| نام محصول | شیر برقی 4 طرفه 3 موقعیت |
|---|---|
| حفره | VC08-3 |
| فشار نامی | 315 بار |
| جریان نامی | 300 میلی لیتر در دقیقه |
| اصل کار | سه حالت دو طرفه (تک مخروطی، معمولا بسته) |
| نام محصول | 2-6 شیر برقی هیدرولیک |
|---|---|
| فشار نامی | فشار 25MPa |
| حداکثر فشار حداکثر | فشار حداکثر 31MPa |
| نوع سوپاپ | در حالت خاموش شدن شیر سولناید |
| مواد سوپاپ | بدنه فولادی، آهنی یا آلومینیومی |
| نام محصول | 2-2 شیر جهتی متناسب |
|---|---|
| حفره | VC08-2S |
| نرخ فشار | ۲۱۰ بار (۳۰۰۰ psi) |
| نرخ جریان | تا 20 لیتر/دقیقه، کمتر از 5 قطره/دقیقه در دمای 210 بار (3000 psi) |
| اصل کار | 70 هرتز |
| نام محصول | شیر برقی هیدرولیک KSP08-25-0-N با شیر متناسب با عملکرد جهت، شیر جهت دار متناسب |
|---|---|
| سوراخ حفره | 3-4 16 UNF |
| فشار نامی | 350 بار |
| توضیحات | دو نقطه توصیف: الکترومغناطیسی محرک متناسب، دو طرفه، نوع spool مستقیم عمل، هیدرولیک حلقه دار دریچه ها |
| مواد سوپاپ | فولاد |
| نام محصول | KSQMV-B دریچه ی یک طرفه، دریچه ی گاز یک لوله ای، دریچه ی تخلیه ی گاز یک طرفه |
|---|---|
| فشار نامی | 350 بار |
| حداکثر فشار حداکثر | 35 مگا پاسکال |
| نوع سوپاپ | نوع لوله ای |
| مواد سوپاپ | فولاد |
| نام محصول | شیر برقی نوع کارتریج KSF12-23-0-N، شیر برقی کارتریج رزوه ای شیر برقی کانکتور ER DG DL |
|---|---|
| حفره | VC10-2 |
| فشار نامی | 350بار = 5075psi |
| جریان نامی | 60 لیتر در دقیقه |
| اصل کار | دو راه دو موقعیت |
| نام محصول | شیر برقی کارتریج شیر برقی KSV08-47C-0-N 3 موقعیت، 4 پورت مرکز بسته شیر برقی کنترل روشن/خاموش |
|---|---|
| سوراخ حفره | سوراخ استاندارد VC08-4 |
| مقاومت در برابر فشار | 350 بار (5075 psi) |
| جریان نامی | در حداکثر 11.4 لیتر در دقیقه و 207 بار (3000 psi)، حداکثر نرخ نشتی 278 میلی لیتر در دقیقه است. |
| اصل کار | شیر برقی 4 طرفه 3 موقعیت |
| نام محصول | شیر برقی هیدرولیک KSV08-47BL-0-N با کانکتور دوقلو DIN43650 یا شیر کارتریج رزوه ای DT04-2P |
|---|---|
| سوراخ حفره | سوراخ استاندارد VC08-4 |
| مقاومت در برابر فشار | 350 بار (5075 psi) |
| جریان نامی | حداکثر 328 میلی لیتر در دقیقه در 210 بار |
| اصل کار | شیر برقی 4 طرفه 3 موقعیت |
| نام محصول | کنترل روشن/خاموش سیم پیچ دوگانه KSV08-47CL-0-N شیر برقی 4 جهته 3 موقعیت برای سیستم هیدرولیک |
|---|---|
| سوراخ حفره | حفره استاندارد V08-4 |
| مقاومت در برابر فشار | 350 بار (5075 psi) |
| جریان نامی | در حداکثر 11.4 لیتر در دقیقه و 207 بار (3000 psi)، حداکثر نرخ نشتی 278 میلی لیتر در دقیقه است. |
| اصل کار | شیر برقی 4 طرفه 3 موقعیت |
| نام محصول | KSV08-47DL-0-N انواع دوشاخه در شیر برقی، شیر کارتریج حفره استاندارد هیدرافورس کویل |
|---|---|
| سوراخ حفره | حفره استاندارد V08-4 |
| مقاومت در برابر فشار | 350 بار (5075 psi) |
| جریان نامی | در حداکثر 11.4 لیتر در دقیقه و 207 بار (3000 psi)، حداکثر نرخ نشتی 278 میلی لیتر در دقیقه است. |
| اصل کار | موقعیت 4 راه 3 |