| نام محصول | KDPC05-G3/8 دریچه باز کن کنترل شده، دریچه قفل هیدرولیک تک یا دو کارتریج |
|---|---|
| درخواست | قطعات ماشین آلات سیستم هیدرولیک |
| نوع اتصال | نوع لوله ای |
| جنس بدنه سوپاپ | QT500-7 |
| رسانه ها | روغن |
| مواد | شیر قفل هیدرولیک نوع فلنج VRSL-FL، شیر چک با جریان 50 لیتری G1/2 پایلوت |
|---|---|
| درخواست | قطعات ماشین آلات هیدرولیک |
| نوع اتصال | نوع نصب صفحه یا نوع لوله ای |
| امکانات | ضد خوردگی/ضد نشتی/بادوام |
| رسانه ها | نوع روغن مایع |
| نام محصول | شیر برقی نوع کارتریج KSF12-23-0-N، شیر برقی کارتریج رزوه ای شیر برقی کانکتور ER DG DL |
|---|---|
| حفره | VC10-2 |
| فشار نامی | 350بار = 5075psi |
| جریان نامی | 60 لیتر در دقیقه |
| اصل کار | دو راه دو موقعیت |
| نام محصول | KSV08-24L-0-N دریچه سولینوئید کارتریج هیدرولیک ، دو راه دو موقعیت دریچه نوع رشته ای سولینوئید |
|---|---|
| حفره | VC10-2 |
| فشار نامی | 350بار = 5075psi |
| جریان نامی | 60 لیتر در دقیقه |
| اصل کار | دو راه دو موقعیت دریچه سولناید |
| نام محصول | شیر برقی هیدرولیک کارتریج رزوهدار KSV10-24L-0-N با کانکتور DG ER 12 ولت یا 24 ولت |
|---|---|
| حفره | VC10-2 |
| فشار نامی | 315 بار، فشار 1 پورت: 250 بار |
| جریان نامی | 60 لیتر در دقیقه |
| اصل کار | دو راه دو موقعیت دریچه سولناید |
| نام محصول | KSV08-35L-0-N دوشاخه 3 حالته 2 در شیر برقی، شیر برقی هیدرولیک کنترل جریان نوع کارتریج |
|---|---|
| سوراخ حفره | حفره استاندارد VC08-3 |
| مقاومت در برابر فشار | 350 بار (5075 psi) |
| جریان نامی | 20 لیتر در دقیقه |
| اصل کار | 3 راه 2 نوع موقعیت |
| نام محصول | KSV104754B-0-N شیر برقی نوع کارتریج پورت روغن سفارشی با شیر هیدرولیک چهار طرفه سه حالته |
|---|---|
| سوراخ حفره | حفره استاندارد VC10-4 |
| مقاومت در برابر فشار | 350 بار (5075 psi) |
| جریان نامی | 22.70 لیتر در دقیقه |
| اصل کار | شیر 4 طرفه 3 موقعیت |
| نام محصول | سوپاپ برقی نوع کارتریج KSV08-58C-0-N، کانکتور دوگانه هیدرولیک 5 طرفه 3 موقعیت سوپاپ روشن/خاموش |
|---|---|
| سوراخ حفره | VC08-5 |
| مقاومت در برابر فشار | 350 بار (5075 psi) |
| جریان نامی | در حداکثر 8 لیتر در دقیقه و 207 بار (3000 psi)، حداکثر نرخ نشتی 164 میلی لیتر در دقیقه است. |
| اصل کار | 5 راه 3 دریچه سولینوئید موقعیت |
| نام محصول | شیر برقی 2 WAY 2 POSITION |
|---|---|
| حفره | VC10-2 |
| فشار نامی | 360 بار |
| جریان نامی | 114 لیتر در دقیقه |
| اصل کار | دو حالت دو طرفه (تک مخروطی، معمولا بسته) |
| نام محصول | شیر برقی نوع کارتریج پورت روغن هیدرولیک KSV104754B-0-N با شیر هیدرولیک چهار طرفه سه حالته |
|---|---|
| سوراخ حفره | VC10-4 |
| مقاومت در برابر فشار | 350 بار |
| جریان نامی | 22.70 لیتر در دقیقه |
| اصل کار | شیر 4 طرفه 3 موقعیت |