| نام محصول | شیر قرقره چهار پورت KSV10-47BL-0-N + شیر استاندارد هیدرولیک دو کانکتور قابل تعویض با Hydraforce |
|---|---|
| سوراخ حفره | سوراخ استاندارد VC08-4 |
| مقاومت در برابر فشار | 350 بار (5075 psi) |
| جریان نامی | 22.70 لیتر در دقیقه |
| اصل کار | شیر برقی 4 طرفه 3 موقعیت |
| نام محصول | عرضه روغن آزمایشی |
|---|---|
| فشار نامی | ۳۵۰ بار / ۲۱۰ بار |
| حداکثر فشار حداکثر | 35Mpa/ 21MPa |
| نوع شیر 1 | شیر برقی |
| نوع شیر 2 | شیر کاهنده فشار کارتریج |
| نام محصول | شیر برقی 2 WAY 2 POSITION |
|---|---|
| حفره | VC10-2 |
| فشار نامی | 360 بار |
| جریان نامی | 114 لیتر در دقیقه |
| اصل کار | دو حالت دو طرفه (تک مخروطی، معمولا بسته) |
| نام محصول | شیر توپی هیدرولیک فشار قوی 3 طرفه VH2V شیر قطع کن KHB |
|---|---|
| انواع | دریچه فشار بالا دو راه، دریچه توپ سه راه / دریچه توپ مستقیم VH2V / دریچه توپ HBKH / دریچه توپ مستقیم |
| فشار نامی | 315 بار |
| جریان نامی | 20 لیتر در دقیقه، همچنین می تواند به عنوان جریان درخواست شما عمل کند |
| اصل کار | شیر قطع / شیر توپی فشار قوی |
| نام محصول | شیر توپی BKH SAE ساخته شده در بلوک شیر فولادی چین، شیر توپی هیدرولیک QT500-7 با اندازه رزوه G1/2 G3/ |
|---|---|
| انواع | دریچه فشار بالا دو راه، دریچه توپ سه راه / دریچه توپ مستقیم VH2V / دریچه توپ HBKH / دریچه توپ مستقیم |
| فشار نامی | 315 بار |
| جریان نامی | 20 لیتر در دقیقه یا جریان درخواستی |
| اصل کار | شیر توپی فشار قوی |
| نام محصول | KSV10-23LP-0-N VC10-2 حفره هیدرولیک دریچه سولناید با دو راه دو موقعیت |
|---|---|
| حفره | VC10-2 |
| مقاومت در برابر فشار | 350 بار (5075 psi) |
| جریان نامی | 60 لیتر در دقیقه |
| اصل کار | دو راه دو موقعیت دریچه سولناید |
| نام محصول | KLCD VBCD G3 / 4DE-A دریچه هیدرولیک overcenter ، با G1/ 2 G3 / 8 G3 / 4 G1 / 4 دریچه تعادل کارتریج د |
|---|---|
| فشار نامی | QT500-7 350bar / 6061-T6 210bar |
| محدوده جریان | از 20 لیتر تا 150 لیتر طبق درخواست شما |
| نوع سوپاپ | سوپاپ مرکز / شیر تعادل / شیر مرکز دوگانه، شیر مرکز کنترل تک |
| مواد سوپاپ | فولاد QT 500-7 یا 6061-T6 |
| نام محصول | KSPC10-G1/2 |
|---|---|
| درخواست | قطعات یدکی هیدرولیک |
| نوع اتصال | نوع نصب لوله ای و صفحه ای |
| مواد | مواد خام QT500-7 |
| بسته بندی | کارتن / جعبه چوبی / پالت یا به عنوان درخواست |
| مواد | دریچه اطمینان دوگانه سوپاپ اطمینان VRSD Pilot ساخت شیر قفل هیدرولیک چین |
|---|---|
| درخواست | سیستم هیدرولیک |
| نوع اتصال | صفحه / لوله / فلنج |
| امکانات | ضد خوردگی/ضد نشتی/بادوام |
| رسانه ها | روغن مایع |
| مواد | VRSL با سیستم هیدرولیک بدنه سوپاپ با اندازه کوچک با استفاده از شیر چک با کارکرد پایلوت |
|---|---|
| درخواست | کاربرد قطعات یدکی سیستم هیدرولیک |
| نوع اتصال | صفحه / لوله / فلنج در دسترس |
| امکانات | ضد خوردگی/ضد نشتی/بادوام |
| رسانه ها | نوع روغن مایع |