| نام محصول | KSPC-G3/8 با دو شیر اطمینان QT500-7 شیر قفل هیدرولیک مبتنی بر شیر فولادی |
|---|---|
| درخواست | قطعات ساپره سیستم هیدرولیک |
| نوع اتصال | دریچه قفل نوع لوله ای و صفحه نصب |
| دریچه ی بلوک | بلوک شیر فولادی |
| بسته بندی | PE / کارتن / جعبه چوبی / پالت یا طبق درخواست |
| نام محصول | شیر برقی هیدرولیک استاندارد KSV10-34-0-N با کانکتور DG DIN43650، شیر هیدرولیک کنترل جریان |
|---|---|
| سوراخ حفره | VC10-3 |
| مقاومت در برابر فشار | 350 بار (5075 psi) |
| جریان نامی | 22.70 لیتر در دقیقه |
| اصل کار | شیر برقی 3 طرفه 2 |
| نام محصول | شیر کنترل جریان برقی KSV12-34-0-N، شیر هیدرولیک برقی با سه حالت سه طرفه |
|---|---|
| سوراخ حفره | VC12-3 |
| مقاومت در برابر فشار | 350 بار (5075 psi) |
| جریان نامی | 22.70 لیتر در دقیقه |
| اصل کار | شیر برقی 3 طرفه 2 |
| نام محصول | شیر برقی KSV10-47CL-0-N 4 پورت 3 طرفه مشابه با Hydraforce رزوه شده در شیر برقی با سیم پیچ |
|---|---|
| سوراخ حفره | حفره استاندارد VC08-4 |
| مقاومت در برابر فشار | 350 بار (5075 psi) = 35 مگاپاسکال |
| جریان نامی | 22.70 لیتر در دقیقه |
| عملکرد | دریچه خاموش 4 جهت 3 |
| نام محصول | شیر چک KSXS08S-60-350 کاینلی ساخت پایلوت، منیفولد با شیر قفل |
|---|---|
| درخواست | قطعات یدکی هیدرولیک |
| نوع اتصال | نوع نصب لوله ای و صفحه ای |
| دریچه ی بلوک | فولاد QT500-7 |
| بسته بندی | PE / کارتن / جعبه چوبی / پالت یا طبق درخواست |
| نام محصول | شیر برقی 4 طرفه 2 موقعیت |
|---|---|
| حفره | VC08-3 |
| فشار نامی | 315 بار |
| جریان نامی | 11.4 لیتر در دقیقه |
| اصل کار | چهار موقعیت دو طرفه (یک مخروط، به طور معمول بسته) |
| مواد | دریچه اطمینان دوگانه سوپاپ اطمینان VRSD Pilot ساخت شیر قفل هیدرولیک چین |
|---|---|
| درخواست | صنعتی/تجاری/مسکونی |
| نوع اتصال | صفحه / لوله / فلنج |
| امکانات | ضد خوردگی/ضد نشتی/بادوام |
| رسانه ها | روغن مایع |
| مواد | شیر قفل هیدرولیک سفارشی KDPC05-G3/8 با شیر بازرسی G1/2 G3/8 G1/4 G3/4 با عملکرد پایلوت |
|---|---|
| درخواست | قطعات یدکی ماشین آلات |
| نوع اتصال | لوله ای یا روغن بسته شده |
| امکانات | ضد خوردگی/ضد نشتی/بادوام |
| رسانه ها | نوع روغن مایع |
| نام محصول | KSV12-24-0-N دریچه سولینوئید هیدرولیک حفاری ، سوراخ حفاری VC12 با دریچه سولینوئید رشته ای برای سیستم |
|---|---|
| سوراخ حفره | VC12-2 |
| مقاومت در برابر فشار | 350 بار (5075 psi) |
| جریان نامی | 76 لیتر در دقیقه |
| اصل کار | دو راه دو موقعیت دریچه سولناید |
| نام محصول | KSF16-22-0-N HYDRAFORCE تعویض استاندارد شیر هیدرولیک هیدرولیک با دو طرف دو موقعیت 12 ولت شیر 24 ول |
|---|---|
| سوراخ حفره | VC12-2 |
| مقاومت در برابر فشار | 350 بار (5075 psi) |
| جریان نامی | 60 لیتر در دقیقه |
| اصل کار | دو راه دو موقعیت دریچه سولناید |