| مواد | دریچه اطمینان دوگانه سوپاپ اطمینان VRSD Pilot ساخت شیر قفل هیدرولیک چین |
|---|---|
| درخواست | صنعتی/تجاری/مسکونی |
| نوع اتصال | صفحه / لوله / فلنج |
| امکانات | ضد خوردگی/ضد نشتی/بادوام |
| رسانه ها | روغن مایع |
| نام محصول | شیر تسکین / شیر سرریز |
|---|---|
| حفره | T-18A |
| فشار نامی | 420 بار |
| جریان نامی | 760 lpm |
| دمای کار | -40 °C تا 120 °C (سطح استاندارد از لاستیک نیتریل) |
| نام محصول | دریچه بیش از حد جریان |
|---|---|
| حفره | حفره T-19A |
| فشار نامی | 420 بار |
| جریان نامی | 480 لیتر در دقیقه |
| میزان نشت داخلی | در 200 میلی لیتر در دقیقه در 100 بار برای یک پورت |
| نام محصول | دریچه های هیدرولیک |
|---|---|
| حفره | VC10-2 |
| فشار نامی | 350 بار |
| جریان نامی | حداکثر 80 lpm |
| مواد سوپاپ | فولاد |
| نام محصول | شیر تسکین KRV-S08 |
|---|---|
| حفره | VC08-2 |
| فشار نامی | 35 مگابایت |
| جریان نامی | حداکثر 30 lpm |
| فیلتر کنید | در سطح NAS9 |
| نام محصول | دریچه بیش از حد جریان |
|---|---|
| حفره | حفره T-19A |
| فشار نامی | 420 بار |
| جریان نامی | 480lpm |
| میزان نشت داخلی | در 200 میلی لیتر در دقیقه در 100 بار برای یک پورت |
| نام محصول | شیر تسکین / شیر سرریز |
|---|---|
| حفره | T-18A |
| فشار نامی | 420 بار |
| جریان نامی | 760 lpm |
| دمای کار | -40 °C تا 120 °C (سطح استاندارد از لاستیک نیتریل) |
| نام محصول | KPR58-38A-0-N دریچه کاهش فشار با سوراخ حفره ای VC08-3 دریچه کاهش فشار هیدرولیک استاندارد |
|---|---|
| حفره | VC08-3 |
| فشار نامی | 390 بار (5700 psi) |
| جریان نامی | حداکثر 18 دور در دقیقه |
| مواد سوپاپ | فولاد |
| نام محصول | KPRDB فشار را کاهش دادن شیر باز کردن شیر کاهش دهنده شیر باز کردن شیر کارتریج سری آفتاب |
|---|---|
| حفره | T-11A |
| فشار نامی | 350 بار |
| جریان نامی | حداکثر 40 لیتر در دقیقه |
| مواد سوپاپ | فولاد |
| نام محصول | KPRDB-LAN شیر فشار با سوراخ حفره استاندارد شیر کاهش فشار نوع کارتریج T-11A |
|---|---|
| حفره | T-11A |
| فشار نامی | 350 بار |
| جریان نامی | حداکثر 40 لیتر در دقیقه |
| مواد سوپاپ | فولاد |