| نام محصول | سوپاپ برقی نوع کارتریج KSV08-58C-0-N، کانکتور دوگانه هیدرولیک 5 طرفه 3 موقعیت سوپاپ روشن/خاموش |
|---|---|
| سوراخ حفره | VC08-5 |
| مقاومت در برابر فشار | 350 بار (5075 psi) |
| جریان نامی | در حداکثر 8 لیتر در دقیقه و 207 بار (3000 psi)، حداکثر نرخ نشتی 164 میلی لیتر در دقیقه است. |
| اصل کار | 5 راه 3 دریچه سولینوئید موقعیت |
| تولید - محصول | 8 راه 2 دریچه سولناید موقعیت |
|---|---|
| فشار اسمی | 60 بار |
| جریان نامی | 25 لیتر در دقیقه؛ |
| محدوده دمای عملیاتی | -20°C-+90°C |
| استفاده از محدوده تمیز | استفاده از محدوده تمیز |
| نام محصول | 2-6 شیر برقی |
|---|---|
| فشار نامی | فشار نامی 250 بار |
| حداکثر فشار حداکثر | حداکثر ۳۵۰ بار |
| نوع سوپاپ | دریچه سولینوئید 2 موقعیت و 6 راه |
| مواد سوپاپ | فولاد، آهن یا آلومینیوم بدن و یا به عنوان مورد نیاز مواد |
| نام محصول | KPV72-31 2 موقعیت 3 راه VC12-3 دریچه جریان متناسب هیدرافورس حفره ای و شیر برقی هیدرولیک |
|---|---|
| حفره | VC12-3 |
| فشار نامی | 240 بار |
| نرخ جریان | محدوده A: 53 lpm (14 gpm) محدوده B: 31 lpm (8 gpm) توجه: برای افزایش سرعت جریان دو طرفه |
| متوسط | روغن معدنی با ویسکوزیته بین 7.4 تا 420cSt (50 تا 2000ssu) یا روغن مصنوعی با خاصیت روان کنندگی |
| نام محصول | دریچه مرکزی هیدرولیک VBCD-SE-FL، شیر تعادلی تک یا دو کارتریج جریان 40 لیتری 60 لیتری یا 80 لیتری به |
|---|---|
| فشار نامی | ۳۵۰ بار / ۲۱۰ بار |
| حداکثر فشار حداکثر | 35Mpa/ 21MPa |
| نوع سوپاپ | سوپاپ مرکز / شیر تعادل / شیر مرکز دوگانه، شیر مرکز کنترل تک |
| مواد سوپاپ | فولاد، آهن، آلومینیوم |
| نام محصول | دریچه بیش از حد جریان |
|---|---|
| حفره | حفره T-19A |
| فشار نامی | 420 بار |
| جریان نامی | 480 لیتر در دقیقه |
| میزان نشت داخلی | در 200 میلی لیتر در دقیقه در 100 بار برای یک پورت |
| نام محصول | شیر چک یک طرفه |
|---|---|
| حفره | VC08-2 |
| فشار نامی | 350 بار |
| جریان نامی | 30 لیتر در دقیقه |
| اصل کار | شیر چک یک طرفه |
| نام محصول | شیر چک یک طرفه |
|---|---|
| حفره | VC 06، VC08-2، CV10، CV12، CV16 |
| فشار نامی | 250 بار |
| جریان نامی | 30 لیتر در دقیقه |
| اصل کار | شیر چک یک طرفه |
| نام محصول | شیر برقی 3 طرفه 2 |
|---|---|
| حفره | VC08-3 |
| فشار نامی | 350 بار |
| جریان نامی | 20 لیتر در دقیقه |
| اصل کار | سه حالت دو طرفه (تک مخروطی، معمولا بسته) |
| نام محصول | شیر برقی 3 طرفه 2 |
|---|---|
| حفره | VC08-3 |
| فشار نامی | 350 بار |
| جریان نامی | 20 لیتر در دقیقه |
| اصل کار | سه تا جايگاه دو راه |