| نام محصول | KSV08-47DL-0-N انواع دوشاخه در شیر برقی، شیر کارتریج حفره استاندارد هیدرافورس کویل |
|---|---|
| سوراخ حفره | حفره استاندارد V08-4 |
| مقاومت در برابر فشار | 350 بار (5075 psi) |
| جریان نامی | در حداکثر 11.4 لیتر در دقیقه و 207 بار (3000 psi)، حداکثر نرخ نشتی 278 میلی لیتر در دقیقه است. |
| اصل کار | موقعیت 4 راه 3 |
| نام محصول | منیفولدهای شیر برقی هیدرولیک آلومینیومی 6061-T6 با گروه دریچه آکومولاتور دیافراگمی |
|---|---|
| فشار نامی | ۳۵۰ بار / ۲۱۰ بار |
| حداکثر فشار حداکثر | 35Mpa/ 21MPa، بسته به نوع ماده |
| نوع شیر 1 | شیرهای برقی هیدرولیک |
| نوع شیر 2 | شیر کاهنده فشار کارتریج |
| نام محصول | بدنه شیر فولادی با منیفولدهای شیر هیدرولیک شیر برقی تناسبی کاهنده فشار |
|---|---|
| فشار نامی | 350bar / 210bar به نوع جنس بدنه شیر بستگی دارد |
| حداکثر فشار حداکثر | 35Mpa/ 21MPa |
| نوع شیر 1 | شیر برقی |
| نوع شیر 2 | شیر کاهنده فشار کارتریج |
| نام محصول | منیفولدهای شیر هیدرولیک، با شیر خلبان بیل مکانیکی بدنه شیر فولادی دیافراگمی، کیت تامین روغن پیلوت |
|---|---|
| فشار نامی | ۳۵۰ بار / ۲۱۰ بار |
| حداکثر فشار حداکثر | 35Mpa/ 21MPa، بسته به نوع ماده |
| نوع شیر 1 | شیر برقی هیدرولیک |
| نوع شیر 2 | شیر کاهنده فشار کارتریج |
| نام محصول | عرضه کننده روغن پیلوت هیدرولیک منیفولدهای شیر خلبان بیل مکانیکی OEM برای تولید بزرگ |
|---|---|
| فشار نامی | 360bar / 220bar به نوع جنس بدنه شیر بستگی دارد |
| حداکثر فشار حداکثر | حداکثر فشار 36 مگاپاسکال / 22 مگا پاسکال |
| نوع شیر 1 | شیرهای برقی هیدرولیک |
| نوع شیر 2 | شیر کاهنده فشار کارتریج |
| نام محصول | طراحی سیستم هیدرولیکی سفارشی ، انبوه کننده های دریچه با دریچه سولنایدبدن فولادی با شیر کاهش دهنده مت |
|---|---|
| فشار نامی | فشار 350 بار برای فولاد |
| حداکثر فشار حداکثر | فشار 210 بار برای آلومینیوم |
| نوع شیر 1 | شیرهای برقی را وصل کنید |
| نوع شیر 2 | pressure reduce valve. شیر کاهش فشار proportional solenoid valve شیر برقی مت |
| نام محصول | واحد تامین روغن پایلوت با منیفولدهای شیرآلومیومی یا فولادی آکومولاتور دیفراگمی |
|---|---|
| فشار نامی | ۳۵۰ بار / ۲۱۰ بار |
| حداکثر فشار حداکثر | 35Mpa/ 21MPa، بسته به نوع ماده |
| نوع شیر 1 | شیر برقی هیدرولیک |
| نوع شیر 2 | شیر کاهنده فشار کارتریج |
| نام محصول | کیت روغن پیلوت بیل مکانیکی با بدنه شیر فولادی یا آلومینیومی با شیر کاهش فشار و شیر برقی کارتریج |
|---|---|
| فشار نامی | ۳۵۰ بار / ۲۱۰ بار |
| حداکثر فشار حداکثر | 35Mpa/ 21MPa، بسته به نوع ماده |
| نوع شیر 1 | شیر برقی هیدرولیک |
| نوع شیر 2 | شیر کاهنده فشار کارتریج |
| نام محصول | گروه شیر تامین روغن پایلوت با شیر تامین روغن پیلوت بیل مکانیکی سطحی آلیاژ روی نیکل بدنه فولادی QT500 |
|---|---|
| فشار نامی | ۳۵۰ بار / ۲۱۰ بار |
| حداکثر فشار حداکثر | 35Mpa/ 21MPa، بسته به نوع ماده |
| نوع شیر 1 | شیرهای برقی هیدرولیک |
| نوع شیر 2 | شیر کاهنده فشار کارتریج |
| نام محصول | بلوک شیر فولادی QT500-7 با کیت تامین روغن پایلوت بیل مکانیکی اکومولاتور دیافراگمی |
|---|---|
| فشار نامی | ۳۵۰ بار / ۲۱۰ بار |
| حداکثر فشار حداکثر | 35Mpa/ 21MPa، بسته به نوع ماده |
| نوع شیر 1 | شیرهای برقی هیدرولیک |
| نوع شیر 2 | شیر کاهش فشار کارتریج |