| نام محصول | شیر برقی هیدرولیک KSV10-3L-0-N با شیر قطع کن کنترل روغن 2 حالته 3 طرفه حفره هیدرافورس |
|---|---|
| سوراخ حفره | VC10-3 |
| مقاومت در برابر فشار | 350 بار (5075 psi) |
| جریان نامی | 22.70 لیتر در دقیقه |
| اصل کار | 2 موقعیت 3 راه |
| نام محصول | KSV08-47DL-0-N انواع دوشاخه در شیر برقی، شیر کارتریج حفره استاندارد هیدرافورس کویل |
|---|---|
| سوراخ حفره | حفره استاندارد V08-4 |
| مقاومت در برابر فشار | 350 بار (5075 psi) |
| جریان نامی | در حداکثر 11.4 لیتر در دقیقه و 207 بار (3000 psi)، حداکثر نرخ نشتی 278 میلی لیتر در دقیقه است. |
| اصل کار | موقعیت 4 راه 3 |
| نام محصول | KSV10-47AL-0-N با حفره Hydraforce VC10-2 دو سیم پیچ 3 موقعیت 4 طرفه قرقره شیر برقی |
|---|---|
| سوراخ حفره | سوراخ استاندارد VC08-4 |
| مقاومت در برابر فشار | 350 بار (5075 psi) |
| جریان نامی | 20 لیتر در دقیقه |
| اصل کار | شیر برقی 4 طرفه 3 موقعیت |
| نام محصول | KPV72-31 2 موقعیت 3 راه VC12-3 دریچه جریان متناسب هیدرافورس حفره ای و شیر برقی هیدرولیک |
|---|---|
| حفره | VC12-3 |
| فشار نامی | 240 بار |
| نرخ جریان | محدوده A: 53 lpm (14 gpm) محدوده B: 31 lpm (8 gpm) توجه: برای افزایش سرعت جریان دو طرفه |
| متوسط | روغن معدنی با ویسکوزیته بین 7.4 تا 420cSt (50 تا 2000ssu) یا روغن مصنوعی با خاصیت روان کنندگی |
| نام محصول | سوپاپ قفل هیدرولیک تک کارتریج KDPS5A1-G3/8-FL با یک سوپاپ چک با عملکرد خلبان |
|---|---|
| درخواست | سیستم شیر هیدرولیک |
| نوع اتصال | نوع لوله ای / نوع صفحه |
| ویژگی ها | پردازش مواد QT500-7 |
| رسانه ها | رسانه های روغن مایع |
| نام محصول | شیر تعادل هیدرولیک VBCD-SE-FL با رزوه روغن سفارشی دو سوپاپ کارتریج |
|---|---|
| فشار نامی | نوع مواد فولادی 351 بار |
| حداکثر فشار حداکثر | نوع ماده آلومینیوم ۲۱۱ بار |
| نوع سوپاپ | دریچه فوق مرکزی |
| مواد سوپاپ | AT500-7 / 6061-6T |
| نام محصول | شیر تعادل هیدرولیک VBCD-SE-FL با رزوه روغن سفارشی دو سوپاپ کارتریج |
|---|---|
| فشار نامی | نوع مواد فولادی 351 بار |
| حداکثر فشار حداکثر | نوع ماده آلومینیوم ۲۱۱ بار |
| نوع سوپاپ | سوپاپ مرکز / شیر تعادل / شیر مرکز دوگانه، شیر مرکز کنترل تک |
| مواد سوپاپ | AT500-7 یا 6061-6T |
| نام محصول | 2 موقعیت 6 راه |
|---|---|
| فشار نامی | 250 بار |
| نوع سوپاپ | در حالت خاموش شدن شیر سولناید |
| مواد سوپاپ | اتوی استیل |
| منشاء | سرزمین اصلی چین |
| نام محصول | عرضه روغن آزمایشی |
|---|---|
| فشار نامی | ۳۵۰ بار / ۲۱۰ بار |
| حداکثر فشار حداکثر | 35Mpa/ 21MPa |
| نوع شیر 1 | شیر برقی |
| نوع شیر 2 | شیر کاهنده فشار کارتریج |
| نام محصول | شیر تسکین / شیر سرریز |
|---|---|
| حفره | T-18A |
| فشار نامی | 420 بار |
| جریان نامی | 760 lpm |
| دمای کار | -40 °C تا 120 °C (سطح استاندارد از لاستیک نیتریل) |