| نام محصول | KSV10-47DL-0-N به جای شیر هیدروفورس، می تواند حفره استاندارد هیدرولیک VC10 4 حالته را وصل کنید |
|---|---|
| سوراخ حفره | حفره استاندارد VC10-4 |
| مقاومت در برابر فشار | 350 بار (5075 psi) |
| جریان نامی | 22.70 لیتر در دقیقه |
| اصل کار | شیر 4 طرفه 3 موقعیت |
| نام محصول | KSV10-47B-0-N پشتیبانی OEM ODM طراحی سیستم هیدرولیک ساخت چین برای شیر برقی هیدرولیک |
|---|---|
| سوراخ حفره | سوراخ VC10-4 |
| فشار | 350 بار (5075 psi) |
| نرخ جریان | حداکثر 22.7 لیتر در دقیقه (6 گرم در دقیقه) در 207 بار (3000 psi)، حداکثر 328 میلی لیتر در دقیقه |
| اصل کار | شیر 4 طرفه 3 موقعیت |
| تولید - محصول | 8 راه 2 دریچه سولناید موقعیت |
|---|---|
| فشار اسمی | 60 بار |
| جریان نامی | 25 لیتر در دقیقه؛ |
| محدوده دمای عملیاتی | -20°C-+90°C |
| استفاده از محدوده تمیز | استفاده از محدوده تمیز |
| نام محصول | KPV72-31 2 موقعیت 3 راه VC12-3 دریچه جریان متناسب هیدرافورس حفره ای و شیر برقی هیدرولیک |
|---|---|
| حفره | VC12-3 |
| فشار نامی | 240 بار |
| نرخ جریان | محدوده A: 53 lpm (14 gpm) محدوده B: 31 lpm (8 gpm) توجه: برای افزایش سرعت جریان دو طرفه |
| متوسط | روغن معدنی با ویسکوزیته بین 7.4 تا 420cSt (50 تا 2000ssu) یا روغن مصنوعی با خاصیت روان کنندگی |
| نام محصول | ساخت شیر برقی تناسبی هیدرولیک، شیر کاهش دهنده فشار تناسبی KDPR08-33 |
|---|---|
| حفره | با توجه به درخواست مشتری |
| فشار نامی | 240 بار / 350 بار |
| نرخ جریان | محدوده A: 53 lpm (14 gpm) محدوده B: 31 lpm (8 gpm) توجه: برای افزایش سرعت جریان دو طرفه |
| متوسط | روغن معدنی با ویسکوزیته بین 7.4 تا 420cSt (50 تا 2000ssu) یا روغن مصنوعی با خاصیت روان کنندگی |
| نام محصول | KPV72-30 2 موقعیت 3 راه VC12-3 دریچه جریان متناسب هیدرافورس حفره ای و شیر برقی هیدرولیک |
|---|---|
| حفره | VC12-3 |
| فشار نامی | 240 بار |
| نرخ جریان | محدوده A: 53 lpm (14 gpm) محدوده B: 31 lpm (8 gpm) توجه: برای افزایش سرعت جریان دو طرفه |
| متوسط | روغن معدنی با ویسکوزیته بین 7.4 تا 420cSt (50 تا 2000ssu) یا روغن مصنوعی با خاصیت روان کنندگی |
| نام محصول | شیر برقی 2 WAY 2 POSITION |
|---|---|
| حفره | VC10-2 |
| فشار نامی | 360 بار |
| جریان نامی | 114 لیتر در دقیقه |
| اصل کار | دو حالت دو طرفه (تک مخروطی، معمولا بسته) |
| نام محصول | شیر برقی متناسب |
|---|---|
| سوراخ حفره دریچه | TC05013 |
| فشار نامی | P: 50 بار، T: 30 بار |
| نرخ جریان نامی | 10L/Min، به نمودار عملکرد مراجعه کنید |
| محدوده دما | -20 ℃ تا 90 ℃، مهر و موم استاندارد نیتریل لاستیکی |
| نام محصول | شیر برقی 2 طرفه 2 موقعیت |
|---|---|
| حفره | VC10-2 |
| فشار نامی | 350 بار |
| جریان نامی | ۱۱۳ لیتر/ دقیقه |
| اصل کار | دو حالت دو طرفه (تک مخروطی، معمولا بسته) |
| نام محصول | KSV08-30 |
|---|---|
| حفره | VC08-2 |
| فشار نامی | 35 مگا پاسکال |
| جریان نامی | 5 لیتر در دقیقه |
| اصل کار | دو موقعیت دو طرفه |