| نام محصول | VBCD-DE یک کارتریج دوگانه با جریان 40L 60L دریچه ضد تعادل هیدرولیک با بدن دریچه فولاد QT500-7 بلوک م |
|---|---|
| فشار نامی | ۳۵۰ بار برای بدن شیر فولادی |
| حداکثر فشار حداکثر | فشار 35 مگاپاسکال |
| نوع سوپاپ | دریچه فوق مرکزی |
| مواد سوپاپ | فولاد QT500-7 یا مواد آلومینیومی |
| نام محصول | شیر مرکزی VBCD |
|---|---|
| فشار نامی | جنس فولاد 350 بار |
| حداکثر فشار حداکثر | نوع مواد آلومینیومی 210 بار |
| نوع سوپاپ | سوپاپ مرکز / شیر تعادل / شیر مرکز دوگانه، شیر مرکز کنترل تک |
| مواد سوپاپ | AT500-7 یا 6061-6T |
| نام محصول | شیر کاهش فشار متناسب 24 ولت منیفولد شیر هیدرولیک 6 بانک با بلوک فولادی |
|---|---|
| فشار نامی | بدنه آلومینیومی 21 مگا پاسکال |
| حداکثر فشار حداکثر | فولاد یا آلومینیوم: 35 مگاپاسکال / 21 مگا پاسکال |
| نوع شیر 1 | شیر برقی هیدرولیک |
| نوع شیر 2 | شیر کاهش فشار کارتریج |
| نام محصول | منیفولدهای شیر موجود OEM ODM با سیستم هیدرولیک بانک سوپاپ اسلوئنوئیدی از گروه دریچه کاهش فشار متناسب |
|---|---|
| فشار نامی | برای 6061-6T: بدنه آلومینیومی 210 بار |
| حداکثر فشار حداکثر | فشار مواد 35Mpa/21MPa، فولاد یا آلومینیوم متفاوت است |
| نوع شیر 1 | شیر برقی |
| نوع شیر 2 | شیر کاهنده فشار کارتریج |
| نام محصول | منیفولدهای شیر هیدرولیک، جریان نامی 400 لیتری شیر برقی هیدرولیک برقی با بلوک فولادی |
|---|---|
| فشار نامی | 350bar / 210bar به نوع جنس بدنه شیر بستگی دارد |
| حداکثر فشار حداکثر | 35Mpa/ 21MPa |
| نوع شیر 1 | شیر برقی |
| نوع شیر 2 | شیر کاهنده فشار کارتریج |
| نام محصول | شیر کاهنده فشار متناسب 24 ولت منیفولد شیر هیدرولیک 6 بانک با بلوک فولادی |
|---|---|
| فشار نامی | بدنه آلومینیومی 210 بار |
| حداکثر فشار حداکثر | فولاد یا آلومینیوم: 35 مگاپاسکال / 21 مگا پاسکال |
| نوع شیر 1 | شیر برقی هیدرولیک |
| نوع شیر 2 | شیر کاهنده فشار کارتریج |
| نام محصول | بدنه شیر فولادی با منیفولدهای شیر هیدرولیک شیر برقی تناسبی کاهنده فشار |
|---|---|
| فشار نامی | 350bar / 210bar به نوع جنس بدنه شیر بستگی دارد |
| حداکثر فشار حداکثر | 35Mpa/ 21MPa |
| نوع شیر 1 | شیر برقی |
| نوع شیر 2 | شیر کاهنده فشار کارتریج |
| نام محصول | منیفولدهای شیر موجود OEM ODM با سیستم هیدرولیک بانک سوپاپ اسلوئنوئیدی از گروه دریچه کاهش فشار متناسب |
|---|---|
| فشار نامی | برای 6061-6T: 210bar |
| حداکثر فشار حداکثر | 35Mpa/ 21MPa |
| نوع شیر 1 | شیر برقی |
| نوع شیر 2 | شیر کاهنده فشار کارتریج |
| نام محصول | شیر کاهنده فشار متناسب 24 ولت منیفولد شیر هیدرولیک 6 بانک با بلوک فولادی |
|---|---|
| فشار نامی | بدنه آلومینیومی 210bar |
| حداکثر فشار حداکثر | فولاد یا آلومینیوم: 35 مگاپاسکال / 21 مگا پاسکال |
| نوع شیر 1 | شیر برقی هیدرولیک |
| نوع شیر 2 | شیر کاهنده فشار کارتریج |
| نام محصول | منیفولد شیر هیدرولیک 12 ولتاژ 24 ولتاژ شیر برقی متناسب , گروه شیر بدنه شیر فولادی |
|---|---|
| فشار نامی | بدنه آلومینیومی 210bar |
| حداکثر فشار حداکثر | فولاد یا آلومینیوم: 35 مگاپاسکال / 21 مگا پاسکال |
| نوع شیر 1 | شیر برقی هیدرولیک |
| نوع شیر 2 | شیر کاهنده فشار کارتریج |