| نام محصول | شیر سرریز متناسب معکوس (شیر مخروطی) برای کنترل پایلوت |
|---|---|
| حفره | VC08-2 |
| فشار نامی | 350 بار |
| جریان نامی | 5 لیتر در دقیقه |
| اصل کار | دو موقعیت دو طرفه |
| نام محصول | شیر سرریز متناسب معکوس (شیر مخروطی) برای کنترل پایلوت |
|---|---|
| حفره | VC08-2 |
| فشار نامی | 350 بار |
| جریان نامی | 5 لیتر در دقیقه |
| اصل کار | تابع متقابل دو حالته دو طرفه |
| نام محصول | 2-2 شیر جهتی متناسب |
|---|---|
| حفره | VC08-2S |
| نرخ فشار | ۲۱۰ بار (۳۰۰۰ psi) |
| نرخ جریان | تا 20 لیتر/دقیقه، کمتر از 5 قطره/دقیقه در دمای 210 بار (3000 psi) |
| اصل کار | 70 هرتز |
| محصول | شیر برقی هیدرولیک KQHF28H1-25/60 با کانکتور DG یا ER بدنه شیر فولادی 24 ولت 12 ولت |
|---|---|
| فشار اسمی | 60 بار |
| جریان نامی | 25 لیتر در دقیقه؛ |
| محدوده دمای عملیاتی | -20°C-+90°C |
| استفاده از محدوده تمیز | استفاده از محدوده تمیز |
| نام محصول | شیر برقی دو بانک 6 راه 2 موقعیت |
|---|---|
| فشار نامی | 315 بار |
| جریان نامی | 100 لیتر در دقیقه |
| ولتاژ دریچه سولینوئید | DC27V±15٪ |
| نوع سوکت | ER DT04-2P |
| نام محصول | شیر تسکین / شیر سرریز |
|---|---|
| حفره | T-18A |
| فشار نامی | 420 بار |
| جریان نامی | 760 lpm |
| دمای کار | -40 °C تا 120 °C (سطح استاندارد از لاستیک نیتریل) |
| نام محصول | شیر چک یک طرفه |
|---|---|
| حفره | VC 06، VC08-2، CV10، CV12، CV16 |
| فشار نامی | 250 بار، 350 بار، 420 بار |
| جریان نامی | 30 لیتر در دقیقه، 75 لیتر در دقیقه، 95 لیتر در دقیقه |
| اصل کار | شیر چک یک طرفه |
| نام محصول | شیر برقی هیدرولیک KPV72-30A، شیر جریان متناسب، کانکتور ER DG 12V 24V 13V 27V شیر نسبت |
|---|---|
| حفره | VC12-3 |
| فشار نامی | 240 بار |
| نرخ جریان | محدوده A: 53 lpm (14 gpm) محدوده B: 31 lpm (8 gpm) توجه: برای افزایش سرعت جریان دو طرفه |
| متوسط | روغن معدنی با ویسکوزیته بین 7.4 تا 420cSt (50 تا 2000ssu) یا روغن مصنوعی با خاصیت روان کنندگی |
| نام محصول | KSP08-28S-0-N دریچه سولناید هیدرولیک، دریچه نسبت جهت دار با دکمه اضطراری DT04-2P |
|---|---|
| سوراخ حفره | VC08-2S |
| فشار نامی | 350 بار |
| توضیحات | دو نقطه توصیف: الکترومغناطیسی محرک متناسب، دو طرفه، نوع spool مستقیم عمل، هیدرولیک حلقه دار دریچه ها |
| مواد سوپاپ | فولاد |
| نام محصول | شیر برقی هیدرولیک KSP08-25-0-N با شیر متناسب با عملکرد جهت، شیر جهت دار متناسب |
|---|---|
| سوراخ حفره | 3-4 16 UNF |
| فشار نامی | 350 بار |
| توضیحات | دو نقطه توصیف: الکترومغناطیسی محرک متناسب، دو طرفه، نوع spool مستقیم عمل، هیدرولیک حلقه دار دریچه ها |
| مواد سوپاپ | فولاد |