| نام محصول | KPR58-38A-0-N دریچه کاهش فشار با سوراخ حفره ای VC08-3 دریچه کاهش فشار هیدرولیک استاندارد |
|---|---|
| حفره | VC08-3 |
| فشار نامی | 390 بار (5700 psi) |
| جریان نامی | حداکثر 18 دور در دقیقه |
| مواد سوپاپ | فولاد |
| نام محصول | KPRDB-LAN شیر فشار با سوراخ حفره استاندارد شیر کاهش فشار نوع کارتریج T-11A |
|---|---|
| حفره | T-11A |
| فشار نامی | 350 بار |
| جریان نامی | حداکثر 40 لیتر در دقیقه |
| مواد سوپاپ | فولاد |
| نام محصول | KLCD-1-2DE با دو دریچه تعادل، شیر مرکز G1/2 با کارتریج دوبل |
|---|---|
| فشار نامی | QT500-7 350bar / 6061-T6 210bar |
| محدوده جریان | از 20 لیتر تا 150 لیتر طبق درخواست شما |
| نوع سوپاپ | سوپاپ مرکز / شیر تعادل / شیر مرکز دوگانه، شیر مرکز کنترل تک |
| مواد سوپاپ | فولاد QT 500-7 یا 6061-T6 |
| نام محصول | شیر تعادل هیدرولیک VBCD-SE-FL با رزوه روغن سفارشی دو سوپاپ کارتریج |
|---|---|
| فشار نامی | جنس فولاد 350 بار |
| حداکثر فشار حداکثر | نوع مواد آلومینیومی 210 بار |
| نوع سوپاپ | سوپاپ مرکز / شیر تعادل / شیر مرکز دوگانه، شیر مرکز کنترل تک |
| مواد سوپاپ | AT500-7 یا 6061-6T |
| نام محصول | بدنه شیر فولادی KLCD 3/8 DEFL با کیفیت بالا با سطح آلیاژ روی دریچه Overcenter G3/8 |
|---|---|
| فشار نامی | فشار 350 بار از مواد فولادی |
| حداکثر فشار حداکثر | فشار 210 بار از نوع مواد آلومینیومی |
| نوع سوپاپ | سوپاپ مرکز / شیر تعادل / شیر مرکز دوگانه، شیر مرکز کنترل تک |
| مواد سوپاپ | AT500-7 یا 6061-6T |
| نام محصول | شیر قفل هیدرولیک تک کارتریجی VRSD با شیر بازرسی G1/2 G3/8 G1/4 G3/4 با عملکرد پایلوت |
|---|---|
| درخواست | صنعتی/تجاری/مسکونی |
| نوع اتصال | صفحه/لوله ای |
| امکانات | ضد خوردگی/ضد نشتی/بادوام |
| رسانه ها | روغن مایع |
| نام محصول | VRSL-FL با بدنه دریچه فولادی کارتریج هیدرولیک شیر برگشتی |
|---|---|
| درخواست | سیستم هیدرولیک |
| نوع اتصال | لوله ای یا صفحه ای |
| امکانات | مواد QT500-7 |
| رسانه ها | روغن مایع |
| نام محصول | سوپاپ قفل هیدرولیک تک کارتریج KDPS5A1-G3/8-FL با یک سوپاپ چک با عملکرد خلبان |
|---|---|
| درخواست | سیستم هیدرولیک |
| نوع اتصال | نوع لوله ای یا صفحه ای |
| ویژگی ها | پردازش مواد QT500-7 |
| رسانه ها | استفاده از روغن مایع |
| نام محصول | شیر هیدرولیک کارتریج دوگانه VRDD با شیر قفل G1/4 G1/2 G3/4 G3/8 با اندازه رزوه |
|---|---|
| درخواست | قطعات هیدرولیک |
| نوع اتصال | نوع نصب لوله ای یا صفحه ای |
| جنس بدنه سوپاپ | مواد QT500-7 بلوک شیر |
| رسانه ها | شیر کنترل روغن |
| نام محصول | شیر قفل هیدرولیک VRDL با شیر چک دوطرفه با 20-100 لیتر |
|---|---|
| درخواست | قطعات یدکی سیستم هیدرولیک |
| نوع اتصال | نوع نصب صفحه و نوع لوله ای |
| دریچه ی بلوک | فولاد QT500-7 |
| رسانه ها | شیر کنترل روغن |