| نام محصول | شیر برقی هیدرولیک KSV08-47BL-0-N با کانکتور دوقلو DIN43650 یا شیر کارتریج رزوه ای DT04-2P |
|---|---|
| سوراخ حفره | سوراخ استاندارد VC08-4 |
| مقاومت در برابر فشار | 350 بار (5075 psi) |
| جریان نامی | حداکثر 328 میلی لیتر در دقیقه در 210 بار |
| اصل کار | شیر برقی 4 طرفه 3 موقعیت |
| نام محصول | KSV08-58C-0-N با دریچه شیر برقی هیدرولیک کانکتور دو سیم پیچ ER یا DG با شیر برقی سه طرفه 5 پورت |
|---|---|
| سوراخ حفره | VC08-5 |
| مقاومت در برابر فشار | 350 بار (5075 psi) |
| جریان نامی | در حداکثر 8 لیتر در دقیقه و 207 بار (3000 psi)، حداکثر نرخ نشتی 164 میلی لیتر در دقیقه است. |
| اصل کار | 5 راه 3 دریچه سولینوئید موقعیت |
| نام محصول | دریچه گاز یک طرفه |
|---|---|
| فشار نامی | 350 بار |
| حداکثر فشار حداکثر | 35 مگا پاسکال |
| نوع سوپاپ | شیر برقی |
| مواد سوپاپ | اتوی استیل |
| نام محصول | KPV72-31 2 موقعیت 3 راه VC12-3 دریچه جریان متناسب هیدرافورس حفره ای و شیر برقی هیدرولیک |
|---|---|
| حفره | VC12-3 |
| فشار نامی | 240 بار |
| نرخ جریان | محدوده A: 53 lpm (14 gpm) محدوده B: 31 lpm (8 gpm) توجه: برای افزایش سرعت جریان دو طرفه |
| متوسط | روغن معدنی با ویسکوزیته بین 7.4 تا 420cSt (50 تا 2000ssu) یا روغن مصنوعی با خاصیت روان کنندگی |
| نام محصول | دریچه سولنوئید هیدرولیک با 2 موقعیت 3 روش کنترل روغن قطع شده از حفره هیدروفورس |
|---|---|
| سوراخ حفره | VC10-3 |
| مقاومت در برابر فشار | 350 بار (5075 psi) |
| جریان نامی | 22.70 لیتر در دقیقه |
| اصل کار | 2 موقعیت 3 راه |
| نام محصول | دریچه گاز یک طرفه |
|---|---|
| فشار نامی | 35 مگا پاسکال |
| حداکثر فشار حداکثر | 350 بار |
| نوع سوپاپ | دریچه سولینوئید |
| مواد سوپاپ | اتوی استیل |
| نام محصول | شیر کارتریج رزوه ای KSV08-40 یا DT04-2P |
|---|---|
| سوراخ حفره | سوراخ استاندارد VC08-4 |
| مقاومت در برابر فشار | 35 مگاپاسکال (5075 psi) |
| جریان نامی | حداکثر 328 میلی لیتر در دقیقه در 210 بار |
| اصل کار | شیر برقی 4 طرفه 3 موقعیت |
| نام محصول | دریچه گاز یک طرفه |
|---|---|
| فشار نامی | 350 بار |
| حداکثر فشار حداکثر | 35 مگاپاسکال و 209 مگاپاسکال، به بدنه شیر بستگی دارد |
| نوع سوپاپ | دریچه سولینوئید |
| مواد سوپاپ | اتوی استیل |
| نام محصول | دریچه بازرسی بدون بازگشت |
|---|---|
| حفره | VC 06، VC08-2، CV10، CV12، CV16 |
| فشار نامی | 250 بار / 350 بار |
| جریان نامی | 30 لیتر در دقیقه، 75 لیتر در دقیقه، 95 لیتر در دقیقه |
| اصل کار | شیر چک یک طرفه |
| نام محصول | دریچه باز کن یک طرفه مدل KCV08-20 |
|---|---|
| حفره | سوراخ حفره ای VC08-2 |
| فشار نامی | فشار ۳۵۰ بار |
| جریان نامی | 30 لیتر در دقیقه |
| اصل کار | شیر چک یک طرفه |