| نام محصول | شیر کاهش فشار کارتریج سری هیدرولیک Sun و Hydraforce KPR50-38A-0-N |
|---|---|
| حفره | VC10-3 |
| فشار نامی | 350 بار |
| جریان نامی | 60 لیتر در دقیقه |
| اصل کار | شیر قرقره 3 طرفه |
| نام محصول | شیر قفل هیدرولیک تک کارتریجی VRSD با شیر بازرسی G1/2 G3/8 G1/4 G3/4 با عملکرد پایلوت |
|---|---|
| درخواست | صنعتی/تجاری/مسکونی |
| نوع اتصال | صفحه/لوله ای |
| امکانات | ضد خوردگی/ضد نشتی/بادوام |
| رسانه ها | روغن مایع |
| نام محصول | VBCD-SEA واحد کارتریج دریچه فولادی دریچه تعادل بدن، دریچه تسکین دوگانه دریچه فوق مرکز |
|---|---|
| فشار نامی | 350 بار / آلومینیوم 210 بار |
| حداکثر فشار حداکثر | 35 مگا پاسکال |
| نوع سوپاپ | مجموعه دریچه تعادل |
| مواد سوپاپ | بدنه شیر فولادی |
| نام محصول | KSPC-G1/4 OEM ODM دریچه چک با عملکرد خلبانی، شیر دوگانه روی بدنه فولادی |
|---|---|
| درخواست | موارد استفاده از سیستم هیدرولیک |
| نوع اتصال | دریچه قفل نوع لوله ای و صفحه نصب |
| دریچه ی بلوک | بدنه شیر فولادی QT500-7 ساخته شده است |
| بسته بندی | PE / کارتن / جعبه چوبی / پالت یا طبق درخواست |
| نام محصول | بلوک منیفولد شیر هیدرولیک مستقیم کارخانه برای تجهیزات مکانیکی بزرگ |
|---|---|
| فشار نامی | 360bar / 230bar |
| حداکثر فشار حداکثر | 38 مگاپاسکال / 23 مگا پاسکال |
| نوع شیر 1 | شیر برقی |
| نوع شیر 2 | دریچه های کاهش فشار کارتریج |
| نام محصول | شیر برقی 4 طرفه 3 موقعیت |
|---|---|
| حفره | VC08-3 |
| فشار نامی | 315 بار |
| جریان نامی | 300 میلی لیتر در دقیقه |
| اصل کار | سه حالت دو طرفه (تک مخروطی، معمولا بسته) |
| نام محصول | عرضه روغن آزمایشی |
|---|---|
| فشار نامی | ۳۵۰ بار / ۲۱۰ بار |
| حداکثر فشار حداکثر | 35Mpa/ 21MPa |
| نوع شیر 1 | شیر برقی |
| نوع شیر 2 | شیر کاهنده فشار کارتریج |
| نام محصول | شیر تسکین / شیر سرریز |
|---|---|
| حفره | T-18A |
| فشار نامی | 420 بار |
| جریان نامی | 760 lpm |
| دمای کار | -40 °C تا 120 °C (سطح استاندارد از لاستیک نیتریل) |
| نام محصول | شیر تسکین KRV-S08 |
|---|---|
| حفره | VC08-2 |
| فشار نامی | 35 مگابایت |
| جریان نامی | حداکثر 30 lpm |
| فیلتر کنید | در سطح NAS9 |
| نام محصول | شیر چک یک طرفه |
|---|---|
| حفره | VC 06، VC08-2، CV10، CV12، CV16 |
| فشار نامی | 250 بار، 350 بار، 420 بار |
| جریان نامی | 30 لیتر در دقیقه، 75 لیتر در دقیقه، 95 لیتر در دقیقه |
| اصل کار | شیر چک یک طرفه |