| نام محصول | شیر برقی هیدرولیک دو سیم پیچ KSV10-40-0-N، شیر کنترل روشن/خاموش 4 طرفه |
|---|---|
| سوراخ حفره | حفره استاندارد V08-4 |
| مقاومت در برابر فشار | 350 بار (5075 psi) |
| جریان نامی | 11.40 لیتر در دقیقه |
| اصل کار | 2 موقعیت 4 راه |
| نام محصول | شیر برقی هیدرولیک دو سیم پیچ KSV10-40-0-N، شیر کنترل روشن/خاموش 4 طرفه |
|---|---|
| سوراخ حفره | حفره استاندارد V08-4 |
| مقاومت در برابر فشار | 350 بار (5075 psi) |
| جریان نامی | 11.40 لیتر در دقیقه |
| اصل کار | 2 دریچه برقی خاموش 4 جهت روشن |
| نام محصول | شیر برقی هیدرولیک KSV08-47A-0-N با سیم پیچ دوطرفه دریچه کنترل روشن/خاموش رزوه ای 4 جهته |
|---|---|
| سوراخ حفره | حفره استاندارد V08-4 |
| مقاومت در برابر فشار | 350 بار (5075 psi) |
| جریان نامی | در حداکثر 11.4 لیتر در دقیقه و 207 بار (3000 psi)، حداکثر نرخ نشتی 278 میلی لیتر در دقیقه است. |
| اصل کار | شیر برقی 4 طرفه 3 موقعیت |
| نام محصول | کنترل روشن/خاموش سیم پیچ دوگانه KSV08-47CL-0-N شیر برقی 4 جهته 3 موقعیت برای سیستم هیدرولیک |
|---|---|
| سوراخ حفره | حفره استاندارد V08-4 |
| مقاومت در برابر فشار | 350 بار (5075 psi) |
| جریان نامی | در حداکثر 11.4 لیتر در دقیقه و 207 بار (3000 psi)، حداکثر نرخ نشتی 278 میلی لیتر در دقیقه است. |
| اصل کار | شیر برقی 4 طرفه 3 موقعیت |
| نام محصول | KSV10-47B-0-N پشتیبانی OEM ODM طراحی سیستم هیدرولیک ساخت چین برای شیر برقی هیدرولیک |
|---|---|
| سوراخ حفره | سوراخ VC10-4 |
| فشار | 350 بار (5075 psi) |
| نرخ جریان | حداکثر 22.7 لیتر در دقیقه (6 گرم در دقیقه) در 207 بار (3000 psi)، حداکثر 328 میلی لیتر در دقیقه |
| اصل کار | شیر 4 طرفه 3 موقعیت |
| نام محصول | سوپاپ برقی نوع کارتریج KSV08-58C-0-N، کانکتور دوگانه هیدرولیک 5 طرفه 3 موقعیت سوپاپ روشن/خاموش |
|---|---|
| سوراخ حفره | VC08-5 |
| مقاومت در برابر فشار | 350 بار (5075 psi) |
| جریان نامی | در حداکثر 8 لیتر در دقیقه و 207 بار (3000 psi)، حداکثر نرخ نشتی 164 میلی لیتر در دقیقه است. |
| اصل کار | 5 راه 3 دریچه سولینوئید موقعیت |
| نام محصول | 2-6 شیر برقی |
|---|---|
| فشار نامی | فشار نامی 250 بار |
| حداکثر فشار حداکثر | حداکثر ۳۵۰ بار |
| نوع سوپاپ | دریچه سولینوئید 2 موقعیت و 6 راه |
| مواد سوپاپ | فولاد، آهن یا آلومینیوم بدن و یا به عنوان مورد نیاز مواد |
| نام محصول | VBCD-ED-A G1/2 با جریان 60 لیتری دو کارتریج دریچه مرکزی، شیر تعادل دوگانه پیلوت |
|---|---|
| فشار نامی | نوع مواد فولادی 35 مگاپاسکال |
| حداکثر فشار حداکثر | نوع مواد آلومینیومی 210 بار |
| نوع سوپاپ | سوپاپ مرکز یا شیر تعادل یا شیر مرکز دوگانه، دریچه مرکز کنترل تک |
| مواد سوپاپ | AT500-7 یا 6061-6T |
| نام محصول | KPV72-31 2 موقعیت 3 راه VC12-3 دریچه جریان متناسب هیدرافورس حفره ای و شیر برقی هیدرولیک |
|---|---|
| حفره | VC12-3 |
| فشار نامی | 240 بار |
| نرخ جریان | محدوده A: 53 lpm (14 gpm) محدوده B: 31 lpm (8 gpm) توجه: برای افزایش سرعت جریان دو طرفه |
| متوسط | روغن معدنی با ویسکوزیته بین 7.4 تا 420cSt (50 تا 2000ssu) یا روغن مصنوعی با خاصیت روان کنندگی |
| نام محصول | دریچه مرکزی هیدرولیک VBCD-SE-FL، شیر تعادلی تک یا دو کارتریج جریان 40 لیتری 60 لیتری یا 80 لیتری به |
|---|---|
| فشار نامی | ۳۵۰ بار / ۲۱۰ بار |
| حداکثر فشار حداکثر | 35Mpa/ 21MPa |
| نوع سوپاپ | سوپاپ مرکز / شیر تعادل / شیر مرکز دوگانه، شیر مرکز کنترل تک |
| مواد سوپاپ | فولاد، آهن، آلومینیوم |