| نام محصول | KSV12-24-0-N دریچه سولینوئید هیدرولیک حفاری ، سوراخ حفاری VC12 با دریچه سولینوئید رشته ای برای سیستم |
|---|---|
| سوراخ حفره | VC12-2 |
| مقاومت در برابر فشار | 350 بار (5075 psi) |
| جریان نامی | 76 لیتر در دقیقه |
| اصل کار | دو راه دو موقعیت دریچه سولناید |
| نام محصول | KSV10-34L-0-N موقعیت twp سه طرفه در خاموش کنترل شیر برقی هیدرولیک هیدروفورس به جای شیر کارتریج |
|---|---|
| سوراخ حفره | VC10-3 |
| مقاومت در برابر فشار | 350 بار (5075 psi) |
| جریان نامی | 22.70 لیتر در دقیقه |
| اصل کار | شیر برقی 3 طرفه 2 |
| نام محصول | شیر کنترل جریان برقی KSV12-34-0-N، شیر هیدرولیک برقی با سه حالت سه طرفه |
|---|---|
| سوراخ حفره | VC12-3 |
| مقاومت در برابر فشار | 350 بار (5075 psi) |
| جریان نامی | 22.70 لیتر در دقیقه |
| اصل کار | شیر برقی 3 طرفه 2 |
| نام محصول | شیر برقی کارتریج شیر برقی KSV08-47C-0-N 3 موقعیت، 4 پورت مرکز بسته شیر برقی کنترل روشن/خاموش |
|---|---|
| سوراخ حفره | سوراخ استاندارد VC08-4 |
| مقاومت در برابر فشار | 350 بار (5075 psi) |
| جریان نامی | در حداکثر 11.4 لیتر در دقیقه و 207 بار (3000 psi)، حداکثر نرخ نشتی 278 میلی لیتر در دقیقه است. |
| اصل کار | شیر برقی 4 طرفه 3 موقعیت |
| نام محصول | شیر برقی هیدرولیک KSV08-47BL-0-N با کانکتور دوقلو DIN43650 یا شیر کارتریج رزوه ای DT04-2P |
|---|---|
| سوراخ حفره | سوراخ استاندارد VC08-4 |
| مقاومت در برابر فشار | 350 بار (5075 psi) |
| جریان نامی | حداکثر 328 میلی لیتر در دقیقه در 210 بار |
| اصل کار | شیر برقی 4 طرفه 3 موقعیت |
| نام محصول | سوپاپ برقی نوع کارتریج KSV08-58C-0-N، کانکتور دوگانه هیدرولیک 5 طرفه 3 موقعیت سوپاپ روشن/خاموش |
|---|---|
| سوراخ حفره | VC08-5 |
| مقاومت در برابر فشار | 350 بار (5075 psi) |
| جریان نامی | در حداکثر 8 لیتر در دقیقه و 207 بار (3000 psi)، حداکثر نرخ نشتی 164 میلی لیتر در دقیقه است. |
| اصل کار | 5 راه 3 دریچه سولینوئید موقعیت |
| نام محصول | KPV72-31 2 موقعیت 3 راه VC12-3 دریچه جریان متناسب هیدرافورس حفره ای و شیر برقی هیدرولیک |
|---|---|
| حفره | VC12-3 |
| فشار نامی | 240 بار |
| نرخ جریان | محدوده A: 53 lpm (14 gpm) محدوده B: 31 lpm (8 gpm) توجه: برای افزایش سرعت جریان دو طرفه |
| متوسط | روغن معدنی با ویسکوزیته بین 7.4 تا 420cSt (50 تا 2000ssu) یا روغن مصنوعی با خاصیت روان کنندگی |
| نام محصول | ساخت شیر برقی تناسبی هیدرولیک، شیر کاهش دهنده فشار تناسبی KDPR08-33 |
|---|---|
| فشار نامی | 240 بار / 350 بار |
| نرخ جریان | محدوده A: 53 lpm (14 gpm) محدوده B: 31 lpm (8 gpm) توجه: برای افزایش سرعت جریان دو طرفه |
| متوسط | روغن مایع |
| مشخصات الکتریکی | طبق درخواست |
| نام محصول | شیر کنترل جریان برقی شیر برقی KSV08-30-0-N، شیر هیدرولیک برقی با سه حالت سه طرفه |
|---|---|
| سوراخ حفره | VC12-3 |
| مقاومت در برابر فشار | 360 بار (5075 psi) |
| جریان نامی | 22.70 لیتر در دقیقه |
| اصل کار | شیر برقی 3 طرفه 2 |
| نام محصول | دریچه سولنوئید هیدرولیک با 2 موقعیت 3 روش کنترل روغن قطع شده از حفره هیدروفورس |
|---|---|
| سوراخ حفره | VC10-3 |
| مقاومت در برابر فشار | 350 بار (5075 psi) |
| جریان نامی | 22.70 لیتر در دقیقه |
| اصل کار | 2 موقعیت 3 راه |