| نام محصول | شیر برقی متناسب |
|---|---|
| سوراخ حفره دریچه | TC06025 |
| فشار نامی | P: 50 بار، T: 30 بار |
| نرخ جریان نامی | 5 لیتر در دقیقه، نمودار عملکرد را ببینید |
| محدوده دما | -20 ℃ تا 90 ℃، مهر و موم استاندارد نیتریل لاستیکی |
| نام محصول | شیر برقی متناسب |
|---|---|
| سوراخ حفره دریچه | TC05013 |
| فشار نامی | P: 50 بار، T: 30 بار |
| نرخ جریان نامی | 10L/Min، به نمودار عملکرد مراجعه کنید |
| محدوده دما | -20 ℃ تا 90 ℃، مهر و موم استاندارد نیتریل لاستیکی |
| نام محصول | شیر کاهش فشار کارتریج سری هیدرولیک Sun و Hydraforce KPR50-38A-0-N |
|---|---|
| حفره | VC10-3 |
| فشار نامی | 350 بار |
| جریان نامی | 60 لیتر در دقیقه |
| اصل کار | شیر قرقره 3 طرفه |
| نام محصول | KPRDB-LAN شیر فشار با سوراخ حفره استاندارد شیر کاهش فشار نوع کارتریج T-11A |
|---|---|
| حفره | T-11A |
| فشار نامی | 350 بار |
| جریان نامی | حداکثر 40 لیتر در دقیقه |
| مواد سوپاپ | فولاد |
| نام محصول | دریچه گاز یک طرفه |
|---|---|
| فشار نامی | 350 بار |
| حداکثر فشار حداکثر | 35 مگا پاسکال |
| نوع سوپاپ | شیر برقی |
| مواد سوپاپ | اتوی استیل |
| نام محصول | دریچه گاز یک طرفه |
|---|---|
| فشار نامی | 350 بار |
| حداکثر فشار حداکثر | 35 مگا پاسکال |
| نوع سوپاپ | شیر برقی |
| مواد سوپاپ | فولاد |
| نام محصول | KSPC10-G1/2 |
|---|---|
| درخواست | قطعات یدکی هیدرولیک |
| نوع اتصال | نوع نصب لوله ای و صفحه ای |
| مواد | مواد خام QT500-7 |
| بسته بندی | کارتن / جعبه چوبی / پالت یا به عنوان درخواست |
| نام محصول | KSF12-22-0-N دو راه دو موقعیت پلاگین هیدرولیک در شیر سولینوئید ،-2-2 شیر سولینوئید کارتریج |
|---|---|
| حفره | VC12-2 |
| فشار نامی | 350بار = 5075psi |
| جریان نامی | ۱۱۳ لیتر/ دقیقه |
| اصل کار | دو راه دو موقعیت |
| نام محصول | شیر برقی کارتریج شیر برقی KSV08-47C-0-N 3 موقعیت، 4 پورت مرکز بسته شیر برقی کنترل روشن/خاموش |
|---|---|
| سوراخ حفره | سوراخ استاندارد VC08-4 |
| مقاومت در برابر فشار | 350 بار (5075 psi) |
| جریان نامی | در حداکثر 11.4 لیتر در دقیقه و 207 بار (3000 psi)، حداکثر نرخ نشتی 278 میلی لیتر در دقیقه است. |
| اصل کار | شیر برقی 4 طرفه 3 موقعیت |
| نام محصول | کنترل روشن/خاموش سیم پیچ دوگانه KSV08-47CL-0-N شیر برقی 4 جهته 3 موقعیت برای سیستم هیدرولیک |
|---|---|
| سوراخ حفره | حفره استاندارد V08-4 |
| مقاومت در برابر فشار | 350 بار (5075 psi) |
| جریان نامی | در حداکثر 11.4 لیتر در دقیقه و 207 بار (3000 psi)، حداکثر نرخ نشتی 278 میلی لیتر در دقیقه است. |
| اصل کار | شیر برقی 4 طرفه 3 موقعیت |