| نام محصول | کامیون پمپ یا ماشین آلات صنعتی شیر مرکزی تک کارتریج، شیر تعادل دوگانه با نخ روغن G1/2 |
|---|---|
| فشار نامی | 361 بار / آلومینیوم 221 بار طبق درخواست |
| حداکثر فشار حداکثر | فشار 360 بار |
| نوع سوپاپ | سوپاپ overcenter / valve counterbalance |
| مواد سوپاپ | معمولا با مواد فولادی QT500-7 |
| نام محصول | دریچه بازرسی بدون بازگشت |
|---|---|
| حفره | VC 06، VC08-2، CV10، CV12، CV16 |
| فشار نامی | 250 بار / 350 بار |
| جریان نامی | 30 لیتر در دقیقه، 75 لیتر در دقیقه، 95 لیتر در دقیقه |
| اصل کار | شیر چک یک طرفه |
| نام محصول | شیر سرریز متناسب معکوس (شیر مخروطی) برای کنترل پایلوت |
|---|---|
| حفره | VC08-2 |
| فشار نامی | 350 بار |
| جریان نامی | 5 لیتر در دقیقه |
| اصل کار | دو موقعیت دو طرفه |
| نام محصول | شیر سرریز متناسب معکوس (شیر مخروطی) برای کنترل پایلوت |
|---|---|
| حفره | VC08-2 |
| فشار نامی | 350 بار |
| جریان نامی | 5 لیتر در دقیقه |
| اصل کار | دو موقعیت دو طرفه |
| نام محصول | 2-2 شیر جهتی متناسب |
|---|---|
| حفره | VC08-2S |
| نرخ فشار | ۲۱۰ بار (۳۰۰۰ psi) |
| نرخ جریان | تا 20 لیتر/دقیقه، کمتر از 5 قطره/دقیقه در دمای 210 بار (3000 psi) |
| اصل کار | 70 هرتز |
| نام محصول | دریچه ایمنی بیش از حد |
|---|---|
| حفره | VC10-2 |
| فشار نامی | 350 بار |
| جریان نامی | حداکثر 80 lpm |
| مواد سوپاپ | فولاد |
| نام محصول | بدنه شیر فولادی KLCD 3/8 DEFL با کیفیت بالا با سطح آلیاژ روی دریچه Overcenter G3/8 |
|---|---|
| فشار نامی | فشار 350 بار از مواد فولادی |
| حداکثر فشار حداکثر | فشار 210 بار از نوع مواد آلومینیومی |
| نوع سوپاپ | سوپاپ مرکز / شیر تعادل / شیر مرکز دوگانه، شیر مرکز کنترل تک |
| مواد سوپاپ | AT500-7 یا 6061-6T |
| نام محصول | شیر چک هیدرولیک پیلوت ساخته شده از بلوک سوپاپ بدنه فولادی QT500-7 |
|---|---|
| درخواست | قطعات یدکی هیدرولیک |
| نوع اتصال | نوع نصب لوله ای و صفحه ای |
| دریچه ی بلوک | فولاد QT500-7 |
| بسته بندی | کارتن / جعبه چوبی / پالت / به عنوان درخواست |
| نام محصول | شیر تسکین / شیر سرریز |
|---|---|
| حفره | VC08-2 |
| فشار نامی | 420 بار |
| جریان نامی | 25 لیتر در دقیقه |
| اصل کار | دو موقعیت دو طرفه |
| نام محصول | شیر تسکین / شیر سرریز |
|---|---|
| حفره | T-18A |
| فشار نامی | 420 بار |
| جریان نامی | 760 lpm |
| دمای کار | -40 °C تا 120 °C (سطح استاندارد از لاستیک نیتریل) |