| نام محصول | VBCD-ED-A G1/2 با جریان 60 لیتری دو کارتریج دریچه مرکزی، شیر تعادل دوگانه پیلوت |
|---|---|
| فشار نامی | جنس فولاد 350 بار |
| حداکثر فشار حداکثر | نوع مواد آلومینیومی 210 بار |
| نوع سوپاپ | سوپاپ مرکز / شیر تعادل / شیر مرکز دوگانه، شیر مرکز کنترل تک |
| مواد سوپاپ | AT500-7 یا 6061-6T |
| نام محصول | سوپاپ تعادلی با اندازه های مختلف رزوه دو پایلوت با جریان 20-180 لیتر |
|---|---|
| فشار نامی | 350 بار |
| حداکثر فشار حداکثر | 350 0 بار |
| نوع سوپاپ | سوپاپ مرکز / شیر تعادل / شیر مرکز دوگانه، شیر مرکز کنترل تک |
| مواد سوپاپ | AT500-7 یا 6061-6T |
| نام محصول | KSV08-24L-0-N دریچه سولینوئید کارتریج هیدرولیک ، دو راه دو موقعیت دریچه نوع رشته ای سولینوئید |
|---|---|
| حفره | VC10-2 |
| فشار نامی | 350بار = 5075psi |
| جریان نامی | 60 لیتر در دقیقه |
| اصل کار | دو راه دو موقعیت دریچه سولناید |
| نام محصول | شیر برقی هیدرولیک کارتریج رزوهدار KSV10-24L-0-N با کانکتور DG ER 12 ولت یا 24 ولت |
|---|---|
| حفره | VC10-2 |
| فشار نامی | 315 بار، فشار 1 پورت: 250 بار |
| جریان نامی | 60 لیتر در دقیقه |
| اصل کار | دو راه دو موقعیت دریچه سولناید |
| نام محصول | ksf12-22-0-n دو طرفه حفره VC-10 دو طرفه با شیر هیدرولیک سونوئید |
|---|---|
| سوراخ حفره | VC10-2 |
| مقاومت در برابر فشار | 350 بار (5075 psi) |
| جریان نامی | ۶۰ لیتر در دقیقه |
| اصل کار | شیر برقی کارتریج |
| نام محصول | شیر برقی هیدرولیک KSV08-30L-0-N سه طرفه دو حالته ER DT04-2P 12 ولت یا 24 ولت |
|---|---|
| سوراخ حفره | VC08-3 |
| مقاومت در برابر فشار | 350 بار (5075 psi) |
| جریان نامی | 20 لیتر در دقیقه |
| اصل کار | شیر 3 طرفه 2 موقعیت |
| نام محصول | شیر برقی کارتریج رزوه ای استاندارد KSV08-33L-0-N با نیروی هیدروفورس 24 ولتی 12 ولت به جای شیر سه طرف |
|---|---|
| سوراخ حفره | VC08-3 |
| مقاومت در برابر فشار | 350 بار (5075 psi) |
| جریان نامی | 20 لیتر در دقیقه |
| اصل کار | دوشاخه شیر برقی 3 طرفه 2 |
| نام محصول | KSV08-35L-0-N دوشاخه 3 حالته 2 در شیر برقی، شیر برقی هیدرولیک کنترل جریان نوع کارتریج |
|---|---|
| سوراخ حفره | حفره استاندارد VC08-3 |
| مقاومت در برابر فشار | 350 بار (5075 psi) |
| جریان نامی | 20 لیتر در دقیقه |
| اصل کار | 3 راه 2 نوع موقعیت |
| نام محصول | KSV10-34L-0-N موقعیت twp سه طرفه در خاموش کنترل شیر برقی هیدرولیک هیدروفورس به جای شیر کارتریج |
|---|---|
| سوراخ حفره | VC10-3 |
| مقاومت در برابر فشار | 350 بار (5075 psi) |
| جریان نامی | 22.70 لیتر در دقیقه |
| اصل کار | شیر برقی 3 طرفه 2 |
| نام محصول | شیر برقی هیدرولیک KSV10-3L-0-N با شیر قطع کن کنترل روغن 2 حالته 3 طرفه حفره هیدرافورس |
|---|---|
| سوراخ حفره | VC10-3 |
| مقاومت در برابر فشار | 350 بار (5075 psi) |
| جریان نامی | 22.70 لیتر در دقیقه |
| اصل کار | 2 موقعیت 3 راه |