| نام محصول | شیر هیدرولیک کارتریج دوگانه VRDD با شیر قفل G1/4 G1/2 G3/4 G3/8 با اندازه رزوه |
|---|---|
| درخواست | قطعات هیدرولیک |
| نوع اتصال | نوع نصب لوله ای یا صفحه ای |
| جنس بدنه سوپاپ | مواد QT500-7 بلوک شیر |
| رسانه ها | شیر کنترل روغن |
| نام محصول | شیر قفل هیدرولیک |
|---|---|
| درخواست | موارد استفاده از سیستم هیدرولیک |
| نوع اتصال | شیر قفل هیدرولیک نوع لوله ای و صفحه ای |
| دریچه ی بلوک | بدنه شیر فولادی QT500-7 ساخته شده است |
| بسته بندی | PE / کارتن / جعبه چوبی / پالت یا طبق درخواست |
| نام محصول | KSV12-24-0-N دریچه سولینوئید هیدرولیک حفاری ، سوراخ حفاری VC12 با دریچه سولینوئید رشته ای برای سیستم |
|---|---|
| سوراخ حفره | VC12-2 |
| مقاومت در برابر فشار | 350 بار (5075 psi) |
| جریان نامی | 76 لیتر در دقیقه |
| اصل کار | دو راه دو موقعیت دریچه سولناید |
| نام محصول | KSF16-22-0-N HYDRAFORCE تعویض استاندارد شیر هیدرولیک هیدرولیک با دو طرف دو موقعیت 12 ولت شیر 24 ول |
|---|---|
| سوراخ حفره | VC12-2 |
| مقاومت در برابر فشار | 350 بار (5075 psi) |
| جریان نامی | 60 لیتر در دقیقه |
| اصل کار | دو راه دو موقعیت دریچه سولناید |
| نام محصول | شیر کنترل جریان برقی KSV12-34-0-N، شیر هیدرولیک برقی با سه حالت سه طرفه |
|---|---|
| سوراخ حفره | VC12-3 |
| مقاومت در برابر فشار | 350 بار (5075 psi) |
| جریان نامی | 22.70 لیتر در دقیقه |
| اصل کار | شیر برقی 3 طرفه 2 |
| نام محصول | شیر قرقره چهار پورت KSV10-47BL-0-N + شیر استاندارد هیدرولیک دو کانکتور قابل تعویض با Hydraforce |
|---|---|
| سوراخ حفره | سوراخ استاندارد VC08-4 |
| مقاومت در برابر فشار | 350 بار (5075 psi) |
| جریان نامی | 22.70 لیتر در دقیقه |
| اصل کار | شیر برقی 4 طرفه 3 موقعیت |
| نام محصول | KSV10-47DL-0-N به جای شیر هیدروفورس، می تواند حفره استاندارد هیدرولیک VC10 4 حالته را وصل کنید |
|---|---|
| سوراخ حفره | حفره استاندارد VC10-4 |
| مقاومت در برابر فشار | 350 بار (5075 psi) |
| جریان نامی | 22.70 لیتر در دقیقه |
| اصل کار | شیر 4 طرفه 3 موقعیت |
| نام محصول | 2-6 شیر برقی هیدرولیک |
|---|---|
| فشار نامی | فشار 25MPa |
| حداکثر فشار حداکثر | فشار حداکثر 31MPa |
| نوع سوپاپ | در حالت خاموش شدن شیر سولناید |
| مواد سوپاپ | بدنه فولادی، آهنی یا آلومینیومی |
| نام محصول | شیر کنترل جریان برقی شیر برقی KSV08-30-0-N، شیر هیدرولیک برقی با سه حالت سه طرفه |
|---|---|
| سوراخ حفره | VC12-3 |
| مقاومت در برابر فشار | 360 بار (5075 psi) |
| جریان نامی | 22.70 لیتر در دقیقه |
| اصل کار | شیر برقی 3 طرفه 2 |
| نام محصول | شیر برقی هیدرولیکی حفره ای KSV10-25-0-N VC10-2 با دو حالت دو طرفه |
|---|---|
| حفره | VC10-2 |
| مقاومت در برابر فشار | 350 بار (5075 psi) |
| جریان نامی | 60 لیتر در دقیقه |
| اصل کار | دو راه دو موقعیت دریچه سولناید |