| نام محصول | شیر برقی هیدرولیک KPV72-30A، شیر جریان متناسب، کانکتور ER DG 12V 24V 13V 27V شیر نسبت |
|---|---|
| حفره | VC12-3 |
| فشار نامی | 240 بار |
| نرخ جریان | محدوده A: 53 lpm (14 gpm) محدوده B: 31 lpm (8 gpm) توجه: برای افزایش سرعت جریان دو طرفه |
| متوسط | روغن معدنی با ویسکوزیته بین 7.4 تا 420cSt (50 تا 2000ssu) یا روغن مصنوعی با خاصیت روان کنندگی |
| نام محصول | محفظه شیرهای ضد انفجار KFBV-150/550 Ex-m و محفظه ضد شعله دریچه ضد انفجار هیدرولیک Ex-t |
|---|---|
| فشار نامی | فشار 55 مگاپاسکال |
| حداکثر فشار حداکثر | فشار بالا 550 بار |
| نوع سوپاپ | شیر ضد انفجار |
| مواد سوپاپ | مواد QT500-7 |
| نام محصول | KSF12-22-0-N دو راه دو موقعیت پلاگین هیدرولیک در شیر سولینوئید ،-2-2 شیر سولینوئید کارتریج |
|---|---|
| حفره | VC12-2 |
| فشار نامی | 350بار = 5075psi |
| جریان نامی | ۱۱۳ لیتر/ دقیقه |
| اصل کار | دو راه دو موقعیت |
| نام محصول | شیر برقی هیدرولیکی حفره ای KSV10-24-0-N VC10-2 با دو حالت دو طرفه |
|---|---|
| حفره | VC10-2 |
| مقاومت در برابر فشار | 350 بار (5075 psi) |
| جریان نامی | 60 لیتر در دقیقه |
| اصل کار | دو راه دو موقعیت دریچه سولناید |
| نام محصول | KSF16-22-0-N HYDRAFORCE تعویض استاندارد شیر هیدرولیک هیدرولیک با دو طرف دو موقعیت 12 ولت شیر 24 ول |
|---|---|
| سوراخ حفره | VC12-2 |
| مقاومت در برابر فشار | 350 بار (5075 psi) |
| جریان نامی | 60 لیتر در دقیقه |
| اصل کار | دو راه دو موقعیت دریچه سولناید |
| نام محصول | شیر برقی هیدرولیک KSV08-30L-0-N سه طرفه دو حالته ER DT04-2P 12 ولت یا 24 ولت |
|---|---|
| سوراخ حفره | VC08-3 |
| مقاومت در برابر فشار | 350 بار (5075 psi) |
| جریان نامی | 20 لیتر در دقیقه |
| اصل کار | شیر 3 طرفه 2 موقعیت |
| نام محصول | شیر برقی هیدرولیک KSV10-3L-0-N با شیر قطع کن کنترل روغن 2 حالته 3 طرفه حفره هیدرافورس |
|---|---|
| سوراخ حفره | VC10-3 |
| مقاومت در برابر فشار | 350 بار (5075 psi) |
| جریان نامی | 22.70 لیتر در دقیقه |
| اصل کار | 2 موقعیت 3 راه |
| نام محصول | شیر برقی هیدرولیک دو سیم پیچ KSV10-40-0-N، شیر کنترل روشن/خاموش 4 طرفه |
|---|---|
| سوراخ حفره | حفره استاندارد V08-4 |
| مقاومت در برابر فشار | 350 بار (5075 psi) |
| جریان نامی | 11.40 لیتر در دقیقه |
| اصل کار | 2 موقعیت 4 راه |
| نام محصول | شیر برقی هیدرولیک دو سیم پیچ KSV10-40-0-N، شیر کنترل روشن/خاموش 4 طرفه |
|---|---|
| سوراخ حفره | حفره استاندارد V08-4 |
| مقاومت در برابر فشار | 350 بار (5075 psi) |
| جریان نامی | 11.40 لیتر در دقیقه |
| اصل کار | 2 دریچه برقی خاموش 4 جهت روشن |
| نام محصول | شیر برقی هیدرولیک KSV08-47A-0-N با سیم پیچ دوطرفه دریچه کنترل روشن/خاموش رزوه ای 4 جهته |
|---|---|
| سوراخ حفره | حفره استاندارد V08-4 |
| مقاومت در برابر فشار | 350 بار (5075 psi) |
| جریان نامی | در حداکثر 11.4 لیتر در دقیقه و 207 بار (3000 psi)، حداکثر نرخ نشتی 278 میلی لیتر در دقیقه است. |
| اصل کار | شیر برقی 4 طرفه 3 موقعیت |