| نام محصول | بلوک شیر فولادی QT500-7 با کیت تامین روغن پایلوت بیل مکانیکی اکومولاتور دیافراگمی |
|---|---|
| فشار نامی | ۳۵۰ بار / ۲۱۰ بار |
| حداکثر فشار حداکثر | 35Mpa/ 21MPa، بسته به نوع ماده |
| نوع شیر 1 | شیرهای برقی هیدرولیک |
| نوع شیر 2 | شیر کاهش فشار کارتریج |
| نام محصول | بدنه شیر فولادی با کیت تامین روغن پایلوت دیافراگمی ساخته شده در شیر منبع نفت چین |
|---|---|
| فشار نامی | 350bar / 210bar به نوع جنس بدنه شیر بستگی دارد |
| حداکثر فشار حداکثر | حداکثر فشار 35 مگاپاسکال / 21 مگا پاسکال |
| نوع شیر 1 | شیرهای برقی هیدرولیک |
| نوع شیر 2 | شیر کاهش فشار کارتریج |
| نام محصول | شیر پیلوت بیل هیدرولیک با شیر منبع روغن دیافراگمی بر اساس بدنه شیر فولادی یا آلومینیومی |
|---|---|
| فشار نامی | 350bar / 210bar به نوع جنس بدنه شیر بستگی دارد |
| حداکثر فشار حداکثر | حداکثر فشار 35 مگاپاسکال / 21 مگا پاسکال |
| نوع شیر 1 | شیرهای برقی هیدرولیک |
| نوع شیر 2 | شیر کاهش فشار کارتریج |
| نام محصول | منیفولدهای شیر هیدرولیک |
|---|---|
| فشار نامی | 351 بار / 211 بار |
| حداکثر فشار حداکثر | 36 مگاپاسکال / 22 مگا پاسکال |
| نوع شیر 1 | دریچه سولینوئید |
| نوع شیر 2 | شیر کاهش فشار کارتریج |
| نام محصول | واحد تامین روغن پایلوت با منیفولدهای شیرآلومیومی یا فولادی آکومولاتور دیفراگمی |
|---|---|
| فشار نامی | ۳۵۰ بار / ۲۱۰ بار |
| حداکثر فشار حداکثر | 35Mpa/ 21MPa، بسته به نوع ماده |
| نوع شیر 1 | شیر برقی هیدرولیک |
| نوع شیر 2 | شیر کاهنده فشار کارتریج |
| نام محصول | منیفولدهای شیر هیدرولیک، بلوک شیر هیدرولیک فولادی، بدنه شیر QT500-7 با درمان سطح آلیاژ نیکل روی |
|---|---|
| فشار نامی | ۳۵۰ بار / ۲۱۰ بار |
| حداکثر فشار حداکثر | 35Mpa/ 21MPa |
| نوع شیر 1 | شیر برقی |
| نوع شیر 2 | شیر کاهنده فشار کارتریج |
| نام محصول | بلوک منیفولد شیر هیدرولیک مستقیم کارخانه برای تجهیزات مکانیکی بزرگ |
|---|---|
| فشار نامی | 360bar / 230bar |
| حداکثر فشار حداکثر | 38 مگاپاسکال / 23 مگا پاسکال |
| نوع شیر 1 | شیر برقی |
| نوع شیر 2 | دریچه های کاهش فشار کارتریج |
| نام محصول | ماشین سفارشی با استفاده از شیر برقی پورپورشنال هیدرولیک، شیر جهتی متناسب |
|---|---|
| حفره | با توجه به درخواست مشتری |
| فشار نامی | 240 بار |
| نرخ جریان | محدوده A: 53 lpm (14 gpm) محدوده B: 31 lpm (8 gpm) توجه: برای افزایش سرعت جریان دو طرفه |
| متوسط | روغن معدنی با ویسکوزیته بین 7.4 تا 420cSt (50 تا 2000ssu) یا روغن مصنوعی با خاصیت روان کنندگی |
| نام محصول | دریچه گاز یک طرفه |
|---|---|
| فشار نامی | 350 بار |
| حداکثر فشار حداکثر | 35 مگا پاسکال |
| نوع سوپاپ | شیر برقی |
| مواد سوپاپ | اتوی استیل |
| نام محصول | 2-2 شیر جهتی متناسب |
|---|---|
| حفره | VC08-2S |
| نرخ فشار | ۲۱۰ بار (۳۰۰۰ psi) |
| نرخ جریان | تا 20 لیتر/دقیقه، کمتر از 5 قطره/دقیقه در دمای 210 بار (3000 psi) |
| اصل کار | 70 هرتز |