| نام محصول | شیر قفل هیدرولیک VRDL با شیر چک دوطرفه با 20-100 لیتر |
|---|---|
| درخواست | قطعات یدکی سیستم هیدرولیک |
| نوع اتصال | نوع نصب صفحه و نوع لوله ای |
| دریچه ی بلوک | فولاد QT500-7 |
| رسانه ها | شیر کنترل روغن |
| نام محصول | شیر چک KSXS08S-60-350 کاینلی ساخت پایلوت، منیفولد با شیر قفل |
|---|---|
| درخواست | قطعات یدکی هیدرولیک |
| نوع اتصال | نوع نصب لوله ای و صفحه ای |
| دریچه ی بلوک | فولاد QT500-7 |
| بسته بندی | PE / کارتن / جعبه چوبی / پالت یا طبق درخواست |
| نام محصول | KFBV-150/550 شیر کنترل با کیفیت بالا با بدنه شیر فولادی شیر هیدرولیک ضدعفونی کننده |
|---|---|
| فشار | فشار نامی 55Mpa |
| حداکثر فشار حداکثر | فشار بالا 550 بار |
| نوع سوپاپ | سوپاپ اکسپوز |
| مواد سوپاپ | فولاد، آهن، آلومینیوم |
| نام محصول | شیر برقی هیدرولیک کارتریج رزوهدار KSV10-24L-0-N با کانکتور DG ER 12 ولت یا 24 ولت |
|---|---|
| حفره | VC10-2 |
| فشار نامی | 315 بار، فشار 1 پورت: 250 بار |
| جریان نامی | 60 لیتر در دقیقه |
| اصل کار | دو راه دو موقعیت دریچه سولناید |
| نام محصول | KPV72-31 2 موقعیت 3 راه VC12-3 دریچه جریان متناسب هیدرافورس حفره ای و شیر برقی هیدرولیک |
|---|---|
| حفره | VC12-3 |
| فشار نامی | 240 بار |
| نرخ جریان | محدوده A: 53 lpm (14 gpm) محدوده B: 31 lpm (8 gpm) توجه: برای افزایش سرعت جریان دو طرفه |
| متوسط | روغن معدنی با ویسکوزیته بین 7.4 تا 420cSt (50 تا 2000ssu) یا روغن مصنوعی با خاصیت روان کنندگی |
| نام محصول | شیر تعادل هیدرولیک VBCD-SE-FL با رزوه روغن سفارشی دو سوپاپ کارتریج |
|---|---|
| فشار نامی | نوع مواد فولادی 351 بار |
| حداکثر فشار حداکثر | نوع ماده آلومینیوم ۲۱۱ بار |
| نوع سوپاپ | دریچه فوق مرکزی |
| مواد سوپاپ | AT500-7 / 6061-6T |
| نام محصول | عرضه روغن آزمایشی |
|---|---|
| فشار نامی | ۳۵۰ بار / ۲۱۰ بار |
| حداکثر فشار حداکثر | 35Mpa/ 21MPa |
| نوع شیر 1 | شیر برقی |
| نوع شیر 2 | شیر کاهنده فشار کارتریج |
| نام محصول | دریچه بیش از حد جریان |
|---|---|
| حفره | حفره T-19A |
| فشار نامی | 420 بار |
| جریان نامی | 480 لیتر در دقیقه |
| میزان نشت داخلی | در 200 میلی لیتر در دقیقه در 100 بار برای یک پورت |
| نام محصول | شیر برقی نوع کارتریج KSF12-23-0-N، شیر برقی کارتریج رزوه ای شیر برقی کانکتور ER DG DL |
|---|---|
| حفره | VC10-2 |
| فشار نامی | 350بار = 5075psi |
| جریان نامی | 60 لیتر در دقیقه |
| اصل کار | دو راه دو موقعیت |
| نام محصول | شیر برقی هیدرولیکی حفره ای KSV10-24-0-N VC10-2 با دو حالت دو طرفه |
|---|---|
| حفره | VC10-2 |
| مقاومت در برابر فشار | 350 بار (5075 psi) |
| جریان نامی | 60 لیتر در دقیقه |
| اصل کار | دو راه دو موقعیت دریچه سولناید |