| نام محصول | شیر برقی 3 طرفه 2 |
|---|---|
| حفره | VC08-3 |
| فشار نامی | 350 بار |
| جریان نامی | 20 لیتر در دقیقه |
| اصل کار | سه حالت دو طرفه (تک مخروطی، معمولا بسته) |
| نام محصول | شیر برقی 3 طرفه 2 |
|---|---|
| حفره | VC08-3 |
| فشار نامی | 350 بار |
| جریان نامی | 20 لیتر در دقیقه |
| اصل کار | سه تا جايگاه دو راه |
| نام محصول | دریچه ایمنی بیش از حد |
|---|---|
| حفره | VC10-2 |
| فشار نامی | 350 بار |
| جریان نامی | حداکثر 80 lpm |
| مواد سوپاپ | فولاد |
| نام محصول | KPRDB-LAN شیر فشار با سوراخ حفره استاندارد شیر کاهش فشار نوع کارتریج T-11A |
|---|---|
| حفره | T-11A |
| فشار نامی | 350 بار |
| جریان نامی | حداکثر 40 لیتر در دقیقه |
| مواد سوپاپ | فولاد |
| نام محصول | KLCD VBCD G3 / 4DE-A دریچه هیدرولیک overcenter ، با G1/ 2 G3 / 8 G3 / 4 G1 / 4 دریچه تعادل کارتریج د |
|---|---|
| فشار نامی | QT500-7 350bar / 6061-T6 210bar |
| محدوده جریان | از 20 لیتر تا 150 لیتر طبق درخواست شما |
| نوع سوپاپ | سوپاپ مرکز / شیر تعادل / شیر مرکز دوگانه، شیر مرکز کنترل تک |
| مواد سوپاپ | فولاد QT 500-7 یا 6061-T6 |
| نام محصول | KLCD-1-2DE با دو دریچه تعادل، شیر مرکز G1/2 با کارتریج دوبل |
|---|---|
| فشار نامی | QT500-7 350bar / 6061-T6 210bar |
| محدوده جریان | از 20 لیتر تا 150 لیتر طبق درخواست شما |
| نوع سوپاپ | سوپاپ مرکز / شیر تعادل / شیر مرکز دوگانه، شیر مرکز کنترل تک |
| مواد سوپاپ | فولاد QT 500-7 یا 6061-T6 |
| نام محصول | شیر مرکزی هیدرولیک VBCD-SE-FL G1/2، ساخته شده در شیر تعادل تک تک تک فولادی چین |
|---|---|
| فشار نامی | 350bar برای مواد فولادی |
| حداکثر فشار حداکثر | 210 بار برای مواد آلومینیومی |
| نوع سوپاپ | سوپاپ مرکز / شیر تعادل / شیر مرکز دوگانه، شیر مرکز کنترل تک |
| مواد سوپاپ | فولاد یا آلومینیوم |
| نام محصول | سوپاپ قفل هیدرولیک تک کارتریج KDPS5A1-G3/8-FL با یک سوپاپ چک با عملکرد خلبان |
|---|---|
| درخواست | سیستم هیدرولیک |
| نوع اتصال | نوع لوله ای یا صفحه ای |
| ویژگی ها | پردازش مواد QT500-7 |
| رسانه ها | استفاده از روغن مایع |
| نام محصول | شیر هیدرولیک کارتریج دوگانه VRDD با شیر قفل G1/4 G1/2 G3/4 G3/8 با اندازه رزوه |
|---|---|
| درخواست | قطعات هیدرولیک |
| نوع اتصال | نوع نصب لوله ای یا صفحه ای |
| جنس بدنه سوپاپ | مواد QT500-7 بلوک شیر |
| رسانه ها | شیر کنترل روغن |
| نام محصول | شیر برقی هیدرولیکی حفره ای KSV10-24-0-N VC10-2 با دو حالت دو طرفه |
|---|---|
| حفره | VC10-2 |
| مقاومت در برابر فشار | 350 بار (5075 psi) |
| جریان نامی | 60 لیتر در دقیقه |
| اصل کار | دو راه دو موقعیت دریچه سولناید |