| نام محصول | KPR58-38A-0-N انواع هیدرولیک دریچه کاهش فشار Hydrforce، کاهش فشار خورشید با سوراخ حفره VC08-3 |
|---|---|
| حفره | VC08-3 |
| فشار نامی | 390 بار (5700 psi) |
| جریان نامی | حداکثر 18 دور در دقیقه |
| اصل کار | شیر قرقره سه طرفه |
| نام محصول | KPR58-38A-0-N دریچه کاهش فشار با سوراخ حفره ای VC08-3 دریچه کاهش فشار هیدرولیک استاندارد |
|---|---|
| حفره | VC08-3 |
| فشار نامی | 390 بار (5700 psi) |
| جریان نامی | حداکثر 18 دور در دقیقه |
| مواد سوپاپ | فولاد |
| نام محصول | KPRDB فشار را کاهش دادن شیر باز کردن شیر کاهش دهنده شیر باز کردن شیر کارتریج سری آفتاب |
|---|---|
| حفره | T-11A |
| فشار نامی | 350 بار |
| جریان نامی | حداکثر 40 لیتر در دقیقه |
| مواد سوپاپ | فولاد |
| نام محصول | KSQMV-B دریچه ی یک طرفه، دریچه ی گاز یک لوله ای، دریچه ی تخلیه ی گاز یک طرفه |
|---|---|
| فشار نامی | 350 بار |
| حداکثر فشار حداکثر | 35 مگا پاسکال |
| نوع سوپاپ | نوع لوله ای |
| مواد سوپاپ | فولاد |
| نام محصول | KSQMV سری نوع لوله ای یک طرفه کنترل گاز با G1/2 G3/8 / G1/4 G3/4 دریچه تخلیه جریان گاز |
|---|---|
| فشار نامی | 350 بار |
| حداکثر فشار حداکثر | 35 مگا پاسکال |
| نوع سوپاپ | نوع لوله ای |
| مواد سوپاپ | فولاد |
| نام محصول | VBCD-SEA واحد کارتریج دریچه فولادی دریچه تعادل بدن، دریچه تسکین دوگانه دریچه فوق مرکز |
|---|---|
| فشار نامی | 350 بار / آلومینیوم 210 بار |
| حداکثر فشار حداکثر | 35 مگا پاسکال |
| نوع سوپاپ | مجموعه دریچه تعادل |
| مواد سوپاپ | بدنه شیر فولادی |
| نام محصول | VBCD-SE-3VIE دریچه هیدرولیک overcenter ساخته شده در چین نوع سفارشی دریچه تعادل |
|---|---|
| فشار نامی | 350 بار / آلومینیوم 210 بار |
| حداکثر فشار حداکثر | فشار 35 مگاپاسکال |
| نوع سوپاپ | مجموعه دریچه تعادل |
| مواد سوپاپ | فولاد QT500-7 |
| نام محصول | VBCD-DE یک کارتریج دوگانه با جریان 40L 60L دریچه ضد تعادل هیدرولیک با بدن دریچه فولاد QT500-7 بلوک م |
|---|---|
| فشار نامی | ۳۵۰ بار برای بدن شیر فولادی |
| حداکثر فشار حداکثر | فشار 35 مگاپاسکال |
| نوع سوپاپ | دریچه فوق مرکزی |
| مواد سوپاپ | فولاد QT500-7 یا مواد آلومینیومی |
| نام محصول | VBCD-SE-FL خلبان کار کردن شیر overcenter با شیر تعادل دوگانه بر اساس بدن فولاد |
|---|---|
| فشار نامی | بدن فولادی 350 بار |
| حداکثر فشار حداکثر | 35Mpa و 210Mpa، بسته به بدن شیر |
| نوع سوپاپ | دریچه تعادل کنترل کننده |
| مواد سوپاپ | فولاد QT500-7 یا مواد آلومینیومی |
| نام محصول | بدنه سوپاپ KLCD G3/8 DEFL دوتایی خلبانی بر پایه فولاد QT500-7 با شیر تعادل آلیاژ نیکل روی |
|---|---|
| اندازه پورت روغن | G3/8 |
| فشار نامی | 350 بار |
| نوع سوپاپ | دریچه تعادل کنترل کننده |
| مواد سوپاپ | فولاد QT500-7 یا مواد آلومینیومی |