| نام محصول | شیر تسکین / شیر سرریز |
|---|---|
| حفره | T-18A |
| فشار نامی | 420 بار |
| جریان نامی | 760 lpm |
| دمای کار | -40 °C تا 120 °C (سطح استاندارد از لاستیک نیتریل) |
| نام محصول | دریچه های هیدرولیک |
|---|---|
| حفره | VC10-2 |
| فشار نامی | 350 بار |
| جریان نامی | حداکثر 80 lpm |
| مواد سوپاپ | فولاد |
| نام محصول | دریچه باز کن هیدرولیک یک طرفه |
|---|---|
| سوراخ حفره | حفره VC08-2 |
| فشار نامی | 350 بار |
| جریان نامی | جریان 30 لیتر در دقیقه |
| اصل کار | شیر چک یک طرفه |
| نام محصول | شیر چک یک طرفه |
|---|---|
| سوراخ حفره | سوراخ حفره ای استاندارد VC08-2 |
| فشار نامی | فشار نامی 350 بار |
| جریان نامی | جریان اسمی 30L/Min |
| اصل کار | نوع دریچه چک یک طرفه |
| نام محصول | شیر چک یک طرفه |
|---|---|
| حفره | VC08-2 ، CV10 ، CV12... بستگی به انتخاب شما دارد |
| فشار نامی | 350 بار |
| جریان نامی | 30 لیتر در دقیقه |
| اصل کار | شیر چک یک طرفه |
| نام محصول | شیر چک یک طرفه |
|---|---|
| حفره | VC08-2 ، CV10 ، CV12... |
| فشار نامی | 350 بار |
| جریان نامی | 30 لیتر در دقیقه |
| اصل کار | شیر چک یک طرفه |
| نام محصول | شیر چک یک طرفه |
|---|---|
| سوراخ حفره | VC08-2 ، CV10 ، CV12... حفره های مختلف در دسترس است |
| فشار نامی | 350 بار = 35 مگاپاسکال |
| جریان نامی | جریان 30 لیتر در دقیقه |
| اصل کار | شیر یک طرفه |
| نام محصول | شیر چک یک طرفه |
|---|---|
| حفره | VC08-2 ، CV10 ، CV12... در دسترس است |
| فشار نامی | 350 بار |
| جریان نامی | جریان 30 لیتر در دقیقه |
| اصل کار | شیر چک یک طرفه |
| نام محصول | 2-2 شیر جهتی متناسب |
|---|---|
| حفره | VC08-2S |
| نرخ فشار | ۲۱۰ بار (۳۰۰۰ psi) |
| نرخ جریان | تا 20 لیتر/دقیقه، کمتر از 5 قطره/دقیقه در دمای 210 بار (3000 psi) |
| اصل کار | 70 هرتز |
| محصول | شیر برقی هیدرولیک KQHF28H1-25/60 با کانکتور DG یا ER بدنه شیر فولادی 24 ولت 12 ولت |
|---|---|
| فشار اسمی | 60 بار |
| جریان نامی | 25 لیتر در دقیقه؛ |
| محدوده دمای عملیاتی | -20°C-+90°C |
| استفاده از محدوده تمیز | استفاده از محدوده تمیز |