نوع سوپاپ | سوپاپ اکسپوز |
| مواد سوپاپ | فولاد، آهن، آلومینیوم |
| نام محصول | شیر کاهش فشار و شیر ایمنی |
|---|---|
| حفره | VC08-2 |
| فشار نامی | 350 بار |
| جریان نامی | 25 لیتر در دقیقه |
| میزان نشت داخلی | ۲ پورت در ۱۰ بار، حداکثر ۵ قطره در دقیقه |