| نام محصول | شیر توپی مستقیم فشار بالا HBKH، شیر قطع کننده هیدرولیک، شیر توپی هیدرولیک سفارشی |
|---|---|
| انواع | دریچه فشار بالا دو راه، دریچه توپ سه راه / دریچه توپ مستقیم VH2V / دریچه توپ HBKH / دریچه توپ مستقیم |
| فشار نامی | 315 بار |
| جریان نامی | 20 لیتر در دقیقه یا جریان درخواستی |
| اصل کار | شیر توپی فشار قوی |
| نام محصول | بدنه شیر فولادی SBKH QT500-7 با شیر توپی فشار بالا آلیاژ روی نیکل تصفیه سطح |
|---|---|
| انواع | شیر توپی فشار قوی |
| فشار نامی | 315 بار |
| جریان نامی | 20 لیتر در دقیقه یا جریان درخواستی |
| اصل کار | شیر توپی فشار قوی |
| نام محصول | شیر توپی نصب صفحه SPKH، شیر توپی منیفولد، شیر قطع هیدرولیک |
|---|---|
| انواع | شیر توپی فشار قوی |
| فشار نامی | 315 بار |
| جریان نامی | 20 لیتر / 40 لیتر / 60 لیتر / 80 لیتر / حداقل یا جریان درخواستی |
| اصل کار | شیر توپی فشار قوی |
| نام محصول | شیر توپی فولادی دو طرفه هیدرولیک نصب صفحه منیفولد SPKH، شیر قطع فشار بالا |
|---|---|
| انواع | شیر توپی فشار قوی |
| فشار نامی | 315 بار |
| جریان نامی | 20 لیتر / 40 لیتر / 60 لیتر / 80 لیتر / حداقل یا جریان درخواستی |
| اصل کار | شیر توپی فشار قوی |
| نام محصول | بلوک منیفولد شیر هیدرولیک مستقیم کارخانه برای تجهیزات مکانیکی بزرگ |
|---|---|
| فشار نامی | 360bar / 230bar |
| حداکثر فشار حداکثر | 38 مگاپاسکال / 23 مگا پاسکال |
| نوع شیر 1 | شیر برقی |
| نوع شیر 2 | دریچه های کاهش فشار کارتریج |
| نام محصول | شیر برقی نوع کارتریج KSF12-23-0-N، شیر برقی کارتریج رزوه ای شیر برقی کانکتور ER DG DL |
|---|---|
| حفره | VC10-2 |
| فشار نامی | 350بار = 5075psi |
| جریان نامی | 60 لیتر در دقیقه |
| اصل کار | دو راه دو موقعیت |
| نام محصول | KSV08-24L-0-N دریچه سولینوئید کارتریج هیدرولیک ، دو راه دو موقعیت دریچه نوع رشته ای سولینوئید |
|---|---|
| حفره | VC10-2 |
| فشار نامی | 350بار = 5075psi |
| جریان نامی | 60 لیتر در دقیقه |
| اصل کار | دو راه دو موقعیت دریچه سولناید |
| نام محصول | شیر برقی هیدرولیک کارتریج رزوهدار KSV10-24L-0-N با کانکتور DG ER 12 ولت یا 24 ولت |
|---|---|
| حفره | VC10-2 |
| فشار نامی | 315 بار، فشار 1 پورت: 250 بار |
| جریان نامی | 60 لیتر در دقیقه |
| اصل کار | دو راه دو موقعیت دریچه سولناید |
| نام محصول | شیر برقی هیدرولیکی حفره ای KSV10-24-0-N VC10-2 با دو حالت دو طرفه |
|---|---|
| حفره | VC10-2 |
| مقاومت در برابر فشار | 350 بار (5075 psi) |
| جریان نامی | 60 لیتر در دقیقه |
| اصل کار | دو راه دو موقعیت دریچه سولناید |
| نام محصول | KSV12-24-0-N دریچه سولینوئید هیدرولیک حفاری ، سوراخ حفاری VC12 با دریچه سولینوئید رشته ای برای سیستم |
|---|---|
| سوراخ حفره | VC12-2 |
| مقاومت در برابر فشار | 350 بار (5075 psi) |
| جریان نامی | 76 لیتر در دقیقه |
| اصل کار | دو راه دو موقعیت دریچه سولناید |