| نام محصول | دریچه سولینوئید 6 راه 2 موقعیت |
|---|---|
| فشار نامی | 25 مگاپاسکال |
| حداکثر فشار حداکثر | 31 مگا پاسکال |
| نوع سوپاپ | شیر برقی |
| مواد سوپاپ | بدنه فولادی، آهنی یا آلومینیومی |
| محصول | شیر برقی هیدرولیک KQHF28H1-25/60 با کانکتور DG یا ER بدنه شیر فولادی 24 ولت 12 ولت |
|---|---|
| فشار اسمی | 60 بار |
| جریان نامی | 25 لیتر در دقیقه؛ |
| محدوده دمای عملیاتی | -20°C-+90°C |
| استفاده از محدوده تمیز | استفاده از محدوده تمیز |
| نام محصول | دریچه ایمنی بیش از حد |
|---|---|
| حفره | VC10-2 |
| فشار نامی | 350 بار |
| جریان نامی | حداکثر 80 lpm |
| مواد سوپاپ | فولاد |
| نام محصول | KDPC05-G3/8 دریچه باز کن کنترل شده، دریچه قفل هیدرولیک تک یا دو کارتریج |
|---|---|
| درخواست | قطعات ماشین آلات سیستم هیدرولیک |
| نوع اتصال | نوع لوله ای |
| جنس بدنه سوپاپ | QT500-7 |
| رسانه ها | روغن |
| نام محصول | عرضه روغن آزمایشی |
|---|---|
| فشار نامی | ۳۵۰ بار / ۲۱۰ بار |
| حداکثر فشار حداکثر | 35Mpa/ 21MPa |
| نوع شیر 1 | شیر برقی |
| نوع شیر 2 | شیر کاهنده فشار کارتریج |
| نام محصول | شیر تسکین / شیر سرریز |
|---|---|
| حفره | T-18A |
| فشار نامی | 420 بار |
| جریان نامی | 760 lpm |
| دمای کار | -40 °C تا 120 °C (سطح استاندارد از لاستیک نیتریل) |
| نام محصول | دریچه بیش از حد جریان |
|---|---|
| حفره | حفره T-19A |
| فشار نامی | 420 بار |
| جریان نامی | 480 لیتر در دقیقه |
| میزان نشت داخلی | در 200 میلی لیتر در دقیقه در 100 بار برای یک پورت |
| نام محصول | دریچه های هیدرولیک |
|---|---|
| حفره | VC10-2 |
| فشار نامی | 350 بار |
| جریان نامی | حداکثر 80 lpm |
| مواد سوپاپ | فولاد |
| نام محصول | دریچه بیش از حد جریان |
|---|---|
| حفره | حفره T-19A |
| فشار نامی | 420 بار |
| جریان نامی | 480lpm |
| میزان نشت داخلی | در 200 میلی لیتر در دقیقه در 100 بار برای یک پورت |
| نام محصول | شیر تسکین / شیر سرریز |
|---|---|
| حفره | T-18A |
| فشار نامی | 420 بار |
| جریان نامی | 760 lpm |
| دمای کار | -40 °C تا 120 °C (سطح استاندارد از لاستیک نیتریل) |