| نام محصول | شیر توپی مستقیم BKH با اندازه رزوه G1/2 G3/4، شیرهای قطع فشار بالا نوع BHK |
|---|---|
| انواع | دریچه فشار بالا دو راه، دریچه توپ سه راه / دریچه توپ مستقیم VH2V / دریچه توپ HBKH / دریچه توپ مستقیم |
| فشار نامی | 315 بار = 31.5MPA |
| جریان نامی | 20 لیتر در دقیقه |
| اصل کار | شیر توپی شیر قطع کن |
| نام محصول | شیر ضد انفجار هیدرولیک KFBV-150/550، شیر لوکاک هیدرولیک سفارشی، شیر مرکز |
|---|---|
| فشار نامی | 550 بار |
| حداکثر فشار حداکثر | 55 مگاپاسکال |
| نوع سوپاپ | شیر ضد انفجار |
| مواد سوپاپ | فولاد، آهن، آلومینیوم |
| نام محصول | شش راه دو موقعیت دریچه سولناید |
|---|---|
| فشار نامی | 25 مگاپاسکال |
| حداکثر فشار حداکثر | 31 مگا پاسکال |
| نوع سوپاپ | شیر برقی |
| مواد سوپاپ | بدنه فولادی، آهنی یا آلومینیومی |
| نام محصول | K28DCF08-10-210 8 راه 2 دریچه سولناید موقعیت |
|---|---|
| فشار نامی | 210 بار |
| حداکثر فشار حداکثر | 21 مگا پاسکال |
| نوع سوپاپ | شیر برقی |
| مواد سوپاپ | اتوی استیل |
| نام محصول | شیر مرکزی VBCD |
|---|---|
| فشار نامی | جنس فولاد 350 بار |
| حداکثر فشار حداکثر | نوع مواد آلومینیومی 210 بار |
| نوع سوپاپ | سوپاپ مرکز / شیر تعادل / شیر مرکز دوگانه، شیر مرکز کنترل تک |
| مواد سوپاپ | AT500-7 یا 6061-6T |
| نام محصول | شیر مرکزی هیدرولیک KLDC 1/2DF/FL با اندازه رزوه G1/2 دو سوپاپ چک پیلوت |
|---|---|
| فشار نامی | 35 مگا پاسکال |
| حداکثر فشار حداکثر | 350 0 بار |
| نوع سوپاپ | سوپاپ مرکز / شیر تعادل / شیر مرکز دوگانه، شیر مرکز کنترل تک |
| مواد سوپاپ | AT500-7 یا 6061-6T |
| نام محصول | KLCD VBCD G3 / 4DE-A دریچه هیدرولیک overcenter ، با G1/ 2 G3 / 8 G3 / 4 G1 / 4 دریچه تعادل کارتریج د |
|---|---|
| فشار نامی | QT500-7 350bar / 6061-T6 210bar |
| محدوده جریان | از 20 لیتر تا 150 لیتر طبق درخواست شما |
| نوع سوپاپ | سوپاپ مرکز / شیر تعادل / شیر مرکز دوگانه، شیر مرکز کنترل تک |
| مواد سوپاپ | فولاد QT 500-7 یا 6061-T6 |
| نام محصول | ksf12-22-0-n دو طرفه حفره VC-10 دو طرفه با شیر هیدرولیک سونوئید |
|---|---|
| سوراخ حفره | VC10-2 |
| مقاومت در برابر فشار | 350 بار (5075 psi) |
| جریان نامی | ۶۰ لیتر در دقیقه |
| اصل کار | شیر برقی کارتریج |
| نام محصول | شیر برقی کارتریج رزوه ای استاندارد KSV08-33L-0-N با نیروی هیدروفورس 24 ولتی 12 ولت به جای شیر سه طرف |
|---|---|
| سوراخ حفره | VC08-3 |
| مقاومت در برابر فشار | 350 بار (5075 psi) |
| جریان نامی | 20 لیتر در دقیقه |
| اصل کار | دوشاخه شیر برقی 3 طرفه 2 |
| نام محصول | قرقره دریچه کارتریج برقی برقی KSV08-40L-0-N، 4 پورت، کانکتور 2 موقعیت DIN43650 یا ER DT04-2P |
|---|---|
| سوراخ حفره | VC08-4 |
| مقاومت در برابر فشار | 350 بار (5075 psi) |
| جریان نامی | 11.40 لیتر در دقیقه |
| اصل کار | 2 موقعیت 4 راه |