| نام محصول | دریچه ایمنی هیدرولیک |
|---|---|
| حفره | VC08-2 |
| فشار نامی | 350 بار |
| جریان نامی | 25 لیتر در دقیقه |
| میزان نشت داخلی | ۲ پورت در ۱۰ بار، حداکثر ۵ قطره در دقیقه |
| نام محصول | KPR58-38A-0-N دریچه کاهش فشار با سوراخ حفره ای VC08-3 دریچه کاهش فشار هیدرولیک استاندارد |
|---|---|
| حفره | VC08-3 |
| فشار نامی | 390 بار (5700 psi) |
| جریان نامی | حداکثر 18 دور در دقیقه |
| مواد سوپاپ | فولاد |
| نام محصول | KPRDB-LAN شیر فشار با سوراخ حفره استاندارد شیر کاهش فشار نوع کارتریج T-11A |
|---|---|
| حفره | T-11A |
| فشار نامی | 350 بار |
| جریان نامی | حداکثر 40 لیتر در دقیقه |
| مواد سوپاپ | فولاد |
| نام محصول | KSQMV-B دریچه ی یک طرفه، دریچه ی گاز یک لوله ای، دریچه ی تخلیه ی گاز یک طرفه |
|---|---|
| فشار نامی | 350 بار |
| حداکثر فشار حداکثر | 35 مگا پاسکال |
| نوع سوپاپ | نوع لوله ای |
| مواد سوپاپ | فولاد |
| نام محصول | KSQMV سری نوع لوله ای یک طرفه کنترل گاز با G1/2 G3/8 / G1/4 G3/4 دریچه تخلیه جریان گاز |
|---|---|
| فشار نامی | 350 بار |
| حداکثر فشار حداکثر | 35 مگا پاسکال |
| نوع سوپاپ | نوع لوله ای |
| مواد سوپاپ | فولاد |
| نام محصول | VBCD-SE-3VIE دریچه هیدرولیک overcenter ساخته شده در چین نوع سفارشی دریچه تعادل |
|---|---|
| فشار نامی | 350 بار / آلومینیوم 210 بار |
| حداکثر فشار حداکثر | فشار 35 مگاپاسکال |
| نوع سوپاپ | مجموعه دریچه تعادل |
| مواد سوپاپ | فولاد QT500-7 |
| نام محصول | دریچه تعادل کنترل شده توسط خلبان |
|---|---|
| فشار نامی | جنس فولاد 350 بار |
| حداکثر فشار حداکثر | نوع مواد آلومینیومی 210 بار |
| نوع سوپاپ | سوپاپ مرکز / شیر تعادل / شیر مرکز دوگانه، شیر مرکز کنترل تک |
| مواد سوپاپ | AT500-7 یا 6061-6T |
| نام محصول | VBCD-ED-A G1/2 با جریان 60 لیتری دو کارتریج دریچه مرکزی، شیر تعادل دوگانه پیلوت |
|---|---|
| فشار نامی | جنس فولاد 350 بار |
| حداکثر فشار حداکثر | نوع مواد آلومینیومی 210 بار |
| نوع سوپاپ | سوپاپ مرکز / شیر تعادل / شیر مرکز دوگانه، شیر مرکز کنترل تک |
| مواد سوپاپ | AT500-7 یا 6061-6T |
| نام محصول | شیر تعادل هیدرولیک VBCD-SE-FL با رزوه روغن سفارشی دو سوپاپ کارتریج |
|---|---|
| فشار نامی | جنس فولاد 350 بار |
| حداکثر فشار حداکثر | نوع مواد آلومینیومی 210 بار |
| نوع سوپاپ | سوپاپ مرکز / شیر تعادل / شیر مرکز دوگانه، شیر مرکز کنترل تک |
| مواد سوپاپ | AT500-7 یا 6061-6T |
| نام محصول | مجموعه شیر قفل هیدرولیک یک طرفه VRSL با دریچه چک پایلوت سایز کوچک G1/4 G3/8 G3/4 G1/2 |
|---|---|
| درخواست | سیستم هیدرولیک |
| نوع اتصال | لوله ای یا صفحه ای |
| امکانات | مواد فولادی |
| رسانه ها | روغن مایع |