| نام محصول | شیر هیدرولیک KSV10-44، کنترل جهتی 2 حالته 4 جهته مستقیم |
|---|---|
| سوراخ حفره | VC08-4 |
| مقاومت در برابر فشار | 360 بار (5075 psi) |
| جریان نامی | 25 لیتر در دقیقه |
| اصل کار | 3 موقعیت 5 راه |
| نام محصول | قرقره شیر کارتریج برقی KSV10-43-0-N، سوپاپ های 4 جهته 2 موقعیت، شیر کنترل روشن/خاموش برقی |
|---|---|
| سوراخ حفره | حفره استاندارد VC10-4 |
| مقاومت در برابر فشار | 350 بار (5075 psi) |
| جریان نامی | 23 لیتر در دقیقه |
| اصل کار | 2 موقعیت 4 راه |
| نام محصول | شیر برقی هیدرولیک دو سیم پیچ KSV10-40-0-N، شیر کنترل روشن/خاموش 4 طرفه |
|---|---|
| سوراخ حفره | حفره استاندارد V08-4 |
| مقاومت در برابر فشار | 350 بار (5075 psi) |
| جریان نامی | 11.40 لیتر در دقیقه |
| اصل کار | 2 موقعیت 4 راه |
| نام محصول | شیر برقی هیدرولیک دو سیم پیچ KSV10-40-0-N، شیر کنترل روشن/خاموش 4 طرفه |
|---|---|
| سوراخ حفره | حفره استاندارد V08-4 |
| مقاومت در برابر فشار | 350 بار (5075 psi) |
| جریان نامی | 11.40 لیتر در دقیقه |
| اصل کار | 2 دریچه برقی خاموش 4 جهت روشن |
| نام محصول | شیر کنترل جریان برقی شیر برقی KSV08-30-0-N، شیر هیدرولیک برقی با سه حالت سه طرفه |
|---|---|
| سوراخ حفره | VC12-3 |
| مقاومت در برابر فشار | 360 بار (5075 psi) |
| جریان نامی | 22.70 لیتر در دقیقه |
| اصل کار | شیر برقی 3 طرفه 2 |
| نام محصول | شیر برقی 3 طرفه 2 |
|---|---|
| حفره | VC08-3 |
| فشار نامی | 350بار = 5075psi |
| جریان نامی | 20 لیتر در دقیقه |
| اصل کار | سه حالت دو طرفه (تک مخروطی، معمولا بسته) |
| نام محصول | شیر برقی 4 طرفه 2 موقعیت |
|---|---|
| حفره | VC08-3 |
| فشار نامی | 315 بار |
| جریان نامی | 11.4 لیتر در دقیقه |
| اصل کار | چهار موقعیت دو طرفه (یک مخروط، به طور معمول بسته) |
| نام محصول | شیر برقی 3 طرفه 2 |
|---|---|
| حفره | VC08-3 |
| فشار نامی | 350 بار |
| جریان نامی | 20 لیتر در دقیقه |
| اصل کار | سه حالت دو طرفه (تک مخروطی، معمولا بسته) |
| نام محصول | شیر برقی 3 طرفه 2 |
|---|---|
| حفره | VC08-3 |
| فشار نامی | 350 بار |
| جریان نامی | 20 لیتر در دقیقه |
| اصل کار | سه تا جايگاه دو راه |
| نام محصول | شیر برقی هیدرولیکی حفره ای KSV10-24-0-N VC10-2 با دو حالت دو طرفه |
|---|---|
| حفره | VC10-2 |
| مقاومت در برابر فشار | 350 بار (5075 psi) |
| جریان نامی | 60 لیتر در دقیقه |
| اصل کار | دو راه دو موقعیت دریچه سولناید |