| نام محصول | شیر برقی هیدرولیک KPV72-30A، شیر جریان متناسب، کانکتور ER DG 12V 24V 13V 27V شیر نسبت |
|---|---|
| حفره | VC12-3 |
| فشار نامی | 240 بار |
| نرخ جریان | محدوده A: 53 lpm (14 gpm) محدوده B: 31 lpm (8 gpm) توجه: برای افزایش سرعت جریان دو طرفه |
| متوسط | روغن معدنی با ویسکوزیته بین 7.4 تا 420cSt (50 تا 2000ssu) یا روغن مصنوعی با خاصیت روان کنندگی |
| نام محصول | KSQMV-B دریچه ی یک طرفه، دریچه ی گاز یک لوله ای، دریچه ی تخلیه ی گاز یک طرفه |
|---|---|
| فشار نامی | 350 بار |
| حداکثر فشار حداکثر | 35 مگا پاسکال |
| نوع سوپاپ | نوع لوله ای |
| مواد سوپاپ | فولاد |
| نام محصول | شیر مرکزی هیدرولیک VBCD-SE-FL G1/2، ساخته شده در شیر تعادل تک تک تک فولادی چین |
|---|---|
| فشار نامی | 350bar برای مواد فولادی |
| حداکثر فشار حداکثر | 210 بار برای مواد آلومینیومی |
| نوع سوپاپ | سوپاپ مرکز / شیر تعادل / شیر مرکز دوگانه، شیر مرکز کنترل تک |
| مواد سوپاپ | فولاد یا آلومینیوم |
| نام محصول | شیر مرکزی هیدرولیک KLDC 1/2DF/FL با اندازه رزوه G1/2 دو سوپاپ چک پیلوت |
|---|---|
| فشار نامی | 35 مگا پاسکال |
| حداکثر فشار حداکثر | 350 0 بار |
| نوع سوپاپ | سوپاپ مرکز / شیر تعادل / شیر مرکز دوگانه، شیر مرکز کنترل تک |
| مواد سوپاپ | AT500-7 یا 6061-6T |
| نام محصول | KSPC-G3/8 با دو شیر اطمینان QT500-7 شیر قفل هیدرولیک مبتنی بر شیر فولادی |
|---|---|
| درخواست | قطعات ساپره سیستم هیدرولیک |
| نوع اتصال | دریچه قفل نوع لوله ای و صفحه نصب |
| دریچه ی بلوک | بلوک شیر فولادی |
| بسته بندی | PE / کارتن / جعبه چوبی / پالت یا طبق درخواست |
| مواد | دریچه اطمینان دوگانه سوپاپ اطمینان VRSD Pilot ساخت شیر قفل هیدرولیک چین |
|---|---|
| درخواست | سیستم هیدرولیک |
| نوع اتصال | صفحه / لوله / فلنج |
| امکانات | ضد خوردگی/ضد نشتی/بادوام |
| رسانه ها | روغن مایع |
| مواد | شیر قفل هیدرولیک نوع فلنج VRSL-FL، شیر چک با جریان 50 لیتری G1/2 پایلوت |
|---|---|
| درخواست | قطعات ماشین آلات هیدرولیک |
| نوع اتصال | نوع نصب صفحه یا نوع لوله ای |
| امکانات | ضد خوردگی/ضد نشتی/بادوام |
| رسانه ها | نوع روغن مایع |
| نام محصول | KSV08-24L-0-N دریچه سولینوئید کارتریج هیدرولیک ، دو راه دو موقعیت دریچه نوع رشته ای سولینوئید |
|---|---|
| حفره | VC10-2 |
| فشار نامی | 350بار = 5075psi |
| جریان نامی | 60 لیتر در دقیقه |
| اصل کار | دو راه دو موقعیت دریچه سولناید |
| نام محصول | شیر برقی هیدرولیک KSV08-30L-0-N سه طرفه دو حالته ER DT04-2P 12 ولت یا 24 ولت |
|---|---|
| سوراخ حفره | VC08-3 |
| مقاومت در برابر فشار | 350 بار (5075 psi) |
| جریان نامی | 20 لیتر در دقیقه |
| اصل کار | شیر 3 طرفه 2 موقعیت |
| نام محصول | سوپاپ کارتریج برقی KSV08-31L-0-N، شیر برقی 3 طرفه هیدرولیک در شیر برقی |
|---|---|
| سوراخ حفره | VC08-3 |
| مقاومت در برابر فشار | 350 بار (5075 psi) |
| جریان نامی | 20 لیتر در دقیقه |
| اصل کار | شیر 3 طرفه 2 موقعیت |