| نام محصول | شیر برقی هیدرولیکی حفره ای KSV10-25-0-N VC10-2 با دو حالت دو طرفه |
|---|---|
| حفره | VC10-2 |
| مقاومت در برابر فشار | 350 بار (5075 psi) |
| جریان نامی | 60 لیتر در دقیقه |
| اصل کار | دو راه دو موقعیت دریچه سولناید |
| نام محصول | KSQMV سری نوع لوله ای یک طرفه کنترل گاز با G1/2 G3/8 / G1/4 G3/4 دریچه تخلیه جریان گاز |
|---|---|
| فشار نامی | 350 بار |
| حداکثر فشار حداکثر | 35 مگا پاسکال |
| نوع سوپاپ | نوع لوله ای |
| مواد سوپاپ | فولاد |
| نام محصول | سوپاپ تعادلی با اندازه های مختلف رزوه دو پایلوت با جریان 20-180 لیتر |
|---|---|
| فشار نامی | 350 بار |
| حداکثر فشار حداکثر | 350 0 بار |
| نوع سوپاپ | سوپاپ مرکز / شیر تعادل / شیر مرکز دوگانه، شیر مرکز کنترل تک |
| مواد سوپاپ | AT500-7 یا 6061-6T |
| مواد | VRDD دریچه چک کارتریج دوگانه با دریچه قفل هیدرولیک دو کارتریج |
|---|---|
| درخواست | قطعات یدکی ماشین آلات |
| نوع اتصال | لوله ای یا روغن بسته شده |
| امکانات | ضد خوردگی/ضد نشتی/بادوام |
| رسانه ها | نوع روغن مایع |
| نام محصول | شیر برقی نوع کارتریج KSF12-23-0-N، شیر برقی کارتریج رزوه ای شیر برقی کانکتور ER DG DL |
|---|---|
| حفره | VC10-2 |
| فشار نامی | 350بار = 5075psi |
| جریان نامی | 60 لیتر در دقیقه |
| اصل کار | دو راه دو موقعیت |
| نام محصول | شیر برقی هیدرولیکی حفره ای KSV10-24-0-N VC10-2 با دو حالت دو طرفه |
|---|---|
| حفره | VC10-2 |
| مقاومت در برابر فشار | 350 بار (5075 psi) |
| جریان نامی | 60 لیتر در دقیقه |
| اصل کار | دو راه دو موقعیت دریچه سولناید |
| نام محصول | KSF16-22-0-N HYDRAFORCE تعویض استاندارد شیر هیدرولیک هیدرولیک با دو طرف دو موقعیت 12 ولت شیر 24 ول |
|---|---|
| سوراخ حفره | VC12-2 |
| مقاومت در برابر فشار | 350 بار (5075 psi) |
| جریان نامی | 60 لیتر در دقیقه |
| اصل کار | دو راه دو موقعیت دریچه سولناید |
| نام محصول | ksf12-22-0-n دو طرفه حفره VC-10 دو طرفه با شیر هیدرولیک سونوئید |
|---|---|
| سوراخ حفره | VC10-2 |
| مقاومت در برابر فشار | 350 بار (5075 psi) |
| جریان نامی | ۶۰ لیتر در دقیقه |
| اصل کار | شیر برقی کارتریج |
| نام محصول | شیر برقی هیدرولیک دو سیم پیچ KSV10-40-0-N، شیر کنترل روشن/خاموش 4 طرفه |
|---|---|
| سوراخ حفره | حفره استاندارد V08-4 |
| مقاومت در برابر فشار | 350 بار (5075 psi) |
| جریان نامی | 11.40 لیتر در دقیقه |
| اصل کار | 2 دریچه برقی خاموش 4 جهت روشن |
| نام محصول | کنترل روشن/خاموش سیم پیچ دوگانه KSV08-47CL-0-N شیر برقی 4 جهته 3 موقعیت برای سیستم هیدرولیک |
|---|---|
| سوراخ حفره | حفره استاندارد V08-4 |
| مقاومت در برابر فشار | 350 بار (5075 psi) |
| جریان نامی | در حداکثر 11.4 لیتر در دقیقه و 207 بار (3000 psi)، حداکثر نرخ نشتی 278 میلی لیتر در دقیقه است. |
| اصل کار | شیر برقی 4 طرفه 3 موقعیت |