| نام محصول | بلوک شیر فولادی QT500-7 با کیت تامین روغن پایلوت بیل مکانیکی اکومولاتور دیافراگمی |
|---|---|
| فشار نامی | ۳۵۰ بار / ۲۱۰ بار |
| حداکثر فشار حداکثر | 35Mpa/ 21MPa، بسته به نوع ماده |
| نوع شیر 1 | شیرهای برقی هیدرولیک |
| نوع شیر 2 | شیر کاهش فشار کارتریج |
| نام محصول | بدنه شیر فولادی با کیت تامین روغن پایلوت دیافراگمی ساخته شده در شیر منبع نفت چین |
|---|---|
| فشار نامی | 350bar / 210bar به نوع جنس بدنه شیر بستگی دارد |
| حداکثر فشار حداکثر | حداکثر فشار 35 مگاپاسکال / 21 مگا پاسکال |
| نوع شیر 1 | شیرهای برقی هیدرولیک |
| نوع شیر 2 | شیر کاهش فشار کارتریج |
| نام محصول | شیر پیلوت بیل هیدرولیک با شیر منبع روغن دیافراگمی بر اساس بدنه شیر فولادی یا آلومینیومی |
|---|---|
| فشار نامی | 350bar / 210bar به نوع جنس بدنه شیر بستگی دارد |
| حداکثر فشار حداکثر | حداکثر فشار 35 مگاپاسکال / 21 مگا پاسکال |
| نوع شیر 1 | شیرهای برقی هیدرولیک |
| نوع شیر 2 | شیر کاهش فشار کارتریج |
| نام محصول | منیفولدهای شیر هیدرولیک با شیر برقی، مجموعه شیر منبع روغن پیلوت بدنه شیر، شیر کیت تامین روغن پیلوت |
|---|---|
| فشار نامی | 350bar / 210bar به نوع جنس بدنه شیر بستگی دارد |
| حداکثر فشار حداکثر | حداکثر فشار 35 مگاپاسکال / 21 مگا پاسکال |
| نوع شیر 1 | شیرهای برقی هیدرولیک |
| نوع شیر 2 | شیر کاهش فشار کارتریج |
| نام محصول | قرقره شیر کارتریج برقی KSV10-43-0-N، سوپاپ های 4 جهته 2 موقعیت، شیر کنترل روشن/خاموش برقی |
|---|---|
| سوراخ حفره | حفره استاندارد VC10-4 |
| مقاومت در برابر فشار | 350 بار (5075 psi) |
| جریان نامی | 23 لیتر در دقیقه |
| اصل کار | 2 موقعیت 4 راه |
| نام محصول | OEM ODM سفارشی دریچه تعادل ضد هیدرولیک با درمان سخت کارتریج تک یا دوگانه دریچه overcenter |
|---|---|
| فشار نامی | 350 بار / آلومینیوم 210 بار به عنوان درخواست |
| حداکثر فشار حداکثر | فشار 35 مگاپاسکال |
| نوع سوپاپ | دریچه فوق مرکزی |
| مواد سوپاپ | فولاد QT500-7 |
| نام محصول | کامیون پمپ یا ماشین آلات صنعتی شیر مرکزی تک کارتریج، شیر تعادل دوگانه با نخ روغن G1/2 |
|---|---|
| فشار نامی | 350 بار / آلومینیوم 210 بار به عنوان درخواست |
| حداکثر فشار حداکثر | فشار 35 مگاپاسکال |
| نوع سوپاپ | شیر مرکز، شیر تعادل |
| مواد سوپاپ | معمولا با مواد فولادی QT500-7 |
| نام محصول | کامیون پمپ یا ماشین آلات صنعتی شیر مرکزی تک کارتریج، شیر تعادل دوگانه با نخ روغن G1/2 |
|---|---|
| فشار نامی | 360 بار / آلومینیوم 220 بار طبق درخواست |
| حداکثر فشار حداکثر | فشار 36 مگاپاسکال |
| نوع سوپاپ | سوپاپ overcenter / valve counterbalance |
| مواد سوپاپ | معمولا با مواد فولادی QT500-7 |
| نام محصول | عرضه کننده روغن پیلوت هیدرولیک منیفولدهای شیر خلبان بیل مکانیکی OEM برای تولید بزرگ |
|---|---|
| فشار نامی | 360bar / 220bar به نوع جنس بدنه شیر بستگی دارد |
| حداکثر فشار حداکثر | حداکثر فشار 36 مگاپاسکال / 22 مگا پاسکال |
| نوع شیر 1 | شیرهای برقی هیدرولیک |
| نوع شیر 2 | شیر کاهنده فشار کارتریج |
| نام محصول | دریچه Overcenter Single Cartridge ، سوپاپ دو برابر تعادل WIGH G1/2 |
|---|---|
| فشار نامی | 361 بار / آلومینیوم 221 بار طبق درخواست |
| حداکثر فشار حداکثر | فشار 360 بار |
| نوع سوپاپ | سوپاپ overcenter / valve counterbalance |
| مواد سوپاپ | معمولا با مواد فولادی QT500-7 |