| نام محصول | قرقره دریچه کارتریج برقی برقی KSV08-40L-0-N، 4 پورت، کانکتور 2 موقعیت DIN43650 یا ER DT04-2P |
|---|---|
| سوراخ حفره | VC08-4 |
| مقاومت در برابر فشار | 350 بار (5075 psi) |
| جریان نامی | 11.40 لیتر در دقیقه |
| اصل کار | 2 موقعیت 4 راه |
| نام محصول | شیر هیدرولیک KSV10-44، کنترل جهتی 2 حالته 4 جهته مستقیم |
|---|---|
| سوراخ حفره | VC08-4 |
| مقاومت در برابر فشار | 360 بار (5075 psi) |
| جریان نامی | 25 لیتر در دقیقه |
| اصل کار | 3 موقعیت 5 راه |
| نام محصول | قرقره شیر کارتریج برقی KSV10-43-0-N، سوپاپ های 4 جهته 2 موقعیت، شیر کنترل روشن/خاموش برقی |
|---|---|
| سوراخ حفره | حفره استاندارد VC10-4 |
| مقاومت در برابر فشار | 350 بار (5075 psi) |
| جریان نامی | 23 لیتر در دقیقه |
| اصل کار | 2 موقعیت 4 راه |
| نام محصول | شیر برقی هیدرولیک دو سیم پیچ KSV10-40-0-N، شیر کنترل روشن/خاموش 4 طرفه |
|---|---|
| سوراخ حفره | حفره استاندارد V08-4 |
| مقاومت در برابر فشار | 350 بار (5075 psi) |
| جریان نامی | 11.40 لیتر در دقیقه |
| اصل کار | 2 موقعیت 4 راه |
| نام محصول | شیر برقی هیدرولیک دو سیم پیچ KSV10-40-0-N، شیر کنترل روشن/خاموش 4 طرفه |
|---|---|
| سوراخ حفره | حفره استاندارد V08-4 |
| مقاومت در برابر فشار | 350 بار (5075 psi) |
| جریان نامی | 11.40 لیتر در دقیقه |
| اصل کار | 2 دریچه برقی خاموش 4 جهت روشن |
| نام محصول | شیر برقی هیدرولیک KSV08-47A-0-N با سیم پیچ دوطرفه دریچه کنترل روشن/خاموش رزوه ای 4 جهته |
|---|---|
| سوراخ حفره | حفره استاندارد V08-4 |
| مقاومت در برابر فشار | 350 بار (5075 psi) |
| جریان نامی | در حداکثر 11.4 لیتر در دقیقه و 207 بار (3000 psi)، حداکثر نرخ نشتی 278 میلی لیتر در دقیقه است. |
| اصل کار | شیر برقی 4 طرفه 3 موقعیت |
| نام محصول | KSV08-47AL-0-N ER یا DG دو سیم پیچ برقی روشن و خاموش کنترل شیر چهار طرفه سه موقعیت |
|---|---|
| سوراخ حفره | سوراخ استاندارد VC08-4 |
| مقاومت در برابر فشار | 350 بار (5075 psi) |
| جریان نامی | حداکثر 328 میلی لیتر در دقیقه در 210 بار |
| اصل کار | شیر برقی 4 طرفه 3 موقعیت |
| نام محصول | شیر برقی هیدرولیک KSV08-47BL-0-N با کانکتور دوقلو DIN43650 یا شیر کارتریج رزوه ای DT04-2P |
|---|---|
| سوراخ حفره | سوراخ استاندارد VC08-4 |
| مقاومت در برابر فشار | 350 بار (5075 psi) |
| جریان نامی | حداکثر 328 میلی لیتر در دقیقه در 210 بار |
| اصل کار | شیر برقی 4 طرفه 3 موقعیت |
| نام محصول | KSV08-47DL-0-N انواع دوشاخه در شیر برقی، شیر کارتریج حفره استاندارد هیدرافورس کویل |
|---|---|
| سوراخ حفره | حفره استاندارد V08-4 |
| مقاومت در برابر فشار | 350 بار (5075 psi) |
| جریان نامی | در حداکثر 11.4 لیتر در دقیقه و 207 بار (3000 psi)، حداکثر نرخ نشتی 278 میلی لیتر در دقیقه است. |
| اصل کار | موقعیت 4 راه 3 |
| نام محصول | KSV10-47AL-0-N با حفره Hydraforce VC10-2 دو سیم پیچ 3 موقعیت 4 طرفه قرقره شیر برقی |
|---|---|
| سوراخ حفره | سوراخ استاندارد VC08-4 |
| مقاومت در برابر فشار | 350 بار (5075 psi) |
| جریان نامی | 20 لیتر در دقیقه |
| اصل کار | شیر برقی 4 طرفه 3 موقعیت |