| نام محصول | شیر برقی 6 طرفه هیدرولیک 2 حالته |
|---|---|
| فشار نامی | 250 بار |
| تمام رابط های رشته ای خارجی | JIS B2351G3/8 |
| سطح بدنه دریچه | درمان سطح آلیاژ روی نیکل |
| مواد سوپاپ | فولاد، آهن یا آلومینیوم |
| نام محصول | قرقره شیر کارتریج برقی KSV10-43-0-N، سوپاپ های 4 جهته 2 موقعیت، شیر کنترل روشن/خاموش برقی |
|---|---|
| سوراخ حفره | حفره استاندارد VC10-4 |
| مقاومت در برابر فشار | 350 بار (5075 psi) |
| جریان نامی | 23 لیتر در دقیقه |
| اصل کار | 2 موقعیت 4 راه |
| نام محصول | ساخت شیر برقی تناسبی هیدرولیک، شیر کاهش دهنده فشار تناسبی KDPR08-33 |
|---|---|
| فشار نامی | 240 بار / 350 بار |
| نرخ جریان | محدوده A: 53 lpm (14 gpm) محدوده B: 31 lpm (8 gpm) توجه: برای افزایش سرعت جریان دو طرفه |
| متوسط | روغن مایع |
| مشخصات الکتریکی | طبق درخواست |
| نام محصول | منیفولدهای شیر هیدرولیک با شیر برقی، مجموعه شیر منبع روغن پیلوت بدنه شیر، شیر کیت تامین روغن پیلوت |
|---|---|
| فشار نامی | 350bar / 210bar به نوع جنس بدنه شیر بستگی دارد |
| حداکثر فشار حداکثر | حداکثر فشار 35 مگاپاسکال / 21 مگا پاسکال |
| نوع شیر 1 | شیرهای برقی هیدرولیک |
| نوع شیر 2 | شیر کاهش فشار کارتریج |
| نام محصول | طراحی سیستم هیدرولیک سفارشی، انبوه کننده های شیر با شیر سولینوئید، بدن فولادی با شیر کاهش دهنده متنا |
|---|---|
| فشار نامی | فشار 350 بار برای فولاد |
| حداکثر فشار حداکثر | فشار 210 بار برای آلومینیوم |
| نوع شیر 1 | شیرهای برقی کارتریج هیدرولیک |
| نوع شیر 2 | pressure reduce valve. شیر کاهش فشار proportional solenoid valve شیر برقی مت |
| نام محصول | بدنه شیر فولادی با کیت تامین روغن پایلوت دیافراگمی ساخته شده در شیر منبع نفت چین |
|---|---|
| فشار نامی | 350bar / 210bar به نوع جنس بدنه شیر بستگی دارد |
| حداکثر فشار حداکثر | حداکثر فشار 35 مگاپاسکال / 21 مگا پاسکال |
| نوع شیر 1 | شیرهای برقی هیدرولیک |
| نوع شیر 2 | شیر کاهش فشار کارتریج |
| نام محصول | شیر برقی نوع کارتریج پورت روغن هیدرولیک KSV104754B-0-N با شیر هیدرولیک چهار طرفه سه حالته |
|---|---|
| سوراخ حفره | VC10-4 |
| مقاومت در برابر فشار | 350 بار |
| جریان نامی | 22.70 لیتر در دقیقه |
| اصل کار | شیر 4 طرفه 3 موقعیت |
| نام محصول | دریچه توپ / دریچه توپ با فشار بالا |
|---|---|
| انواع | شیر فشار قوی 2 طرفه / شیر توپی 3 طرفه / شیر توپی مستقیم VH2V / شیر توپی HBKH / شیر توپی مستقیم BKH |
| فشار نامی | 315 بار |
| جریان نامی | 20 لیتر در دقیقه |
| اصل کار | شیر قطع |
| نام محصول | KSV104754B-0-N شیر برقی نوع کارتریج پورت روغن سفارشی با شیر هیدرولیک چهار طرفه سه حالته |
|---|---|
| سوراخ حفره | حفره استاندارد VC10-4 |
| مقاومت در برابر فشار | 350 بار (5075 psi) |
| جریان نامی | 22.70 لیتر در دقیقه |
| اصل کار | شیر 4 طرفه 3 موقعیت |
| نام محصول | شیر برقی تناسبی هیدرولیک، شیر کاهش دهنده فشار تناسبی KDPR08-33 |
|---|---|
| فشار نامی | 240 بار / 350 بار |
| نرخ جریان | برد A: 53 لیتر در دقیقه (14 گرم در دقیقه) |
| متوسط | مایع روغن |
| مشخصات الکتریکی | طبق درخواست |