| نام محصول | VBCD-SE-FL خلبان کار کردن شیر overcenter با شیر تعادل دوگانه بر اساس بدن فولاد |
|---|---|
| فشار نامی | بدن فولادی 350 بار |
| حداکثر فشار حداکثر | 35Mpa و 210Mpa، بسته به بدن شیر |
| نوع سوپاپ | دریچه تعادل کنترل کننده |
| مواد سوپاپ | فولاد QT500-7 یا مواد آلومینیومی |
| نام محصول | KLCD-1-2DE با دو دریچه تعادل، شیر مرکز G1/2 با کارتریج دوبل |
|---|---|
| فشار نامی | QT500-7 350bar / 6061-T6 210bar |
| محدوده جریان | از 20 لیتر تا 150 لیتر طبق درخواست شما |
| نوع سوپاپ | سوپاپ مرکز / شیر تعادل / شیر مرکز دوگانه، شیر مرکز کنترل تک |
| مواد سوپاپ | فولاد QT 500-7 یا 6061-T6 |
| نام محصول | KSF12-22-0-N دو راه دو موقعیت پلاگین هیدرولیک در شیر سولینوئید ،-2-2 شیر سولینوئید کارتریج |
|---|---|
| حفره | VC12-2 |
| فشار نامی | 350بار = 5075psi |
| جریان نامی | ۱۱۳ لیتر/ دقیقه |
| اصل کار | دو راه دو موقعیت |
| نام محصول | KSF16-22-0-N HYDRAFORCE تعویض استاندارد شیر هیدرولیک هیدرولیک با دو طرف دو موقعیت 12 ولت شیر 24 ول |
|---|---|
| سوراخ حفره | VC12-2 |
| مقاومت در برابر فشار | 350 بار (5075 psi) |
| جریان نامی | 60 لیتر در دقیقه |
| اصل کار | دو راه دو موقعیت دریچه سولناید |
| نام محصول | شیر کاهش فشار و شیر ایمنی |
|---|---|
| حفره | VC08-2 |
| فشار نامی | 350 بار |
| جریان نامی | 25 لیتر در دقیقه |
| میزان نشت داخلی | ۲ پورت در ۱۰ بار، حداکثر ۵ قطره در دقیقه |
| نام محصول | شیر مرکزی VBCD |
|---|---|
| فشار نامی | جنس فولاد 350 بار |
| حداکثر فشار حداکثر | نوع مواد آلومینیومی 210 بار |
| نوع سوپاپ | سوپاپ مرکز / شیر تعادل / شیر مرکز دوگانه، شیر مرکز کنترل تک |
| مواد سوپاپ | AT500-7 یا 6061-6T |
| نام محصول | KPV72-31 2 موقعیت 3 راه VC12-3 دریچه جریان متناسب هیدرافورس حفره ای و شیر برقی هیدرولیک |
|---|---|
| حفره | VC12-3 |
| فشار نامی | 240 بار |
| نرخ جریان | محدوده A: 53 lpm (14 gpm) محدوده B: 31 lpm (8 gpm) توجه: برای افزایش سرعت جریان دو طرفه |
| متوسط | روغن معدنی با ویسکوزیته بین 7.4 تا 420cSt (50 تا 2000ssu) یا روغن مصنوعی با خاصیت روان کنندگی |
| نام محصول | ساخت شیر برقی تناسبی هیدرولیک، شیر کاهش دهنده فشار تناسبی KDPR08-33 |
|---|---|
| حفره | با توجه به درخواست مشتری |
| فشار نامی | 240 بار / 350 بار |
| نرخ جریان | محدوده A: 53 lpm (14 gpm) محدوده B: 31 lpm (8 gpm) توجه: برای افزایش سرعت جریان دو طرفه |
| متوسط | روغن معدنی با ویسکوزیته بین 7.4 تا 420cSt (50 تا 2000ssu) یا روغن مصنوعی با خاصیت روان کنندگی |
| نام محصول | KPV72-30 2 موقعیت 3 راه VC12-3 دریچه جریان متناسب هیدرافورس حفره ای و شیر برقی هیدرولیک |
|---|---|
| حفره | VC12-3 |
| فشار نامی | 240 بار |
| نرخ جریان | محدوده A: 53 lpm (14 gpm) محدوده B: 31 lpm (8 gpm) توجه: برای افزایش سرعت جریان دو طرفه |
| متوسط | روغن معدنی با ویسکوزیته بین 7.4 تا 420cSt (50 تا 2000ssu) یا روغن مصنوعی با خاصیت روان کنندگی |
| نام محصول | VBCD-SE-FL خلبان کار کردن شیر overcenter با شیر تعادل دوگانه بر اساس بدن فولاد |
|---|---|
| فشار نامی | بدنه فولادی 35 مگاپاسکال |
| حداکثر فشار حداکثر | 35 مگاپاسکال و 209 مگاپاسکال، به بدنه شیر بستگی دارد |
| نوع سوپاپ | دریچه تعادل کنترل کننده |
| مواد سوپاپ | فولاد QT500-7 یا مواد آلومینیومی |