| Product Name | customized hydraulic system design |
|---|---|
| Rated pressure | 361bar pressure for steel |
| Maximum peak pressure | 221 bar pressure for aluminium |
| valve type 1 | plug in solenoid valves |
| valve type 2 | pressure reducing valve/proportional solenoid valve |
| نام محصول | طراحی سیستم هیدرولیک سفارشی |
|---|---|
| Rated pressure | 361 bar pressure for steel |
| Maximum peak pressure | 221 bar pressure for aluminium |
| نوع شیر 1 | شیرهای برقی را وصل کنید |
| valve type 2 | pressure reduce valve. proportional solenoid valve |
| نام محصول | طراحی سیستم هیدرولیک سفارشی |
|---|---|
| فشار نامی | فشار 360 بار برای فولاد |
| حداکثر فشار حداکثر | فشار 220 بار برای آلومینیوم |
| نوع شیر 1 | وصل در شیرهای برقی |
| نوع شیر 2 | شیر کاهنده فشار شیر برقی متناسب |
| نام محصول | منیفولدهای شیر هیدرولیک |
|---|---|
| فشار نامی | ۳۵۰ بار / ۲۱۰ بار |
| حداکثر فشار حداکثر | 35Mpa/ 21MPa |
| نوع شیر 1 | دریچه سولینوئید |
| نوع شیر 2 | شیر کاهنده فشار کارتریج |
| نام محصول | واحد تامین روغن پایلوت با منیفولدهای شیرآلومیومی یا فولادی آکومولاتور دیفراگمی |
|---|---|
| فشار نامی | ۳۵۰ بار / ۲۱۰ بار |
| حداکثر فشار حداکثر | 35Mpa/ 21MPa، بسته به نوع ماده |
| نوع شیر 1 | شیر برقی هیدرولیک |
| نوع شیر 2 | شیر کاهنده فشار کارتریج |
| نام محصول | KFBV-150/550 دریچه ضد انفجار برای سیستم هیدرولیک، قطعات جایگزین هیدرولیک برای حفاری |
|---|---|
| فشار نامی | فشار 550 بار |
| حداکثر فشار حداکثر | فشار 55 Mpa |
| نوع سوپاپ | شیر ضد انفجار |
| مواد سوپاپ | فولاد، آهن، آلومینیوم |
| نام محصول | قطعات هیدرولیک بیل مکانیکی سفارشی KFBV-150/550، شیر ضد انفجار برای قطعات یدکی ماشین آلات صنعتی |
|---|---|
| فشار نامی | فشار 550 بار |
| حداکثر فشار حداکثر | فشار 55 Mpa |
| نوع سوپاپ | شیر ضد انفجار |
| مواد سوپاپ | فولاد، آهن، آلومینیوم |
| نام محصول | شیر انفجار سیستم هیدرولیک کامیون سنگین KFBV-150/550، تولید شیر هیدرولیک ضد انفجار |
|---|---|
| فشار نامی | فشار 550 بار |
| حداکثر فشار حداکثر | فشار 55 Mpa |
| نوع سوپاپ | شیر شعله گیر |
| مواد سوپاپ | فولاد، آهن، آلومینیوم |
| نام محصول | شیر بارگیری هیدرولیک KFBV-150/550، شیر ضد انفجار سنگین، شیر ضد انفجار |
|---|---|
| فشار نامی | فشار 55 مگاپاسکال |
| حداکثر فشار حداکثر | فشار بالا 550 بار |
| نوع سوپاپ | شیر ضد انفجار |
| مواد سوپاپ | فولاد، آهن، آلومینیوم |
| نام محصول | محفظه شیرهای ضد انفجار KFBV-150/550 Ex-m و محفظه ضد شعله دریچه ضد انفجار هیدرولیک Ex-t |
|---|---|
| فشار نامی | فشار 55 مگاپاسکال |
| حداکثر فشار حداکثر | فشار بالا 550 بار |
| نوع سوپاپ | شیر ضد انفجار |
| مواد سوپاپ | مواد QT500-7 |