| نام محصول | KSV10-47AL-0-N با حفره Hydraforce VC10-2 دو سیم پیچ 3 موقعیت 4 طرفه قرقره شیر برقی |
|---|---|
| سوراخ حفره | سوراخ استاندارد VC08-4 |
| مقاومت در برابر فشار | 350 بار (5075 psi) |
| جریان نامی | 20 لیتر در دقیقه |
| اصل کار | شیر برقی 4 طرفه 3 موقعیت |
| نام محصول | شیر قرقره چهار پورت KSV10-47BL-0-N + شیر استاندارد هیدرولیک دو کانکتور قابل تعویض با Hydraforce |
|---|---|
| سوراخ حفره | سوراخ استاندارد VC08-4 |
| مقاومت در برابر فشار | 350 بار (5075 psi) |
| جریان نامی | 22.70 لیتر در دقیقه |
| اصل کار | شیر برقی 4 طرفه 3 موقعیت |
| نام محصول | KSV10-47DL-0-N به جای شیر هیدروفورس، می تواند حفره استاندارد هیدرولیک VC10 4 حالته را وصل کنید |
|---|---|
| سوراخ حفره | حفره استاندارد VC10-4 |
| مقاومت در برابر فشار | 350 بار (5075 psi) |
| جریان نامی | 22.70 لیتر در دقیقه |
| اصل کار | شیر 4 طرفه 3 موقعیت |
| نام محصول | KSV104754B-0-N شیر برقی نوع کارتریج پورت روغن سفارشی با شیر هیدرولیک چهار طرفه سه حالته |
|---|---|
| سوراخ حفره | حفره استاندارد VC10-4 |
| مقاومت در برابر فشار | 350 بار (5075 psi) |
| جریان نامی | 22.70 لیتر در دقیقه |
| اصل کار | شیر 4 طرفه 3 موقعیت |
| نام محصول | شیر برقی 2 WAY 2 POSITION |
|---|---|
| حفره | VC10-2 |
| فشار نامی | 360 بار |
| جریان نامی | 114 لیتر در دقیقه |
| اصل کار | دو حالت دو طرفه (تک مخروطی، معمولا بسته) |
| نام محصول | دریچه سولنوئید هیدرولیک با 2 موقعیت 3 روش کنترل روغن قطع شده از حفره هیدروفورس |
|---|---|
| سوراخ حفره | VC10-3 |
| مقاومت در برابر فشار | 350 بار (5075 psi) |
| جریان نامی | 22.70 لیتر در دقیقه |
| اصل کار | 2 موقعیت 3 راه |
| نام محصول | شیر برقی نوع کارتریج پورت روغن هیدرولیک KSV104754B-0-N با شیر هیدرولیک چهار طرفه سه حالته |
|---|---|
| سوراخ حفره | VC10-4 |
| مقاومت در برابر فشار | 350 بار |
| جریان نامی | 22.70 لیتر در دقیقه |
| اصل کار | شیر 4 طرفه 3 موقعیت |
| نام محصول | شیر چک هیدرولیک پیلوت ساخته شده از بلوک سوپاپ بدنه فولادی QT500-7 |
|---|---|
| درخواست | قطعات یدکی هیدرولیک |
| نوع اتصال | نوع نصب لوله ای و صفحه ای |
| دریچه ی بلوک | فولاد QT500-7 |
| بسته بندی | کارتن / جعبه چوبی / پالت / به عنوان درخواست |
| نام محصول | شیر قفل هیدرولیک VRSD با بهترین قیمت دریچه بازرسی عملکرد پایلوت ساخته شده در چین شیر چک قفل دوبل ساخ |
|---|---|
| درخواست | صنعتی/تجاری/مسکونی |
| نوع اتصال | صفحه / لوله / فلنج |
| ویژگی ها | ضد خوردگی/ضد نشتی/بادوام |
| رسانه ها | روغن مایع |
| نام محصول | VBCD-DE یک کارتریج دوگانه با جریان 40L 60L دریچه ضد تعادل هیدرولیک با بدن دریچه فولاد QT500-7 بلوک م |
|---|---|
| فشار نامی | ۳۵۰ بار برای بدن شیر فولادی |
| حداکثر فشار حداکثر | فشار 35 مگاپاسکال |
| نوع سوپاپ | دریچه فوق مرکزی |
| مواد سوپاپ | فولاد QT500-7 یا مواد آلومینیومی |