| نام محصول | سوپاپ کارتریج برقی KSV08-31L-0-N، شیر برقی 3 طرفه هیدرولیک در شیر برقی |
|---|---|
| سوراخ حفره | VC08-3 |
| مقاومت در برابر فشار | 350 بار (5075 psi) |
| جریان نامی | 20 لیتر در دقیقه |
| اصل کار | شیر 3 طرفه 2 موقعیت |
| نام محصول | KSV08-47DL-0-N انواع دوشاخه در شیر برقی، شیر کارتریج حفره استاندارد هیدرافورس کویل |
|---|---|
| سوراخ حفره | حفره استاندارد V08-4 |
| مقاومت در برابر فشار | 350 بار (5075 psi) |
| جریان نامی | در حداکثر 11.4 لیتر در دقیقه و 207 بار (3000 psi)، حداکثر نرخ نشتی 278 میلی لیتر در دقیقه است. |
| اصل کار | موقعیت 4 راه 3 |
| نام محصول | منیفولدهای شیر هیدرولیک |
|---|---|
| فشار نامی | ۳۵۰ بار / ۲۱۰ بار |
| حداکثر فشار حداکثر | 35Mpa/ 21MPa |
| نوع شیر 1 | شیر برقی |
| نوع شیر 2 | شیر کاهنده فشار کارتریج |
| نام محصول | منیفولدهای شیر هیدرولیک |
|---|---|
| فشار نامی | 351 بار / 211 بار |
| حداکثر فشار حداکثر | 36 مگاپاسکال / 22 مگا پاسکال |
| نوع شیر 1 | دریچه سولینوئید |
| نوع شیر 2 | شیر کاهش فشار کارتریج |
| نام محصول | شیر مرکزی VBCD |
|---|---|
| فشار نامی | جنس فولاد 350 بار |
| حداکثر فشار حداکثر | نوع مواد آلومینیومی 210 بار |
| نوع سوپاپ | سوپاپ مرکز / شیر تعادل / شیر مرکز دوگانه، شیر مرکز کنترل تک |
| مواد سوپاپ | AT500-7 یا 6061-6T |
| نام محصول | KLCD G1/2 DF/FL دو کارتریج دریچه overcenter با G1/2 رشته اندازه دو دریچه کمک لوله ای بیش از دریچه مر |
|---|---|
| فشار نامی | ۳۵۰ بار / ۲۱۰ بار |
| حداکثر فشار حداکثر | 35Mpa/ 21MPa |
| نوع سوپاپ | سوپاپ مرکز / شیر تعادل / شیر مرکز دوگانه، شیر مرکز کنترل تک |
| مواد سوپاپ | فولاد QT 500-7 |
| نام محصول | شیر برقی 3 طرفه 2 |
|---|---|
| حفره | VC08-3 |
| فشار نامی | 350بار = 5075psi |
| جریان نامی | 20 لیتر در دقیقه |
| اصل کار | سه حالت دو طرفه (تک مخروطی، معمولا بسته) |
| نام محصول | کامیون پمپ یا ماشین آلات صنعتی شیر مرکزی تک کارتریج، شیر تعادل دوگانه با نخ روغن G1/2 |
|---|---|
| فشار نامی | 360 بار / آلومینیوم 220 بار طبق درخواست |
| حداکثر فشار حداکثر | فشار 36 مگاپاسکال |
| نوع سوپاپ | سوپاپ overcenter / valve counterbalance |
| مواد سوپاپ | معمولا با مواد فولادی QT500-7 |
| نام محصول | کامیون پمپ / ماشین آلات صنعتی شیر مرکزی تک کارتریج، شیر تعادل دوگانه با نخ روغن G1/2 |
|---|---|
| فشار نامی | 360 بار یا آلومینیوم 220 بار طبق درخواست |
| حداکثر فشار حداکثر | فشار 36 Mpa |
| نوع سوپاپ | سوپاپ overcenter / valve counterbalance |
| مواد سوپاپ | معمولا با مواد فولادی QT500-7 |
| نام محصول | دریچه Overcenter Single Cartridge ، سوپاپ دو برابر تعادل WIGH G1/2 |
|---|---|
| فشار نامی | 361 بار / آلومینیوم 221 بار طبق درخواست |
| حداکثر فشار حداکثر | فشار 360 بار |
| نوع سوپاپ | سوپاپ overcenter / valve counterbalance |
| مواد سوپاپ | معمولا با مواد فولادی QT500-7 |